Baba álmok^^

Általános csevegés BJD témában

Re: Baba álmok^^

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.11.02. 10:43

Hehe viccesek tudnak lenni az álmok...
Egy pár napja már, de engem is meglátogatott a bjd-álomtündér. Mostanság nagyon nagyon sokat foglalkoztat Karin és hogy mikor tudom kinyögni a rávalót, ezért is nem csodálkoztam, hogy álmomban egy hatalmas doboz miatt szaladtam ki a postáshoz (és még a jelenlegi lakásban is voltam! pedig általában más helyszíneken szoktam álmodni ), a dobozbontás nagy részére nem emlékszem, csak mikor már a hatalmas Supia dobozt nyitottam fel és ott volt a kis szépség, jó volt a szín, jó volt a fej, szépen mozgott és megvolt mindene amivel rendelném. Viszont volt ott még egy supia doboz, azt is kibontottam és egy tan régebbi lánytestük volt benne...fogalmam sincs miért, mintha álmomban tudtam volna, de én így már nem és csak arra tudok gondolni, hogy valakivel közösen rendeltem ^^;
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2014.11.02. 19:53

Én még egyik héten (talán 2-3 hete lehetett) azt álmodtam, hogy a húgom egy MSD lánykát akart venni, mert összegyűlt a pénze egyre. Szóval el is mentünk a helyi BJD üzletben (mert volt itt egy, nem is értem, lol), és megvett egy nagyon aranyos babót. :,D Én meg örültem, mert nekem is gyűlt a pénzem, és jöttem boldogan jöttem fel ide, hogy közhírré tegyem x,D És rémlik, hogy Smaugnak egy új babája jött, mert álmomban hozzászóltam :,D

(Btw, én nem értem, de ha babás álmom van, a tudatalattim Smaug-ot szinte mindig belekutymálja valahogy X,D)
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.11.02. 22:25

Azért mert én vagyok a BJD mastermind és titokban mindenkinek a függőségét én befolyásolom - éjjelente tudatalatti üzenetekkel taszítalak titeket egyre mélyebbre és mélyebbre a BJD iránti szenvedélybe >:D

[Nekem a legutóbbi BJD-s álmom szörnyű volt, nem mint babák voltak benne, hanem mint a karaktereik és nagyon nem magukhoz illő, ellenben annál megrázóbb dolgokat műveltek. Uh. :T_T: Szeretnék valami mókás BJD álmot legközelebbre ^///^ ]
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.11.02. 23:07

Én mostanság nem igen szeretem a babás álmokat.
Legutóbbi "imádni való" álmomban a festésről és moddolásról visszakapott Noel fejem abban a pillanatban hullot darabokra mikor a kicsomagoltam. :ded:
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2014.11.03. 21:40

Igen, ez elég tipikus szerintem ^^; Nekem is rengeteg ilyen álmom volt, hogy kicsomagoltam, és széttört, vagy a festés lemarta az arcát, mire hazaért, vagy moddolni kellett, és enyhén szólva is félresikerült...^^" Volt, hogy én tettem tönkre álmomban valamivel, vagy hozzám is sérülten jött szegény Nina ^^" De érdekes, amióta megcsináltam neki azt a bendzsa sminket, semmi ilyen nem kísért, tudtam én, hogy megérte megbizonyosodni róla, hogy nem olyan törékeny, mint ahogy mindig gondoltam, meg így a tudatalattim is nyugodtabb, úgy fest ^///^
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Mithril » 2014.11.06. 08:38

Ma azt álmodtam, hogy majdnem eladtam Liliennek Zaque testét. Aztán tényleg eladtam valaki másnak. Aztán rájöttem, hogy mit tettem, és elszomorodtam. Utána pedig vettem egy kék színű MSD elf testvérpárt.
Majd felébredtem, és úgy döntöttem, hogy ezt leírom ebbe a topikba.
De lehet, hogy ez a része is álom volt? :D
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: lilien » 2014.11.07. 22:00

Gyááá eskü én engedtem volna, hogy visszavásárold a testet... :D Az a poci. ;3;
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: renibetti » 2014.11.08. 01:02

Álmomban babát készítek... és egész jót :'D legalább is darabokban még tetszett, de valahogy egyben borzalommá válik. Aztán felébredek és rámeredek a babáimra, majd inkább elfordulok, nehogy meglincseljenek X3
(megj. egyébként előtte már elkezdett foglalkoztatni a csináld magad bjd ^3^ )
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Mithril » 2014.11.08. 14:12

Aww gondoltam, Lilien :D

Most pedig azt álmodtam, hogy Marronnak sok partja volt, és valamelyik része mindig elveszett valahogy. A végére emlékszem főleg, amikor valamely családtagom megette Marron egyik alkarját! Azt hiszem, ez Zi-chan kommentjének köszönhető. XD
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.11.08. 16:00

aaww ;^; Én nem megenni akartam csak megrárogatni a kicsi fülit nekije :D :munch:
Zi-chan

Előző

Vissza: Csevegő