Független csevegés BJD témában-

Általános csevegés BJD témában

Re: Független csevegés BJD témában-

HozzászólásSzerző: Smaug » 2008.11.09. 19:35

moniee írta:Meeeg....keeeeeheheeell....rendelneeeeeeem..Tatianátmégdecember8előőőőttt!!!!!!!!!!!!!!!!! O.O
Benneakaroklenniakarácsonyiakcióbaaaan!!!!!!!

Szurkoljatok nekem >.<

És: Ezek megint másolatok, nem? Gondolom Volks..aaaaww pedig erre a 3 szépségre még gyűjtenék is...;_;
http://cgi.ebay.com/62CM-1-3-Bjd-Doll-i ... dZViewItem
http://cgi.ebay.com/58cm-1-3-BJD-Doll-i ... dZViewItem
ő a kedvenc ^^
http://cgi.ebay.com/1-3-BJD-Fantastic-D ... dZViewItem

De poén, ha jól vettem ki, AoD testeket adnak hozzá XD (gondolom azokat is újraöntve...)

Nem,nem,nemszabad,neeemszabaaaad *önkontroll*

Moniee, szurkolunk nekeeeed! Nagyon-nagyon (Peyton azt üzeni, hogy ő szurkol a legjobban!)

És a linkek....igen, jól gondoltad, illetve a helyzet még rosszabb.

Azok ott AOD testek, semmi kétség. Egyenesen AOD honlapjáról lopva (AOD tud róla, de nem tehetnek semmit, mert lehet hogy az illető megvett tőlük egy csapat testet és azokat árulja - nem valószínű, de lehet). Viszont a fejek nem újraöntöttek, hanem Yahoo!Japan aukciókról lopott képek egyedileg festett Volks babák fejeiről. Ezért nincs egy képen sem egyben a baba, csak külön a test+külön a fej. Egy párat ebay leblokkolt amikor az eredeti művész jelentkezett, hogy bocsi de ezt ő festette és nem adott jogot a kép használatára - de amilyen hülye az ebay, hiába írtak nekik egy csomóan, hogy az összes kép lopott, addig nem szedik le, amíg a képek eredeti tulajdonosa nem reklamál személyesen (és ugye a legtöbb közülük japán, és nem lehet elérni)

Szóval minden valószínűség szerint ez az eladó nem újraöntött babákat árul, hanem egyáltalán semmit!! Csak elveszi a szerencsétlen áldozatok pénzét. De szerencsére DoA is felfigyelt erre az ebay-csalóra, úgyhogy van egy lány, aki minden aukció győztesének (eddig 2 volt) ír emalit, hogy nehogy bedőljön a csapdának. És közben folyamatosan jelentjük ebaynek a lopott képeket, hátha végre kitiltják az eladót.

Itt van róla a DoA beszélgetés, ha valakit érdekel: http://www.denofangels.com/forums/showt ... p?t=227060

....egyébként szeretnétek ha csinálnék egy listát a jelenleg ismert illetve újhonnan felbukkanó BJD csalókról? (lopott fejek/babák/átverések/stb)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.11.10. 14:01

Hajrá moniee!!!~~~~
Dejó dejó! Már neked is lesz egy lánykád! *w* <3<3 Nagyon drukkolunk itten Thane bácsival! <3

És Smaug... SZERETNÉNK! XDDD
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.11.10. 14:56

Jó ég. Most nézegettem meg rendesebben Akando bácsit.
Egyébként, a feje egymagában nem is lenne rossz. Egyáltalán... mondjuk nem venném meg, de tényleg sármosra sikeredett.
Kép

Az a test viszont O___o;; Kikergethetnének vele a világból. XD;

Ellenben, és ezt akarta megmutizni, ha a fejét levágjuk és csak a testet nézzük, ez így színtiszta Asami külső: http://www.iplehouse.net/shop/step1.php?number=1248
hahah XDD
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: moniee » 2008.11.10. 19:56

Köszönööööm!!! Shiroi és Thane...bácsi.... :lol: hiába, aki apuci lesz... :3 (vagy már az XD) Tényleg mi a helyzet Peruval?
És ez az Akando eset...a test nekem is sok XD a poloska hatás ennél ezerszer jobb X) Viszont nekem a dreaming Akando kifejezetten tetszik. Bár én se venném meg :)
Viszont Amy, az új JID lány...aaaww hát nem éééédes? *-* (Tatianánál nem édesebb!!!)
Amúgy tök jó, ma azt álmodtam hogy Peter Pettigrew (igen, Ő XD) megrendelte nekem Tatianát én meg nagyon örültem csak nem értettem miért nem vártuk meg a karácsonyi akció kezdetét. De ezt azonnal elfelejtettem mikor kibontottam a csomit..és jahajisteneeem, olyan szép volt és elég nehéz is de naaagyon aranyos és jól pózolt. :3
(aztán félálomban valami olyasmi is volt hogy utcán valaki csak úgy lekapta a haját!! O.O én meg egy ADODIDE felkiáltással kikaptam a kezéből és közöltem vele hogy ha megkér h mutassam meg szívesen, de ha ezt még egyszer megcsinálja akkor tőből letépem a karját...! Hehehe...elfojtott indulatok? XD ) Amúgy bocs hogy itt elemzem az álmaimat, de elég érdekes BJDkről álmodni XD
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.11.10. 21:18

Tatiana tündéri! Szerintem remekül választottál. Hihetetlenül kedves arca van. Nagyon várom már hogy személyesen is lássam majd! ; )

És wow. Super weird álmaid vannak! Én bezzeg sosem vagyok képes még álmodni sem. :(. grr
De ez biztos azt jelenti hogy már nagyon várod és legszivesebben mindenre való tekintet nélkül megvennéd.
De hogy miért pont Pettigrew vette neked... na EZ a relytély! :lol:
És GO! Törd is le a kezét annak aki iylet csinálna! XD ( mármint a haj lekapást XD )
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2008.11.10. 22:13

Sőt! Hívj minket és letörjük neked, miközben visszaveszed a haját! Wheee, olyan kíváncsi vagyok milyen lesz élőben - már látom hogy mennyire fogod imádni :mrgreen:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: The KID » 2008.11.10. 22:41

HAJRÁ MONIEE!!!!!!!! =3
Kép
Stephanie Obitsu Gretel, Dominique/Hellequin L.A.T.body+PPD N.G.You head, Mira DK LingRi
Portfolio: http://keahrou.deviantart.com/ http://www.cosplay.hu/gallery2/main.php ... =xfa618b9c
The KID

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.11.11. 10:48

ahaa. Végre kibogoztam Notdoll kacifántos szálait! XD
Azért nem találtam sehol Peru testét mert Angel Region-ék Little Fair fiutestecskéjét használja.
Ellenben azt is szinte lehetetlen fellelni meztelenül ( főleg így hogy AR-ék épp újítanak) de legalább 1-2 képet azért nagynehezen találtam.^^
Egész tukiii-- És a mellkasa sem rosz :3.

Smaug! Neked pedig tényleg köszi azt a Perus linket!! Rendes lány volt és ő is csinált fotókat a testéről. ( Bár az elölnézet úgy csillogott hogy alig láttam a test vonalait XD)
De kiderült hogy az a Peru több mint egy éve volt nála és már ő sem az első tulaj. Szal inkább maradtam az új, friss egyéniséggel ( és resinnel és face-uppal) indító kicsikénél.^^
Ráadásul ugyan annyiba kerültek... :D
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2008.11.11. 14:50

Oh...azt tudtam, hogy már jó ideje nála van, de azt nem, hogy nem is ő volt az első....de legalább kaptál pár képet (Angelregion??? Nemmondod...LOL)

A honlapon tényleg sokkal szebb az arcfestés (pedig az övé is céges - régi verzió, gondolom^^;) - csak féltem hogy esetleg kicsúszol a határidőből és ugye ő meg nem megy sehová (csak ebayre :lol:)

A múlt időben írt mondatodból messzemenő következtetéseket vonok ám le 8-)
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: moniee » 2008.11.11. 15:56

Jaj de aranyosak vagytok, köszi mindenki!!! ^^ És igen, hihetetlen jó érzés- már alig bírom ki a napjaimat nélküle. Pedig még meg se rendeltem. Haha. XD

Notdoll és AR? O.o még régen én is szemeztem Peruval (csak a lány verzióval :D ) és akartam énis testéről valamit megtudni de semmi. És KOMOLYAAAN már megrendelted? :o :o : :) :mrgreen:
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő