Független csevegés BJD témában-

Általános csevegés BJD témában

Független csevegés BJD témában-

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.10.04. 19:09

OK. Szóval nem tudtam milyen címet adjak ennek a topicnak.^^;
A lényeg hogy hasonló funkciójúnak szeretném mint az előző fórumrészen a chatbox. Csak kizárólag BJD témában. ^_^

Akkor már írok is valamit....

Egy csajnak DoA-n 3, azaz 3! Sardja van T___T. Ez nem igazság ;_;. *sniff*
OK. Kiheverem. XD Csak idő kell hozzá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shiroi 2013.03.11. 21:45-kor.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

Re: Független csevegés BJD témában-

HozzászólásSzerző: LudwigMeszter » 2008.10.04. 19:50

3 Sard? Igazán adhatna nekem is egyet! Ebayen most árul valaki egy Sardot 2000 dollárért...
"Azt mondta várjak. Talán várandósnak néz?"
"Szaladj, szaladj! Vagy fűbe harapsz!" - Kefka
LudwigMeszter

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2008.10.04. 22:46

Jah én is nyáladzom utánuk csak a gyári festés meg ruha az úgy nemkéne rá XD éshát, lottó5ös tudtommal még nem nyertem oO
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Gilje » 2008.10.05. 12:10

Ami késik nem múlik, nálunk mindenki próbálkozik. Mármint lottóval XD Nekem is jól jönne egy telitalálat, és akkor már jöhetne is Ribanc sőt Boryra is tellne ;) :mrgreen:
Gilje

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.10.06. 18:32

Aaah... Bárcsak. XD
Igaz, elég pesszimista lehetek mert úgygondolom esélyem sincs. Ezért aztán nem is lottózom. ehe

Btw. Az az új Koreai cég. Little Monica. Honnan szedte a nevét? Mert van egy *ehemm* Little Monica című hentai..... vagy ez csak véletlen egybeesés lenne? XD Mondjuk ok. Cuki rajzstílusa van és nem az az undorító fajta, de akkor is. XD ( és lol. Firefoxban tényleg csak az oldal htm-elje nyílik meg. xD)
mellékelt kép a fent nevezett animéből... ( for fun :lol: )

Kép - kár hogy ez csak egy váltás volt. :D Pedig szivesebben néztem volna a főszereplő srácot ebben. haha
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: moniee » 2008.10.10. 20:13

Na bakker, egy cég végre ami az én nevem is, erre....pff..>_>
Amúgy Spirit dolls vicces- Cycas feje egy az egyben Dollzone, a teste meg nagyon hajaz néhol a Houndokra XD

(Tegnap azt álmodtam hogy kaptam kölcsön egy Houndot - de agyagból volt, talán a prototípus? O.o- és annyira örültem neki, de nagyon is vigyáztasm rá alig mozgattam mert nem mertem jobban XD ennek ellenére letört az egyik UJJAA!!! D: D: D: D: ahahaaanyira rossz volt ; ; )
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Smaug » 2008.10.11. 00:47

Moniee, LOL, mielőtt megérkezett Ezra azt álmodtam hogy agyagból/papírmaséból van. Nagyon csúnyácska volt, de szerettem, mert az enyém volt.

Lehet hogy az Istenek üzenni akarnak neked :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Gilje » 2008.10.11. 13:32

Én azt álmodtam, hogy megrendeltem Ribancot, és amikor megérkezett egy az egyben BARBIE TESTE VOLT!!!!!!!!!!!
Még az a kis vacak vágás a talpán is ott volt. Ráadásul elég élethű álmaim vannak, és emlékszem hogy megérintettem a lábát és milyen volt a fogása >P áááá az iszonyat!!!!!!!!!!!
Gilje

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2008.10.11. 19:43

tudtam h ismerős aza név valahonnan! XD (anja: köhöm >.>; ) hoppá ^^;

egyébként én még rendelés előtt majdnem fél évvel álmodtam azt hogy jött egy nagyobb doboz amiben ott volt a babám (de nem dollzone shoyu) valami barnás doboza volt annyira emlékszem, és volt mellette egy másik amiről azt hittem hogy a ruhái. nem is nagyon foglalkoztam azzal hanem nézegettem a babámat amikor anyu (ő hozta be a dobozokat) megkérdezte h a másikat nem nyitom ki? és amikor kicsomagoltam azt is egy tiny volt benne *-* olyan karácsony környékén lehetett ez és következő év juniusában rendeltem meg igazából, tiny meg sehol XD bár tény hogy már úgy van betervezve h ha valaha latidolltól rendelek (2 blue lányt meg 2 white-ot tervezem) akkor együtt a kicsikkel.... nem halt meg a remény! XD
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Gilje » 2008.10.11. 19:54

Képzeljétek sikerült ma felerőszakolnom M fejére a szőrparókáját <:3 Jaaaaaj azt hittem megnyalom annyira aranyos volt XD Beállítottam a tincseket úgy, hogy füleknek látszanak!!!Eleinte nem tetszett neki de szerintem megbarátkozott vele >3 Jaj imádom imádom imádom ezt a srácot :lol: :lol: :lol: :D
Gilje

Következő

Vissza: Csevegő