Romantikus lányruhák - hol bujkálnak?

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Romantikus lányruhák - hol bujkálnak?

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.04.15. 20:16

Feltúrtam az összes ruhacéget ami csak eszembe ötlött, még egy picit ebayre és a DoA Marketplacre is bemerészkedtem, de egyszerűen nem találok olyan lányruhát amilyet szeretnék...minden vagy utcai, vagy szexi, vagy lolita @_@

Szóval ha valakinek van jó forrása, akkor örök hálám üldözné^^ Amit keresek, az ilyesmi ruházat:

http://www.tatabjd.com/en/index.php?gOo ... oductname=
http://www.tatabjd.com/en/index.php?gOo ... oductname=

Térd alá érő (még jobb ha bokáig), csipkés/fodros, de csak mértékkel. Lehetőleg könnyed darab, spagettipánttal, vagy ujjatlan fazonban (semmiképpen nem puffos ujjal, azoktól frászt kapok!). Szeretem, ha közvetlenül mell alatt kezdődik a szoknya rész, de minden egyéb fazonra nyitott vagyok, amíg bő és lengős az alja. Pasztellszínek előnyben, de a fehér messze nem kötelező^^

Megj.: Olyan lánynak keresem, akinek azért vannak mellei és 60cm-es.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Romantikus lányruhák - hol bujkálnak?

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2010.04.15. 20:44

Hmmmm, nemtum cégtől szeretnél-e?
ő megfelel-e: Tanya nagyon szép ruhákat készít, és kérésre is (asszem) és viszonylag megfizethetően
http://www.tanyastyle.com/
izelitő:
http://www.denofangels.com/forums/showt ... ya+clothes
http://misomiso.exteen.com/category/Clothes/page/2
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kirasan 2010.04.17. 19:26-kor.
itthon: Vergil (Pluto doll) April (MDR Merry)
Yumi (AptilStory Clover)Amber (AprilStory Ishlliya)
Kirasan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.04.17. 16:40

Óh köszi Kirasan, tényleg nagyon tetszenek a munkái, mindenképpen észben tartom :3

Igazából jöhetnek az ilyen egyedi megrendelést vállalók is, de főleg olyat keresek most elsőre, ahonnan készen tudnék rendelni - ugyanis amíg nincs meg a lány és nem tudom pontosan megmérni a méreteit, addig nem mernék egyedileg készített ruhát rendelni. Viszont azt meg nem szeretném ha szegénykémnek pucéran kéne itthon tölteni az első napjait (heteit?) ^^;

Egyéb ötletek, valaki?
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: moniee » 2010.04.17. 19:49

Fú én áttúrtam amit ismerek, még nem értem a végére, de ez leginkább egy ..hálóingre hasonlít amit keresel, nem? Mindenesetre eddig tényleg csak puffosujj támadással futottam össze X''D
Eddigi egyedüli ötletem a Dollheart Fer, deh az nem mell alatt kezdődik meg szerintem már rég ismered ^^' Még körbeleskelődök
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.04.17. 20:13

Hehe, igen, majdnem beleírtam a leírásba is, hogy olyan mint egy kicsit puccosabb hálóing mell alatti varrással - csak nem akartam, hogy utána félig átlátszó cuccokkal legyek megbombázva :lol:

A Dollheart Fer-t ismerem, csak sajnos az nagyon sok szinten ellenszenves számomra. Egyrészt igénytelennek tartom hogy nincs elvarrva a fodor és rojtosodik, másrészt szerintem a felső része (nyakkivágás-váll) hihetetlenül...nem csinos. És mindez rengeteg pénzért. Igazából a DH Fer-ből nekem egyedül a kabát tetszik :(

Viszont egyéb - igényesebb - Fer fazonú ruhákat boldogan fogadok! Találtam egy varrónőt, aki csinál egy csomóféle Fer-változatot, és nagyon tetszettek a munkái, csak sajna ő is commission...
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2010.04.18. 10:34

Itt vannak nagyon szép dolgok, csak drága...
http://www.arcadiadolls.com/store/index ... at&catId=4
(a többi alpontban is érdemes szétnézni!)
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.04.18. 12:19

Köszi Mirtusz, tényleg gyönyörűek, de nincs köztük olyan, amit keresek ^///^
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2010.04.18. 13:41

Smaug nem akarok beledumálni de arra nem gondoltál hogy itthon varratsz ilyen ruhát valakivel? Ahogy így elnézem nem egy agyműtét egy ilyen mellénél gumival behúzott ruhát megvarrni ami az első képen van, akinek van 60 centis babája (aminek melle van) és rutinja esetleg segíthetne neked. Nem kérdezted még meg itt a varró lányokat, vagy egy ismerőst? Vannak tök ügyes emberkék, és még az anyagot is kiválaszthatod. Persze ez csak egy ötlet, arra az esetre ha nem találnál jobbat.
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.04.18. 14:56

Deeee, gondoltam rá - egyelőre szeretném a "hivatalos" lehetőségeimet kiaknázni, mielőtt az egyedi rendelés/kérés irányába elmennék. Különösen, hogy nem tudom megmondani a leendő lánybabám pontos méreteit.
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: moniee » 2010.04.18. 15:50

Ez egy kicsit extrémebb, a szín nem jó, és még csak nem is céges, deh na :D
Kép

http://www.denofangels.com/forums/showt ... p?t=186016
Ezt a rucit eredetileg asszem $70ért árulta és most már annyira régen fenn van hogy csakvigyétekmáreeeel áron megvehető :D
Viszont ez a z a csaj akit már másfél éve nem tudok rávenni hogy válaszoljon, de elvilegmás baj nincs vele csak engem nem bír...-_-
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás