Cipők?

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Cipők?

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.06.04. 20:27

Júj, köszönjük szépen! ^3^ Na majd akkor megnézzük ezeket. Igen, én is úgy gondolom, hogy öt centis azért legalább kell, mert belül biztos kisebb.
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.06.04. 20:32

Szerencsére a legtöbbnél listázva van külön a belső hossz is, így nem kell találgatni ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.06.04. 20:40

Nagyszerű! :D
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.06.04. 20:45

Ah, egyébként nem tudom jöttök-e valami elkövetkező talira, de elvihetem Peyton cipőarzenálját, hogy rápróbáljátok a fiúkra - mert a YoSD méretnél aggasztó lehet, hogy ugyan a lábfej megfelelően pici, de a lábszár is vékonyabb...elméletileg...nehogy aztán túl szűkek legyenek. Beleolvastam az Impldoll Child beszélgetésbe DoA-n és mindenki azon sír közöttük is hogy egyszerűen minden MSD méretű cipő túl nagy...

Mondjuk nem egy nagy gyűjtemény - össz-vissz 3 cipőkéje van...bár csak egyet szeret igazán közülük (a kis válogatós...már itt kiütköznek rajta az Ezra-jegyek ^^;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.06.04. 20:49

Jaj, igen, a mostani nyári talira mindenképpen szeretnénk menni, úgyhogy az nagyon jó lenne. ^///^ Köszi szépen! ^///^
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: barabara » 2010.06.04. 22:06

Köszi szépen a linkeket! ^3^
Most megint lemértem, és most meg 4,7-nek tűnik a leghosszabb részén a kis pacskere. Lemértem a céges cipőt is, és kívülről olyan hosszú, mint a nagyobb Alice's Collection cipik, úgyhogy azt hiszem, kipróbálunk egy olyat. ^^;
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: sirin » 2010.10.26. 12:02

Én is kérdeznék, mert akkor beszállnék a mostani Dollmore rendelésbe.

Szóval DoI Luke lábára kerestem ott cipőt.
Luke lábának hossza 8.2, szélességnek meg oda van írva, hogy 4cm. De a legtöbb ilyen hosszú cipő, ami tuti nem lenne aránytalanul nagy, az 3cm szélességre van írva.
Első menetben a kérdésem, hogy ez a cipő rámenne? Vagy felejtsem le, mert az 3cm széles? (http://www.dollmore.net/shop/step1.php?number=4887)
Másik kérdésem, ha nem, hogy egy 11cm hosszú cipő nagyon nagynak tűnik majd vajon? Mert annak a szélessége 4.3, ami már jó. ^^; (erre gondolok: http://www.dollmore.net/shop/step1.php?number=5126)
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.10.26. 14:40

Hát HA tényleg 4cm széles a lába (ezek a babacégek néha baromságokat írnak...8 centi hosszú és 4 centi széles láb...az egy kicsit kacsa-forma) akkor a sportcipő abszolút felejtős. Van egy pont ilyenem és megpróbáltam feladni Chris 4 centi széles lábára....aztán Vin 3.5cm széles lábára....és egyire sem ment fel. :T_T:

A másik cipőnél a 11cm a külső hossz - a belső hossza olyan 9,5cm lehet, szóval annyival nem nagyobb a saját lábánál, és csizma, ezért leesni biztos nem fog. Ami necces még abban is, a 4,2cm-es szélesség, ami megintcsak külső szélesség - szóval lehet hogy belül csak 3.5cm bő a cipő és megint ott vagy, hogy nem tudod feladni rá. De nekem a 4cm széles lábú Chrisemre jók a Dollmore Model M cipők (bár pont ilyenem nincs, csak kisebb méretben). Egy biztos - egy 70cm-es nagy melákhoz tuti nem néz ki hülyén a 11cm hosszú láb, pláne hogy a legtöbbjük lábfeje eleve akkora. Szóval ha rámegy - és rajta is marad, akkor jól is fog mutatni XD
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: sirin » 2010.10.26. 16:37

Köszönöm szépen Smaug! (megint veled álmodtam amúgy XD)
Kipróbáljuk a csizma edzőcipő izét, és majd meglátjuk, a másikat meg ahogy gondoltam elfelejtjük :P
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.10.26. 17:44

Szerintem ne mondj le teljesen a sportcipőkről - épp most nézegetem a DOI témát DoA-n:

http://www.denofangels.com/forums/showt ... dream+idol

És itt azt írják, hogy meglepően kicsi a lábuk. Kb. akkora mint egy DOT, sőt KESKENYEBB ( o.o ) bár egy picikét hosszabb. Például a Dollheart SD13 méretű cipők jók rájuk. És abban a beszélgetésben azt írják, hogy a Dollmore Model M cipők túl hosszúak. Ettől függetlenül szerintem még ha egy csizma két centivel hosszabb is a kelleténél, akkor sem lehet gond, hiszen kit érdekel hogy odabenn kitölti-e a lába az egészet, ha rajta marad :lol: Viszont így lehet hogy a kisebb cipők is jók lehetnek - ha megérkezik a test és időm engedi, akkor én szívesen rendelkezésedre bocsájtom a cipőkészletemet némi próbálgatásra^^

Szerintem nézd meg DOD oldalán a DOT lábméreteket is....(valamiért nem tudok bejutni a honlapjukra, különben megnézném neked)
Kép
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás