Független csevegés BJD témában-

Általános csevegés BJD témában

Re: Független csevegés BJD témában-

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.09.19. 22:07

Vannak ilyen folyamatos kis kihívások is Den of Angelsen - azok csak játékból vannak, általában egy-egy hónapra hirdetnek meg témákat, a varrós részlegben.

Deviantarton egy fotós csapat is van, ők is havonta csinálnak kihívásokat.

De ezeken nem szokott nyeremény lenni, csak a jól végzett munka öröme :)

Amiről Renibetti beszélt, az Den of Angels évente megrendezett születésnapi ünnepségsorozata - minden évben Augusztusban rendezik meg, és olyankor versenyeket is hirdetnek; általában varrós, festős és fotós témában, illetve a Triatlonban mindenféle egyéb kreatív agymenésekkel és néha rajzos/design versenyük is akad. No, ott viszont nagyon szép nyereményeket lehet szerezni, bár a mezőny is erős :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Jume » 2014.09.20. 00:08

Köszi! :)
Itthon: Estel - Dragon Doll Ying Ying,
Damasa - IOS Anarmonia head + Dollits D.A.D. body
Milo - Elfdoll Wu head + Doll Zone 62 boy body
Misha - LUTS 2014 even head + DF-A 62 cm boy body 3 ver.
Jume

HozzászólásSzerző: Jume » 2014.10.10. 20:22

Nézzétek mit találtam? :)
Hologramos kis kézitükrök.

Kép

Kép

Kép

Kép
Jume

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.10.12. 02:20

Whooo-hoo, a lopott képek visszatérnek! Szegény Dream of Doll, vajon még hány bőrt húznak le a fotóikról? :T_T:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Jume » 2014.10.12. 09:20

Erről még nem hallottam. o.o
Jume

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.10.12. 09:58

A szegedi eldorádóban BJD-s matricák voltak... De ilyen babás tükröt pénztársát legutóbb egy angol használt ruha üzletben láttam, de vagy egy tonnát... >__>
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2014.11.01. 20:09

Kicsit megtöröm a témát, szomorkodva jövök ide írni.
Nagy gond nyomja a szívemet uyais már pár hónapja fogalmazódik bennem az hogy Terra arca ami most a fejemben él nem egyenlő Souldoll Chironéval :(
Ez a felismerés eljesen ledbbentett hiszen ő A Souldoll Chiron.. életem szerelme akire oly sokat gyűjtöttem akit annyira nagyon szerettem hogy nem is babának hanem már szinte élő személynek tekintettem. És most csak egy babának látom...
.__.
Volt már ilyen valakivel hogy a grail dolljából elkezdett kiábrándulni több évnyi kőkemény lángoló szerelem után?
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shinku » 2014.11.01. 20:37

Hát, velem pont ugyanilyen még nem volt. De nálam Wayne arcáról él tök más kép a fejemben, mint amilyen a baba.
Bár Ő nem grail doll volt, mert hirtelen vettem meg, nem sokkal azután, ahogy megjelent, nem előzte meg hosszas vágyakozás és tervezgetés a hazaérkezését. (De ettől függetlenül imádom! :love: ) Szóval, először beleszerettem a babába, megvettem, majd utána lett karaktere. Ahogy a karaktere alakult, rájöttem, hogy nem 100%-ban tökéletes ez a baba neki és megfordult a fejemben, hogy lecserélem egy Iplehouse JID fiúra. (Azt már meg nem mondom, hogy melyik sculpt-ra, mert amióta Iple levette a festetlen képeket, nem tudom megkülönböztetni néhány fiújukat, hogy melyik is lett volna jó Wayne-nek. xD Meg ha jól tudom azóta be is lettek szüntetve pont azok, de nem vagyok képben. ^^")
Én ezt magamban úgy tisztáztam le, hogy a Souoldoll Shaun Wayne karakterének egy 1-2 évvel idősebb verziója, a fejemben élő Wayne meg egy Iplehouse JID valaki lenne. Bár... a Shaun is közel áll hozzá, csak nem 100%-os és kicsit idegesít, hogy annyival magasabb a többi babámnál, holott karakterileg nem az. :/
Ezzel tudom, hogy nem sokat segítettem, de jól esett magamból kiírni. xD ^^
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2014.11.01. 21:09

Szegény, rémes érzés lehet!:,< De örülök, hogy Shinku, neked sikerült már megoldani úgymond. :3

Nekem annyi elégedetlenkedésem volt Ninával, hogy azért rendeltem meg, mert tetszett a feje (olyan SD lány volt, aki tetszett is, meg akinek nem volt olyan hörcsög feje), meg volt rá pénzem, viszont élőben meg nagyon sokáig zavartak a kis pofizacskói. De amióta megmoddoltattam (életem legjobb és egyben legnehezebb döntése volt), azóta tényleg megtestesíti a karaktert, akit neki szántam. ^^ Mondjuk ugye ez megint más gond ^^" De valamennyire mégis kötődik, mert én pl. gondolkoztam egy időben rajta, hogy eladom, és esetleg más fejet keresek, de pont azért, mert annyit jelent nekem, nem tudtam rávenni magam ˇˇ" Szóval inkább bevállaltam a moddolást, még úgy is, hogy talán pont annyira fog változni már, hogy esetleg nem fog tetszeni, de szerencsére jól jöttem ki a dologból :D Aztán arra már csak utólag jöttem rá, hogy nem véletlenül tetszett meg a mold, mert a szemréseitől kezdve egy csomó más dolog van rajta, amit én pont úgy rajzoltam már a kezdetektől is a karakterre...x,D Szóval Nina volt mindig is, csak a kis puffancsoktól kellett megszabadulnom az arcán.

Nem tudom, azon gondolkoztál esetleg, hogy a karakter miben más, mint a baba? Mert nem tudom, lehet hogy mint nálam a moddolással, ki lehetne küszöbölni a zavaró/más tényezőt. Vagy van esetleg más karaktered, akinek viszont passzolna a külsejéhez? Biztos "egyszerűbb" lenne más karaktert kapnia, ha megoldható, mint eladni vagy bármi mást csinálni vele. ^^; Bocsi, lehet, hogy hülye ötlet, de szerintem ha nálam sikerült a megbékélés, pedig rémesen nehéz eset vagyok, talán itt is megoldható lenne valahogy.
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.11.02. 00:09

Hmmm, hát egészen ilyet még nem éltem át, de ez valószínűleg azért van, mert a legrégebbi babáim már eleve nem úgy néztek ki, mint a karakterek akiket megtestesítenek :lol: Minden bizonnyal ha pár évvel később találok rá a hobbira, akkor gyökeresen más babáim volnának (ami a régebbieket illeti; Ezrát, JD-t, Vint és Christ).

Viszont azt nem mondhatnám hogy "kiábrándultam" volna bármelyikükből...inkább olyan ez nálam, hogy amit elveszítettek azzal, hogy már nem találom őket feltétel nélkül tökéletesnek esztétikában, azt visszakapták abban, hogy mennyire hozzám nőttek az idők során. Szóval Ezra például, aki a grailnek mondható négyük közül bár nem úgy néz ki, mint "Ezra" a karakter, viszont ha arra gondolok, hogy mégis milyen más baba lehetne helyette, akkor semmi más nem jöhet szóba, mert ő Ezra, még ha nem is néz úgy ki.

Ellenben a fordítottját már eljátszottam XD Ex-Buck (Soom Chalco) tökéletes volt arcban arra amit elképzeltem, szerelem volt a mold, de mivel a fejmérete nem illett a többiekhez (akik meg nem illenek saját magukhoz mint fentebb említettem), ezért végül mennie kellett. Szerencsére nu!Buck (Soom York) fejmérete tökkéletes, és kinézetében szerintem nagyon hajaz Chalcora (az orra kivételével).

[Neki mondjuk a mozgása szörnyű, valószínűleg idővel le is fogom cserélni a testét]
Kép
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő