Független csevegés BJD témában-

Általános csevegés BJD témában

Re: Független csevegés BJD témában-

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.11.11. 18:57

moniee, Smaug: Ha nem bökjük el a fizetést akkor igen... Üdvözölhetitek a jövőbeli Jackuou-t aki talán pont karácsonyra fut majd be. ^______^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shiroi 2008.11.12. 17:22-kor.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.11.12. 17:05

Hát ez király... Angel Regionék új oldala megnyílt ugyan, de Little fair testről ott sincs kép T_______T.
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2008.11.12. 17:19

Szerintem ha írsz nekik hogy csináljanak már párat, fognak (bár nemtom milyen hamar) - legalábbis Soom ilyenben nagyon hallgat a kérésekre és mostantól Angelregion-t is ők üzemeltetik^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.11.13. 20:02

Huh emberek, nagyon furcsa dolog történt! :D
Nemrég vettük Thomas Mann-t. (Olvasni is kellett volna tőle de ez nálunk esetleges XD)
Na a lényeg, hogy barátnőm egyszercsak talált egy érdekes hivatkozást a "Halál Velencében" c. művére.
És mivel megvolt neki, elolvasta...
Nos, a leírás ( nagyon lebutítva és tömörítve ) arról szólt ahogy főszereplőnk Velencébe utazik és ott találkozik a Tökéletes Szépséggel Taidzo-val... Aki egy 14 éves fiú, matrózblúzocskában, hamvasanfehér bőrrel, és "csigákban vállára hulló" szőke hajjal ill. kék szemekkel.
Mondani sem kell hoyg rögtön a görög szobrokhoz és mitológiai szépségekhez hasonlította...
Szépsége teljesen a szolgájává tette a férfit, aki onanntól másra sem volt képes gondolni. Oldalakon keresztül áradozott Taidzo szépségéről és csodájáról. Végül kb. a stalkerja lett és már szó szerint mindenhova követte a Lengyel családot ( az ő fiuk volt). Egyébként ő is és ők is nyaralni voltak Velencében.
Sokáig bizonygatta a főszereplő hogy mint művész csodálja a tökéletes szépséget, de ez hamar kezdett felrugódni amikor ( omg XD) már többszöri szemkontaktus utána kissrác nemcsak ránézett, hanem ( most nem írom le hogy micsoda szavakkal élt) rá is mosolygott. "Meréészen" . Innentől buum lett főhősünk agya és gyorsan elrohant. XD ( Egyébként olyan pontosan írta le ezeket hogy tök átéreztem a helyzetét. Plusz, én amúgy ismegértem az ilyenfajta érzelmeket. haha :lol: )
Mellesleg, soha nem értek egymáshoz vagy beszéltek... kedves főszereplőnk túl gyáva volt. XD

És hogy mindezt miért írtam le?
Noss... most jön a sorsszerű egybeesés. : D Felmentem Naruto dolls oldalára ( egy ABJD készítő akinek szeretem a 60x centis babáit^^) hogy megnézzem van e új gyártmánya... Hát volt. Sőt, nézzük barátnőmmel hogy "jé~~ ez a kissrác teljesen olyan mint Taidzo! Sőt! Nézd csak, Velencében fotózgatta le! " XD
Majd megláttuk a nevét alatta: Tajio. És a megvilágosodás alászállt. Ez a nő is pont most pont Taidzo-t készítette el. : DD Hihetetlen...(legalábbis számomra )
Mármint, mekkora egy ilyennek a valószínüsége? Hogy ott japánban ő is pont elolvasta ezt vagy csak most döntött úgy hogy megcsinálja...
Mindenesetre, wow.... :)

És így néz ki amit csinált~ (ok..a haja nem egészen olyanra sikerült, de duh.)

Kép

Kép
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: moniee » 2008.11.15. 20:27

Na ez aztán... :D
Tényleg helyes ez a doll. :)

Smaug, ez nem olyan kártya amit keresel a srácoknak?
http://shop.fashiondoll.nl/product_info ... ts_id=1354
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Smaug » 2008.11.18. 01:33

Ah, moniee igen, ilyet kerestem nekik :D Köszi hogy gondoltál rám^^

Más: Hát lepetéztem a minap. Dollshe ugye szünetel már Február óta és valaki panaszkodott, hogy azóta mennyire felmentek a fiúk árai így másodkézből. Hát, gondoltam persze, kicsit biztos emelkedtek, de kíváncsi voltam és utánanéztem:

Egy Dollshe fiú Tensiyától festés és haj nélkül, random szemmel $550 volt
Egy Dollshe fiú jelenleg DoA Marketplace-én festve, jó esetben hajjal és szemmel.....$1200-$1500 között mozog !!!!!!!!!!!!!

:o OMFGWTF :shock:

Hát irtóra örülök, hogy nekem már itt csücsül Ezra és nem most akarom levadászni!
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Smaug » 2008.11.19. 22:26

Ha azt mondom kentaurbaba, ki melyik cégre gondol? Tippeket, tippeket!!!!

*

*

*

Hát, aki Soomra tippelt, az tévedett :lol:

Souldoll Chiron preview

Hát, erre csak azt tudom mondani - OMGWTFLOL

(egyébként Chiron egy görög mitológiai alak: http://en.wikipedia.org/wiki/Chiron)
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.11.20. 20:14

LOL! Szegény Soomékat már mindenki kopizza?? ^^;;; Nagyon irigyelhetik őket ;>__>
De ez vicces.... pont PONT Chiront kellet megcsinálniuk, aki ráadásul a srácra mászott rá... *sóhaj*
De ez izgi! Naagy kentaur baba! :>
Bár én reménykedtem hogy hátha Soomék csinálnak majd egyet. XD
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Gilje » 2008.11.23. 20:56

Miért nem láttam még sehol Tamaki-babát? Úgy megerőszakolnám!!! Esküszöm ha nagy leszek csinálok egyet :lol: :lol: :lol:
Gilje

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2008.11.24. 18:31

Gilje, melyik Tamakiról beszélsz? xDD

Egyébként. omg... Souldollék felrakták Chiron working diary-jét...
http://souldoll.com/shop/step1.php?number=1622
Nem is csúnyák a lólábak. Sőt. <3 De de de... miii a francért annyira vékony a teste??( Mármint a lóé XD) Ezzel teszik tönkre =___=;.
Kép
Shiroi

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő