Ruhamárkák, amik megfogják a babát - és amik nem

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Ruhamárkák, amik megfogják a babát - és amik nem

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2010.02.17. 09:29

Bevallom, a falat kapartam legutóbb, amikor a SOOM-tól begyűjtött farmer épp csak felkerült Asher lábára, máris kékre színezte a body blushingolt lábát. Ezúttal mázlink volt, mert szappanos vízzel még le lehetett mosni, mivel friss volt a kék folt, de emlékszem, hányszor kellett Tristan és Ichiru lábát "vakarni" a szivaccsal, a szappanos vízzel, sőt, alkohollal, hogy egy-egy makacsabb foltot eltávolítsunk róluk.

Mivel az eddigi ruhavásárlásaink alapján már van némi tapasztalatunk arról, hogy mi az, ami fog és mi az, ami nem, úgy gondoltam, itt az alkalom nyitni egy topicot, ahol mindenki felsorolhatná a tapasztalatait ezen a téren, hogy segítsünk egymásnak.

Rögtön kezdeném is a sort (a későbbiekben majd bővítem a listát). Ha valakit érdekel valamelyik ruci pontos cikkszáma, kérdezzetek rá.
Értelemszerűen a fehér és világos színű ruhákat nem sorolom fel, azok szerencsére sosem fognak. ;)

Ruhamárkák, amik többszöri mosás, ecetes/sós áztatás ellenére is megfogják a babát:
- Volks VJeans (sötétkék)
- Nine9 Style farmer térdnadrág
- Crobidoll fekete bőrnadrág
- SOOM sötétkék bőszárú farmer (eddig ez fogott a legdurvábban, még a cipőt is befogta Asher lábán)
- Dollmore fekete zokni (ez is nagyon durván fog, sötétbarna lett tőle Tris valamennyi lábujja és az egész lábfeje még mosás után is)

Ami egyáltalán nem fogta meg a babát:
- Tata's Paradise fekete bőrnadrág, bőrkabát, fekete kardigán
- LUTS farmerek (világos és sötét színűek sem)
- LUTS fekete és sötét színű nadrágok, felsők, ingek stb.
- Crobidoll fekete kötött felső
- Nine9 Style sötét szövetnadrág, felső (azokkal úgy tűnik, nincs semmi gond, amik nem farmerből készültek)
- Dollheart fekete bőrnadrág, bőrkabát
- Dollmore fekete boxerek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fujimiya Aya 2010.02.27. 17:43-kor.
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

Re: Ruhamárkák, amik megfogják a babát - és amik nem

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.02.17. 12:28

Adok hozzá én is :D Igaz nekem még sosem volt dolgom igazán extrém fogással, csak egy esetben - a többinél a melamin tömb simán leszedte^^

Fognak
Dollmore kék farmer (befogott az ízületbe is és sem a szappan, sem a víz, sem a melamin nem vitte le - végül meg kellett csiszolnom. Ízületen kívül elég volt a melamin)
Buddydoll fekete szövetnadrág
Luts koptatott farmer
Souldoll fekete farmer (szinte kézzel leszedhető a fogása)

Nem ruhák, de fognak
Tensiya fekete szandál
Dollmore világos bézs sportcipő (nem tudom hogy csinálja)

Nem fognak
Luts fekete....semi-tanga alsó
Dollmore fekete zokni
Luts szövetnadrágok (háromból egy sem)
Marsh Pants nadrágok (farmer, bőr, kord)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2010.02.17. 20:19

most akkor fog az a dollmore fekete zokni? hirtelen megijedtem, rögtön meg is néztem, hogy nem lett-e baja... de nem látszik semmi. hát, akkor csak nem lesz semmi.
ami nálunk nagyon gyilkoson fogott, az egy sötétlila bélés, máig nem jött le a mellkasáról. -.- rendelt cuccaink kevésbé vannak.

Nem fognak

Mimiwoo fekete cipellő
Dollmore fekete térdzokni

Nem ruhák, de fognak

FM-Anime orange brown wig
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.02.17. 21:02

Dollmore-nál többféle fekete zokni is van, lehet hogy különböző fajtát vettünk :) Vagy esetleg megváltoztatták az alapanyagukat azóta...ki tudja:)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Nona » 2010.02.17. 22:31

tunderlany:Hát,nekem a fekete Dollmore zoknim,(SD méret,térdzokni,csipkével és masnival) egyáltalán nem fogott,viszont a szürke-fekete kárómintás combzoknitól ezüstös-lila lett a leányzó lábfeje és térdizülete . Nem győztem sikálni le,a térdnél szerintem nekem is finoman le kell csiszolnom majd >.> De az anyaguk teljesen más,a zokni tiszta pamut,a combzokni pedig valami elasztikusabb dolog ^///^
Nona

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2010.02.17. 22:36

nahát
akkor én is jól belenyúltam elsőre...
a Dollmore fekete vagy (sötétkék nemtom..) csíkos elasztikus anyagból készült alsónadrág naggyon durván összefogta szegény Mót. és nem is jött le 100%osan sikálással sem :(
so-fiii

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.02.18. 01:31

Nem Ruha de fog: Az Iplehouse Mahagóni(#99J)-színű wigje szépen befoltozta Terra fejét és csak a faceuppal volt hajlandó együtt távozni. Sőt egy része még alkohol hatása alatt is tartja magát :S
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.02.18. 21:11

Egy kérdés ^^; Lehet tudni előre hogy a ruha fogni fog? Mármint azelőtt, hogy ráadom a babára. Ha megdörzsölöm vagy ilyesmi, a kezemen esetleg? Vagy szerencsejáték? ^^;
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Amy » 2010.02.18. 21:27

Te jó ég NiuKy+!! Épp most rendeltem egy fekete IH hajat. Most teljes pánikban vagyok. Amenának gyári festése van és tökéletes nem bírnám akár a legparányibb hibát is elviselni rajta. nem tudom most mit csináljak. Nem lehet ezeket valahogy tesztelni? Vagy kimosni valami vegyszerrel, hogy ne fogjon?
Amy

HozzászólásSzerző: Nona » 2010.02.18. 21:49

Amy: Ophélia is fekete Iplehouse hajat hord,és nekem egyáltalán nem fog,pedig folyton rajta van gyakorlatilag,szóval nyugi~
Nona

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás