Baba álmok^^

Általános csevegés BJD témában

Re: Baba álmok^^

HozzászólásSzerző: Mithril » 2012.12.06. 18:13

Mivel Z-re keveset vártam (a másodkézből vétel előnyei), ezért úgy gondoltam, hogy a szokásos rémálmok elmaradnak.
Hát nem. Most otthon vár rám, és persze, hogy álmodtam olyat, hogy hazamegyek, kibontom a dobozt, és... egy full baba van benne, elég gagyi ruhadarabokkal, meg random fejekkel. Ja és persze durván megsárgult az egész. Aztán mondjuk miután ráraktam Z fejét, passzoltak egymáshoz. :O

(Arghh legyen már péntek este)
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.12.06. 22:32

LOL, Mithril, neked aztán élénk a REM fantáziád! Nem irigyellek a rémálmokért... :(
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Mithril » 2012.12.06. 23:21

Az bizony. Egyedül meg tudnám tölteni az egész topikot. :lol:
(Ha valami foglalkoztat napközben, tutibiztos, hogy megjelenik az álmaimban. Mivel aggódós vagyok, gyakran negatív aláfestéssel.
Persze azért szoktam jókat is álmodni. ;) )
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.12.22. 20:26

Úgy látszik, már annyira meg vagyok bolondulva egy tinyért, hogy az álmaimba is befészkelik magukat. :morzsi: Azt álmodtam, hogy megrendeltem Lellét (akit egy világos bőrű, szöszi kislánynak tervezek), és meg is jött, de mire ideért, egy Angell Studio Ice-szá változott, tanben. Vagyis gyakorlatilag Borókává. x'D És én azon töprengtem, hogy most mégis hogy fog kinézni a szőke haj egy kávészínű kislányon, aki ráadásul mintha fiú lenne. @_@ Azon külön meg voltam lepődve, hogy miért ilyen fényes a gyantája, amikor Boróka meg kifejezetten matt... Végül is aztán túltettem magam a dolgon, gondoltam, majd lecsiszolom vagy valami, aztán... felébredtem. xD
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.12.24. 02:37

Aww a tan skint nem szabad csiszolni úgyhogy álombéli kislányodat a következő álomban in kább mscvel kezeld majd :D

Az én fejemben meg összekeveredett a karácsonyi nonstopp diótörés és a babafestés. Ennek örömére azt álmodtam hogy babafejeket török teljes lelki nyugalommal :'D
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.12.24. 12:04

Ez... LOL. :'D

Haha, egyébként még álmomban sem volt semmilyen eszközöm a csiszolásra (ébren sincs xD), szóval a bébi nem volt veszélyben. :lol:
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Nyul » 2012.12.29. 16:25

Álmomban már megint kaptam egy csomagot... de ez most fájt. :T_T: Lehet nem kéne annyit szimatolni a fórumon, talán akkor nem mászna be a téma az álmomba is. :blush2:
Megszűnt a cég :'(
Nyul

HozzászólásSzerző: Laguna » 2013.02.19. 21:49

Laguna sokadjára álmodik sok-sok babával, de ez volt az első alkalom, hogy mind saját volt o.o
Ráadásul számolatlanul kerültek elő a dobozból, mindenféle méretben, de meztelenül, sokan szem és haj nélkül o.o o.o o.o
Aztán a sokadik szem, haj, és ruha nélküli nőcinél megjegyeztem magamnak, hogy hogy nem varrtam még nőcis ruhát, mikor ennyien vannak itthon?! @_@

Aztán felébresztett az ébresztőm... :urjoke:
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.02.21. 09:20

huhh, egy pár héttel ezelőtt volt valami morbid álmom X'D Konkrét baba nem szerepelt benne, egy fotós pasival találkoztam és kiszúrtam hogy van nálam vagy 4-5 miniatür fényképezőgép, amit valamiért nem volt hajlandó eladni vagy megmutatni, egy kis ajándékdobozban tartotta. Pont jó méretű lett volna a babáimnak és nem értettem miért nem tud egyet adni amikor neki 5 van :D Az álom végén valahova eltűnt a fickó és sunyiban kiloptam egyet a dobozkából, mondván, úgyse veszi észre... :ded: :eek:
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Laguna » 2013.02.27. 21:58

Mostanában mindig babával álmodom o.o
A legutóbbit nem hiszem, hogy láttam volna már akár képen is. Tan volt, az tuti, így visszaemlékezve 30-40 centis talán, és kedves ördögfióka pofija volt ^///^

Viszont utálom az olyan álmokat, amik az enyéimről szólnak. Általában valami szörnyűséget álmodok, pl Rei-ről valamiért lejön az arcfestés, vagy Shionnak megint eltöröm valamijét :eek: :urjoke: :T_T:
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő