Ha ezt tudom, sosem veszem meg...

Általános csevegés BJD témában

Ha ezt tudom, sosem veszem meg...

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.06.27. 11:17

Sziasztok!

Miközben mindenféle dolgokat keresgélek a gyerkőcöknek, eszembe ötlött egy téma.
Volt már veletek olyan, hogy megrendeltetek - esetleg s.k. készítettetek - valamit a srácoknak, amiről azt gondoltátok, hogy baromi jó üzletet csináltatok vele (vagy azért mert olcsó volt, vagy mert már régóta vágytatok rá), majd a kézhez kapás után rájöttetek, hogy ez baromi nagy tévedés volt...?
Riaber

Re: Ha ezt tudom, sosem veszem meg...

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.06.27. 12:04

Nekem eddig a legnagyobb csalódás egy esernyő volt Dollmore-tól. Azt írták, hogy egy méretben van, de csodálkoztam, hogy a képeken szereplő babák közül mind SD és MSD-knek is jó volt, de amikor megjött határozottan SD méretű volt, a srácok kézbe se tudnák fogni, mert akkora a súlya. :urjoke Pedig nagyon szép, csipkés, lila esernyő... :T_T: Gondolkodtam, hogy eladom, de még nem jutottam dűlőre, mert lehet, hogy egyszer lesz egy SD-m is, hátha ő tudja valamire használni.
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.06.27. 12:20

Nekem tavaly nyáron rövid fekete fur wigre volt szükségem, amit meg is vettem. A kicsomagolás után derült ki, hogy hátul összefogva lóg egy hosszú tincs... (A céges képeken ez nem látszott, vagy én voltam vaksi...)
Azóta is becsomagolva hever a dobozban...
Riaber

HozzászólásSzerző: Kei_chan » 2012.06.27. 12:58

Jó ez a topic! Nekem még anno Decemberben volt hogy valakit megkértem hogy készítsen el egy Alice's-es ruhát mert pont az volt h rendelnék onnan mert nagyon tetszett [piros női SD ruha] és felajánlotta hogy a feléért elkészíti.. hát amit kézhezkaptam annak köze nem volt ahhoz a ruhához amit megbeszéltünk csak a színe volt piros, ilyen 5 percen összevarrok pár anyagot és lesz valami eset...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NiuKy+ 2012.06.27. 16:57-kor.
Ok: Moderálás
Come to the darkness we have cookies :3
Család: Hyen [LUTS Mia]♥ Magnus[SOOM FC Amber/Sard]Arthur [Soom Mylo/Shale]Naga [SOOM Ace/North] Asuya [Dollshe Saint]
Kei_chan

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.06.27. 16:57

[Moderálás]

Kei_Chan, kérlek kerüld a nyílt csevegőben egy vagy több személy negatív színben való feltüntetését. Egyrész mert nem ebbe a témába tartozik, másrészt pedig sértő a másik személyre nézve függetlenül attól, hogy tagja-e a fórumnak, vagy sem.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Kei_chan » 2012.06.27. 17:12

NiuKy+ elnézést >< többet nem fordul elő
Come to the darkness we have cookies :3
Család: Hyen [LUTS Mia]♥ Magnus[SOOM FC Amber/Sard]Arthur [Soom Mylo/Shale]Naga [SOOM Ace/North] Asuya [Dollshe Saint]
Kei_chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.06.27. 20:43

Hát én az Enchanted Doll szemekkel voltam így. Igazából persze semmi extra szörnyű élmény, csak az íriszrajzolat sokkal-sokkal erősebb, mint amire én számítottam és így nem illik bele a számomra oly fontos kb. realisztikus íriszmintázatba, amit szeretek. A másik kettő pedig nem olyan világoskék mint amire számítottam és ezért nem verik vissza úgy a fényt, ahogy elképzeltem...szóval végül úgy tűnik hogy 3 pár szemből 3 párat kell lecserélnem :(

Bár cserébe MINDKÉT random, ajándékba kapott szem tökkéletes lett valakiknek, akiknek ugye nem is terveztem :lol:

De legalább most már tudom, hogy pontosan milyen jellegű uretánszemek jönnek csak be és hogy ne is próbálkozzak az olcsóbb és gyorsabb verziókkal. :urjoke Utálom az ízlésemet :T_T:

A másik az még kacifántosabb volt - lényegében maga a ruha még mindig tetszik, szép és igényes. Csak egy bizonyos alkalomra rendeltem, bőőőven sok-sok idővel előtte és ennek ellenére sikerült hetekkel később megérkeznie (szállítási galiba...lényegében elveszett a csomag egy időre Kína és Németország között), így lényegében lekéste az alkalmat, amikorra kellett volna. Na ha EZT tudom, én ezer százalék, hogy nem fizettem volna ki azt a méregdrága EMS szállítási költséget kettő darab ruhácskáért és inkább sosem rendeltem volna meg őket (de legalábbis közös rendelést csináltam volna).
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2012.07.06. 12:46

Hát én kapásból ideírom a nagy csalódásaim közül a két legnagyobbat. A lati blue test valamint az asleep eidolon régebbi test rettenetes pózolási adottságait. Már ezek közül egyik babám sincs meg, aminek nagyrészt az volt az oka hogy reménytelen volt velük egy rendes beállítást összehozni. Hát énnyi, röviden.
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

Vissza: Csevegő