BJD esküvő?

Általános csevegés BJD témában

BJD esküvő?

HozzászólásSzerző: Lexi » 2009.06.26. 00:49

Ennek muszáj volt új topikot nyitnom, remélem nem baj. XD Francia BJDs barátnőmtől kaptam egy linket egy videóhoz, amin felvettek egy igazi BJD esküvőt San Francisco-ban.

http://www.youtube.com/watch?v=eTafuN2wG24

Valahol megnyugtató, hogy az emberek nevetnek, és nem veszik magukat 100%-ban komolyan. xD;;;; Elivelg a pap is igazi. o_o; bár ő se veszi magát komolyan. 8D

Azért hihetetlen, mit ki nem találnak az emberek... baromi szépek a ruhák, tiszta divat-bemutató az egész, de az esküvő része akkor is fáj. xD

Kíváncsi vagyok a véleményetekre~
Itthon: Alex (Crobidoll Yeon-Ho), Aurora (Peakswoods Goldie+wake-up ver.), Fynn (Crobidoll Nia), Emily (Crobidoll Limited Love Ara)

Kép
http://luleiya.deviantart.com/
Lexi

Re: BJD esküvő?

HozzászólásSzerző: The KID » 2009.06.26. 01:00

XDDDDDDDDD
Coooooooooooool! :mrgreen:
Pozitív értelemben végig röhögtem az egésszet! ^_^ Bárcsak nekem lenne ennyi zsém egy ilyen igényes party összehozásához! ^^
Jó látni, hogy mindenki csak ott vette komolyan, ahol kellett: kircsi design, és nagy lelkesedés!!!!:P :D
Yupp, San Francisco az a hely, ahol "mindent meg lehet tenni"! XD
Kép
Stephanie Obitsu Gretel, Dominique/Hellequin L.A.T.body+PPD N.G.You head, Mira DK LingRi
Portfolio: http://keahrou.deviantart.com/ http://www.cosplay.hu/gallery2/main.php ... =xfa618b9c
The KID

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.06.26. 01:21

Hát ez valami haláli!!!

Köszi Lexi, ez egyszerüen hatalmas... :lol:
Hát nekem nagyon tetszik, pedig nem vagyok egy esküvö rajongo! :mrgreen:

A legjobb az elsö gothic pair, és a legnagyobb hogy betegségben egészségben... vagy faceuppal vagy anélkül, iszonyyyaaat!!! :D :D :D with non-yellowing happiness!!!!!!! ROFL
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.06.26. 01:30

Jaj, ezt én is láttam - GoGaDoll Fesztivál idei témája az Esküvő volt és nagyon kitettek magukért :lol: És ami a videóról lemaradt - a 'ceremónia' után a kedves pap (ő tényleg igazi pap?!) konga-körtáncot vezetett az asztalok körül :lol:

De szívesen megnéztem volna! Meg az egész rendezvényt úgy általában - néztem Lady Saiyan másik videóját hogy mi volt a vásár-részlegben, hátbakker azon a sorsoláson naggyon szívesen részt vettem volna (szinte az összes Bluefairy babából kisorsoltak egyet-egyet, meg asszem volt egy Peak's Woods Goldie is...ahhhh, ha lenne ilyen Európában is, tuti addig gyűjtögetnék míg el nem tudok menni rá)

(PS.: fetrengve röhögtem, mikor megláttam az esküvőre felvonuló babák között Yo-Joe-t - az a pici YoSD volt aki egy pici Dollzone lánnyal állt az oltár elé - az ő gazdája valami eszméletlen videókat készít a saját meg a barátnője babáival! Hihihi, Mr. Fegyvermániás GI-Joe BJD megházasodott :twisted: )

(PS2: A két részeg Dollshe sem volt semmi! Csak tudnám hogy állították meg őket behajlított térddel :lol:)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Isobel » 2009.06.26. 01:54

Hhhhh ez beteg, de jó :D

(Smaug: Bármi is a titkuk, jobb cuccuk van a ragasztópisztolyodnál... veszélyes népség :D)
Itthon: V (Peak's Woods Wake-up Cue), Helena (Peak's Woods Segi fej)
Isobel

HozzászólásSzerző: Roxy Doll Master » 2009.06.26. 09:14

Nagyon komoly :mrgreen: :D
~Caim, Reon~
Roxy Doll Master

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2009.06.26. 13:47

jaaj Ezeket én is láttam! :D Télleg haláli! haha XDD

Smaug~ A két Dollshe fiún szabályos 5 percet röhögtem. Az az arckifejezés... és az a póz. ROFL A tipikus "annyira részeg hogy már azt sem tudja mi van" :lol: :lol:

Majd szerzett nekem még egy jó kuncogás kört amikor "down they went" :lol:

link~
link~

..Esküvő Vegas style. :lol:
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2009.06.26. 21:07

Ez ÓRIÁSI!

"...in non-yellowing happiness" :lol: :lol: :lol: Ezen megfeküdtem. Meg a beszólások az eskünél. "Akárhányszor cseréled le egy nap a mohairparókádat..." LOL "Akkor is, ha nem áll egyenesen az üvegszemed..." LOL

Istenem, de szépen be voltak öltöztetve!

És a részeg "ifjú pár" a végén... KÉSZ.

Köszi, hogy belinkelted, Lexi!
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

Vissza: Csevegő