A kulisszák mögött, avagy a babáink eddig titkos élete

Általános csevegés BJD témában

Re: A kulisszák mögött, avagy a babáink eddig titkos élete

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2009.09.26. 20:48

Hát szóval mi most ilyen puritánul nyomjuk, de már tervezés alatt van nekik egy rendesebb hely. :) Ez az íróasztalom és általában itt zajlik minden kreatív tevékenység. Azok a kék bútorok túl kicsik a bjd lányoknak, a pullipoknak viszont pont jók.
A pöttyös párnák újak, tegnap varrtam őket. ;)

Kép

Kép
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: Reisuto » 2009.09.27. 11:31

Nagyon jó, hogy ráálltál a varrogatásra, hihetetlenül dizájnos cuccokat csinálsz *-* Sugárzik is a fáradt büszkeség a lányokról! :D
Reisuto

HozzászólásSzerző: etelä » 2009.09.30. 17:12

Hát az én gyerekemnek a kibelezett szekrényben van berendezve a szobája. Napközbe általába itthon vagyok úgyhogy teszem-veszem őt ide-oda: asztalra, kanapéra a cicám takarója mellé, filmnézés az nálunk is közös program, valamint ha Scrabble-t játszunk akkor ő is szokott játszani =D Ha meg nem vagyok itthon akkor be van hajintva a szobájába az ágyon fekve vagy leültetem a zongorájához, vagy kezébe nyomok egy könyvet.De hamarosan már nem lesz egyedül és akkor tudnak mást is csinálni xD
AoD Wang Zi - Hayato DZ Shoyo-2 - Savannah Unoa B-El hybrid - Oliver Unoa L-bi fp - Seryozha

http://www.tokyogarnet.com/
etelä

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.02.04. 17:37

Aya írta:Kép

Ugyanilyen ágyneműm van :P

Hát én majd most állok csak neki a szoba kidolgozásának... az öcsém szekrényét akarom éppen beszervezni, csak az ajtót operálnám le róla és az egyik polcot műteném ki. Az tökéletes magasság és mélység ^///^ Csak nem igazán akarja adni ^^;
De szóval a lakhely az ágyam mellett lenne, szépen lefüggönyözve, hogy a csúnya nap ne süssön be állandóan, főleg akkor ne ha nem vagyok itthon.
Bentre összeütnék valami ágyikót, ami lehet hogy csak egy szivacs lesz meg egy sk ágynemű XD Meg ékszeresdobozkából lenne neki ott egy szekrényke, amire rápakolhatja majd a cuccait és valahonnan majd kerítek egy fotelt :lol: Nem tudom honnan, majd megoldom XD Meg lesznek nagyobb dobozok is, majd a ruháinak, amiket szerintem csak utólag szerzek be, egy ideig biztos csak egy szerkója lesz szegénynek ^^;
Hát... ha megleszek vele, akkor képet is mellékelek ^^
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2010.02.04. 17:46

napközben az ágyamon heverészik a hölgy, esténként meg vagy velem alszik, vagy az íróasztalom székén üldögél... amikor először ültettem a párnám mellém, reggel kerestem félálomban a mobilom, és találtam helyette egy műgyanta térdkalácsot... aztán kitapogattam egy lábat... és mire rádöbbentem, hogy Sathin az, több irreális lehetőség is lefutott az agyamban...XD
de esténként a nappaliban van a családdal, vagy velem videózik. vagy ha tanulni kell, akkor természetesen neki mondom el a nyelvtani szabályokat, meg mondom fel a törit... bár nem hiszem, hogy nagyon élvezné, dehát. :P nincs külön szobája, és nem is tervezem, hogy lesz,van aranyos ágyneműje (köszönet érte cinnacinnának. ^^), és ami az enyém, az övé is. jól megférünk egymással. :D

- nézd, kötöttem neked egy pulcsit!
- azt látom, de miért kellett ezért hajat is cserélni? >.>
- mert. mert... így is olyan szép vagy *buksisimi*.
- >.>
Kép

míg én tanulok, Sathin a könyvespolcomat fosztogatja. jó ízlése van a lánynak, épp Vampire Knight novelt olvas... *büszke*
- ki ez a jóképű fickó? :L
- Kuran Kaname. látszik, hogy az én lányom vagy... ^///^
Kép
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: Sugjokuchi » 2010.02.05. 20:28

Sathin imádlak. *Kaname fangirl ezerrel* Tök kawaii vagy abban a pulcsiban^^

Gyűjtésben: Luts KDF Aru ~ Lilianne Felicia Mimir
No way to Heaven
Sugjokuchi

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.05.03. 16:44

Délelőtt mikor suliban vagyok akkor bent van a szekrényben szegény. Utána mikor hazajövök kiveszem és folyton a közelembe ültetem hogyha itthon vagyok, ha nem, akkor megint szekrény. ^^" xD Utána este együtt alszunk, vagyis ott van az ágyamon. Van amikor kiviszem csak úgy a szobámból, megjáratom, random odamegyünk a tükörhöz, hogy megnézze benne magát, bár ezt nemtudom miért csinálom. xD ^^; Van amikor adok a kezébe egy mangát, vagy pózolgatom meg ilyenek. ^///^
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.05.25. 21:55

Hát nálam most a lányok beköltöztek az asztalra napközben ^^ Estére visszateszem őket a kis polcukra de úgy vettem észre szeretnek itt lenni, szem elött és valahogy én is nyugodtabb vagyok ha látom őket a szemem sarkából :D
Kép

(titkos infó: Azu sehova se megy Anja nélkül, aki kifejezetten élvezi a figyelmet. Jah és bár a szoknyára még mindig nem tudtam rávenni a fehér felsőt megkedvelte :D)
Zi-chan

Előző

Vissza: Csevegő