Baba álmok^^

Általános csevegés BJD témában

Re: Baba álmok^^

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2013.03.01. 02:06

Na, megvolt nálam is a bjd-rémálom...
Azt álmodtam, hogy megérkezett két gyönyörű paróka, egy hosszú, vörös és egy fehér, puha volt, a szín is stimmelt, imádtam. Feltettem Sathinra, de közben le kellett vennem a szemüvegét (ami nincs is neki) és észrevettem, hogy a szemüveg lekoptatta néhány helyen a festését. Ami igazából egy fura maszkszerű paca volt az arcán, sötétszürke, meg pöttyökkel... Mintha tan-t akartam volna csinálni belőle, de csak az arcát festettem volna be. A paróka tökéletes volt, de nem tudtam, hogy hogy fogom most rendbehozni a festését... És az egész a 15 évvel ezelőtti szobámban játszódott, és mintha még én is gyerek lettem volna. :/
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: nanami8 » 2013.03.28. 09:39

Nekem is volt egy aranyos álmom tegnap... ^_^

Álmomban az ágyneműtartót és a szekrényeimet rámoltam, amikor rábukkantam HÁROM babára, akikről nem tudtam, hogy kerültek oda - az egyik egy 72 centis tan skin fiú volt (nagyon csúnya), egy 1/4-es lányka (ő szép volt), és egy kb. 27 centis, de felnőtt testarányokkal rendelkező lánytest, nagyon kicsi fejjel. Gondolkodtam, hogy lehet ez a három baba nálam, aztán rájöttem, hogy second hand vettem őket még Haru megrendelése és megérkezése között, befektetési céllal. Mivel az 1/4-es lányon kívül egyik sem tetszett, őt meg nem akartam megtartani, próbáltam feltölteni őket mindenfelé és túladni rajtuk :D

Na ennek vajon mi az értelme? :D
nanami8

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.03.28. 11:24

Úgy látszik, ez a babaálmok éjszakája volt. :lol: Én azt álmodtam, hogy épp Lellével játszottam, amikor egyszer csak észrevettem, hogy a polcomon csücsül egy kis tan, göndör fekete hajú tiny kislány (piros ruhában, olyan volt, mint egy kis miniatűr Carmen). Leginkább egy Iple BID bébire hasonlított, és teljesen elcsodálkoztam, hogy hogy feledkezhettem meg róla, miért mondtam azt, hogy Lelle az első kislány és első tiny(?) babám. O_o :'D
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.10.05. 11:10

Olyan szépet álmodtam : x a 3 Bernardom helyett 3 Sabikom volt, ikrek. mindegyikük más-más csodaszép hakamában.
És tök boldog voltam hogy Bernardok helyett Sabikjaim vannak, aztán felébredtem és félálomban.. wait... WHAT?? :eek:
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.10.08. 21:45

Niu - WAIT, WHAAAAT?!?!?!

Höhö. Azt hiszem nekem még csak Ezra helyett volt papírmasé figurám, és nagyon akartam szeretni, de valahogy nem ment :blush2:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: lupurt » 2014.01.07. 13:01

Valamelyik nap azt álmodtam, hogy Supia kihozott egy szuper időlimitált SD méretű macska arcú babát ami ráadásul valami kalóz volt, kalóz cuccban, kardokkal, meg minden - és nekem egy kanyi vasam sem volt, és épp fizettem egy másik babát. Ott tipródtam, hogy most mit csinálja... most mit csináljak...
Huh... borzasztó volt :'D

Utólag ébren nagyon vicces - nem ilyen jellegű babáim vannak tervben (egyelőre...), a Supia nem csinál ilyen babákat(egyelőre...) és bár tetszenek, de nem tervezek kalóz karaktert (egyelőre...)...

De az tény, hogy épp egy babát fizetek ki és tény, hogy kiürítettem a baba perselyemet...
lupurt

HozzászólásSzerző: Suzy » 2014.01.08. 17:00

Egyszer sikerült azt álmodnom, hogy Lutson volt valamilyen akció (éppen a karácsonyi akcióra és Henriette megrendelésére készültem), hogy lehetett venni 50-80 dollár körül egy szép Senior Delf lány babát *3* Már csak a hosszú barna parókájára emlékszem, de nem Lutsos baba volt, sőt, nem is emlékszek az álmomon kívül rá >_< De az álmomban nagyon beleszerettem, azonban mire megvettem volna, már "Sold Out" volt T~T (Ilyen ár mellett ez persze nem csoda XD)
Suzy

HozzászólásSzerző: Jume » 2014.01.28. 21:51

Én évekkel ezelőtt, amikor még csak nem is hallottam bjd babákról, azt álmodtam, hogy egy nagy babákkal teli gyárfélébe keveredtem. Mivel félhomály volt, nem igazán láttam a finom részleteket, de azt tudtam, hogy van egy meglehetősen nagy baba (70 centis bjd babának felel meg, mint most látom) számomra, sötét hajjal. Egy pillanatra meg is láttam, fekete ruhában volt, de aztán szem elől tévesztettem a babatengerben. Kétségbeesetten kerestem az egész álom alatt, de végül nem találtam meg. :T_T:
Most azonban rátaláltam a bjd babákra és tudom, hogy előbb, de sajnos leginkább utóbb, lesz egy ilyen babám az tuti!! :love:
Szerelmes lettem!
Itthon: Estel - Dragon Doll Ying Ying,
Damasa - IOS Anarmonia head + Dollits D.A.D. body
Milo - Elfdoll Wu head + Doll Zone 62 boy body
Misha - LUTS 2014 even head + DF-A 62 cm boy body 3 ver.
Jume

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.06.15. 12:42

Én kb egy hete újra húztam és megragasztóztam Nestát, mert már nagyon nem akart megállni, meg a kezeit sem tartotta rendesen. És ugye az új gumi a feszes, meg ragasztózás miatt kicsit érdesebben mozog. (Öcsém szerint most kb olyan mint egy robot.) Az első 2-3 napban valamiért úgy éreztem, hogy talán túl feszes gumi, de végül megnyugtattam magam, hogy az úgy is nyúlni fog és nem lesz gáz.
Aztán kb 2 napja azt álmodom, hogy hajnalban valami fejbe vág és arra ébredek. Hát Nesta kezet volt az, de csukló ízülettel együtt. @_@ Ekkor ránézek és látom hogy az egyik alkarja félbe tört. :eek: Annyira lesokkolt, hogy reflexből felültem az ágyban és persze ezzel e lendülettel fejbe vágtam magam a tetőtéri szobában. Mikor ténylegesen felébredtem és láttam gyereknek semmi baja. :facepalm:
Öcsém szerint félnapig tisztára nem voltam képbe a külvilággal. :ded: :XX: @_@
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: renibetti » 2014.11.02. 01:05

Eldöntöttem, hogy Odettenek majd egyszer lesz egy öcsi ikerpárja... Nevek, már dobozbontós/beköltözős fotósztori is van X3 , baba kinézve neki a pénztárcám máris zokog a gondolattól... Aztán az egy másik karakternek szánt fejről kiderült, hogy nem lesz az igazi, mert annyira nem olyan amennyire csak lehet. :rolleye: akkor jött a gondolat, hogy az ikreket lecserélhetném két szimpla tesóra és akkor az a fej lehetne az idősebb SD testvér, legalább nem kellene eladnom, ha már évek óta nyöszörgök Crobi Nia miatt... erre a múltkoriban megtámadott egy babás álom amiben az ikerpárnak szánt babák és karakterek szerepeltek, de már nem ikerpárként, hanem külön nemű lelkitársként @_@ és azóta nem hagy nyugodni a gondolat, hogy jó lenne az a két msd így egymásnak és Odettehez is az öcsi terv stimmelne.
"Winter is coming!"
itthon: Nuada,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Nathaniel,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,BC
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő