Független csevegés BJD témában-

Általános csevegés BJD témában

Re: Független csevegés BJD témában-

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.11.06. 13:32

Smaug akkor én szerencsés vagyok, mert nekem szokásom lett, nem babát keresni a karaktereimhez. XD
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.11.06. 22:55

Még szerencse hogy nincs végtelen mennyiségű pénzem, mert különben már ki tudja hol járnék a babákban :facepalm: *a gyűjtő típus*
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Tifa » 2014.11.07. 19:09

Smaug: XD Hát igen, de tudod, azoknak hely is kell! XD Lehet már házad is lenne pár. XD - hogy valahol el is férjen a sok baba, persze, ha nagyon sok pénzed lenne :) -
Tifa

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2014.11.15. 18:11

Smaug mi nem arról beszéltünk fentebb hogy tudathasadásosok vagyunk, hanem hogy a személyiségünket kivetítve a babákra, alkotunk belőlük karaktert. Ennek szerintem semmi köze se a tudathasadáshoz se egyéb személyiségzavarhoz.
Engem konkrétan ez gyógyított ki a kóros öngyűlöletemből és depressziómból, csináltam egy babát aki az én személyiségjegyeim hordozta karakterileg és íy sikerült elfogadni/megszeretni önmagam vagy mi...
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.11.15. 20:06

Niu, pontosan, nem is arról beszéltetek! Ezért nem kéne valós betegségnevekkel dobálózni (skizofrénia), pláne ha valakinek gőze nincs róla hogy melyik micsoda :/ A beszélgetés vonala amúgy nagyon érdekfeszítő volt!
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shalamic » 2014.11.30. 14:01

Életmben nem gondoltam volna, hogy valaki kitalálja a szemöldök-matricát. O.o >>Link<<
Szerintem ez eléggé furcsa. Bár az is igaz, hogy ha én egyszer babafestésre adnám a fejem, tuti a szemöldök lenne a mumusom... de akkor is... túl egyszerű lenne a matrica :D
Ti mit gondoltok erről?
Kép
Shalamic

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.11.30. 15:15

WoW, ötletes! Szerintem jó kis haszna lehet, ha valaki maga akar gyakorolni, és a pasztellozással már jól megvan, de a szőrök még nem mennek teljesen. Meg akár mintának is jó, hogy kb. méretére, fazonra, színre milyet érdemes kikeverni. Nekem is a szemöldök a gyengém, még mindig - bár mostanában kezdem észrevenni, hogy annyira rákoncentrálok a szemöldökre, hogy aztán a szempillák bánják :gah:

Mondjuk nem tudom ugyanakkor mennyire korlátozza be a fejlődést, hiszen egyszerűbb egy ilyet felragasztani, mint kikísérletezni a megfelelő színt (főleg szőkénél), az adott szoborhoz illő fazont...de ha valaki nem akar elmélyedni az arcfestésben, ugyanakkor annyira nem is szeretné a babáját elküldeni valaki máshoz festésre, vagy éppen átmeneti megoldás kell míg a kiválasztott festőnél fel nem szabadul hely... :D
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.01.21. 17:04

Van valahol a neten olyan oldal ahol meg lehet nézni visszamenőleg X cég eventjeit? Időpont érdekelne, meg az, hogy milyes fajta akciókat hirdetett meg.
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Mithril » 2015.01.21. 18:16

Esetleg ez? http://bjdcollectasy.com/
Bár annyira nem ismerem ezt az oldalt.
Meg a DoA news archive is hasznos lehet.
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Shinku » 2015.10.26. 20:20

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy DoA-ról hogy lehet (ha lehet egyáltalán) a régi képes témáimat törölni? Ezer éves gáz képek vannak fent, és szeretném azokat onnan eltüntetni. ^^"
A report-ot megnyomtam és ott írtam nekik, hogy lehetne-e törölni? De ezen kívül van esetleg más mód? Köszönöm előre is! :)
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő