Szárnyát vagy combját?

Általános csevegés BJD témában

Szárnyát vagy combját?

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.09.29. 10:43

Ahogy nézegetem a dobozbontós képeket és videókat mindig olyan mókás figyelni hogy ki milyen sorrendben bontja ki a babáját. Időnként elgondolkodom, hogy vajon ez is olyan-e, mint a pohár esete ami valakinél félig üres, másnál meg félig teli :lol:

Szóval ki hogy bont dobozt? Először a babát? Vagy először az extra kis csomagokat? Előbb a fejet, vagy előbb a testet? És vajon van ennek valami oka, vagy csak úgy jön? Vagy esetleg nem is lehet más sorrendben kibontani, mert a cég úgy bugyolálta be? :lol:

Hajrá, szárnyát, vagy combját?
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Szárnyát vagy combját?

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2012.09.29. 11:15

Lol ebbe még így nem gondoltam bele, de kb az ahogy esik-úgy puffan módszert alkalmazom ^///^ A legtöbbeknél vettem észre hogy a fejét hagyják utoljára, valószínűleg mert az a "fő attrakció" pláne ha festett :D
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Mithril » 2012.09.29. 11:53

Én először "mindig" a kiegészítőket, és a babát hagyom utoljára. ^^ (De amúgy kajában is mindig a legjobbat hagyom a végére, szóval ez nem meglepő. :D)
A mindig azért nem mindig, mert Orionnál nagyon rohannom kellett, és így nem úgy sikerült, ahogy elterveztem. :(
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Yuuki » 2012.09.29. 12:03

Én egyszer bontottam eddig dobozt (Cannon az illető, Milky fia), de mivel azért bontottam fel előre, hogy ellenőrizzem, minden rendben, ezért ami előbb kézre esett, azt vettem előre. Így esett, hogy először hajak, aztán egy pár barna szem, végül a baba. Hogy a legközelebb is így lesz-e, még a jövő zenéje :)
Don't turn your back, don't look away, and don't blink!
Good luck!

Stardust - Hoshikuzu; Kalózok Fogságában
Yuuki

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.09.29. 12:20

Hihi, én is a "fő attrakció a végén" táborban vagyok (és igen, ételnél is XD). Sőt, olyannyira, hogy ha megjön egy doboz, nem is esek neki azonnal, hanem egy ideig csak tárolgatom magam mellett és nézegetem.

Bontogatásnál elsők a mütyürök, paróka, ruha, ajándék, stb. Aztán ha lehetséges, akkor a végtagjainak esek neki - kéz először, aztán láb, aztán egyéb. És vééégül a fő attrakció a buksi! ^///^ (még akkor is ha a test és a buksi külön-külön babákhoz fognak tartozni a jövőben :lol: )
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.09.29. 13:07

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is mindig a babát bontom ki utoljára. Először a haj, szemek, majd megnézegetem a ruháját. Utána szépen lassan kicsomagolom a végtagjait, majd a fejéről hámozom le a csomagolást. :)
Riaber

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.09.29. 13:58

Ezek szerint eddig én vagyok az egyedüli, aki rögtön ráugrik a babára? xD Nyüggögök neki egy sort, és amikor már panaszkodik, hogy pucér, akkor kezdem felfedezni a ruhákat meg a parcsit. ^^;
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Laguna » 2012.09.29. 14:22

Laguna először babát bont, legalábbis Reit, mert Shiont Rei csomagolta ki :D Persze anyu is segített, de ő inkább a kiegészítőket bontogatta. Vagyis nálam a baba az első, hogy kinyújtózhasson a hosszú bezártság után, aztán jöhet minden más ^///^
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

HozzászólásSzerző: Tifa » 2012.11.10. 20:54

Már én is túlestem a dobozbontáson. :) Szóval gondoltam nyilatkozom én is.
Úgy bontottam ahogy adta magát a dolog.
Azaz előbb a kartondobozt, aztán abban volt egy hordozótáska, a tetejére volt betéve a baba kártyája, a szemekkel és külön kis zacsiban a haj. Szóval azokat egyből láthattam is. Azokat kibontottam és megnéztem.
Aztán felnyitottam a hordozó táskát, abban volt egy cipzáros párna, abban pedig a bebugyolált baba.
A babánál legelsőnek a lábát szabadítottam ki, aztán a kezeit. Végére a fejét hagytam. :)
Tifa

HozzászólásSzerző: Floo » 2012.11.15. 13:43

Én is a legapróbb mütyitől szoktam kezdeni :D Gőzöm sincs miért, pedig nem vagyok valami rendszerető, és általában mindenkit kikergetek a világból azzal, hogy hosszú percekig bontogatok valamit, akármit. Karácsonykor is xD
Emlékszem, az első bababontáskor az öcsém majdnem megborított, mikor öt percig nyekeregtem a doboz miatt, majd mikor szép akkurátusan lentről kezdtem a bubiból kiszabadítást (láb, kéz, stb.), rám kiabált, hogy a fejéről szedjem már le a cuccot, hát nem kap levegőt! :D
Bizti azért is van ez így, mert -szerintem- egy baba a legnagyobb meglepetést tartogatja, meg hát valjuk be, a kis kiegészítők bontogatása rendesen felturbózza azt az amúgy is izgalmas bontogatást :D
Floo

Vissza: Csevegő