Probléma Happyhouse rendelés közben

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Probléma Happyhouse rendelés közben

HozzászólásSzerző: Sheila » 2010.02.04. 15:53

Öm, nem akarok nagy ostobaságot mondani, de mintha ugy rémlene, hogy amikor odamész a kivánt babához és kijelölöd hogy milyen skinnel, faceuppal vagy anélkül kéred, akkor ott legalul az is van hogy mennyi a postaköltsége, ott van hogy Europe asszem, és én $70 körülre emlékszem. De remélem nem mondtam nagy ostobaságot. :P
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.02.04. 15:59

Hehe, Sheila most az ebayesről volt szó szállítás tekintetében^^

Valószínűleg azért több, mert a 40 Nyugat-Európába, viszont Kínából nézve Magyarország Kelet-Európának számít (mint megtudtuk a Tata közös rendelésnél őszinte bánatunkra) és az kb. dupla postaköltséget jelent :( (nekünk egy halom ruhára adott ki több, mint 80 dollár szállítást egy kínai hely. Pedig mégcsak nem is baba-súlyúak :O )

Viszont így tényleg érdemesebb Happyhouse-tól rendelni...reméljük, ott nem viszik fel a költséget ha meglátják, hogy Magyarhonba kell a baba @_@
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Sheila » 2010.02.04. 17:34

OH elnézést, jol beolvastam! ^///^
Me lenni biiiiig bakkkaaaaa! :lol:
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.03.26. 19:11

Hát igazából csak akkor probléma ha valóban probléma... és talán nem is a jó topik, de nem tudtam hova tenni, szóval hogy van ez a kis valami a nóziján:
Kép (Jajdekancsalvaaagy XD)
Nem tudom eldönteni hogy ez csak kis kosz vagy neadjisten sérülés... Talán lesz nálam okosabb aki meg tudja mondani ^^; Igazából nem zavar, meg csak szemből látszik... de ha sérülés akkor talán érdemes megemlítenem Happyhouse-nak hátha küldenek valami kárpótlást XD (Nem akarom én kihasználni a helyzetet, bármennyire is úgy hangzott ^^')
Picikét megkapartam, nagyon picit, de nem jött le, viszont érezni hogy... ott van. Hát reménykedek hogy azért csak kosz :)
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.03.26. 23:45

Ránézésre határozottan kosznak tűnik...van pár módszer, amit kedved szerinti sorrendben kipróbálhatsz (de ne kapirgáld, mert megsértheted a lakkot amivel az arca le van fújva!):

1) radír - nekem szépen le szokta szedni a kis koszok nagy részét a festett arcokról is. Radírozás után egy puha, tiszta ecsettel szoktam lesöpörgetni a radírport, hogy ne kelljen taperolnom az arcfestést^^
2) nedves, tiszta vizes puha rongy
3) mosogatószeres (NEM szappanos) nedves rongy, majd vízzel letörölgetés
4) melamin tömb - CSAK szárazon és nagyon-nagyon óvatosan, mert erősen rányomva leszedheti a lakkot is. Ez csak végső esetben!

Egyébként ha nem jön le így és nem akarod a melamin tömböt kipróbálni, akkor ez már simán okot ad reklamációra. Mert akkor lehet, hogy festés közben esett rá valami, amit aztán a ráfújt lakkal rá is rögzítettek és csak a festésével együtt lehet leszedni. Így képről nem tűnik sérülésnek - az általában kis repedés/bemélyedés/pattogzás szokott lenni és nem ilyen feketés. De persze élőben tudod a legjobban megállapítani. Ha nem tudod leszedni a koszt, akkor Happyhouse valószínűleg a kettő közül az egyiket/mindkettőt ajánlaná fel neked:

1) visszaküldöd a fejet és kapsz egy másikat sértetlen festéssel
2) visszaadnak valamennyit az árából (az arcfestés árát?) amit aztán felhasználhatsz arra, hogy valakivel megfesteted újra az arcát.

Az 1) variációja lehet, amit néhány cég csinál, hogy megtarthatod ezt a fejet és küldenek egy újat is. Valahogy az az érzésem, hogy Happyhouse nem tartozik ezek közé.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.03.27. 09:19

Köszi Smaug, megpróbálom majd a radírt szerintem legelőször, azzal érzem a legkisebb esélye annak hogy kárt teszek benne a nagy ügyességemmel ^^; Remélem lejön o.o Mert nem lenne szívem visszaküldeni még ha hibátlant is kapnék vissza @_@
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

Előző

Vissza: Vásárlás és szállítás