Elutasítja a kártyámat a paypal - mi lehet a gond?

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Elutasítja a kártyámat a paypal - mi lehet a gond?

HozzászólásSzerző: lilien » 2010.07.12. 13:46

Ha baj, hogy nyitottam neki külön témát, tegyétek át nyugodtan a sima paypal témába, csak gondoltam így feltűnőbb... *agyérgörcs*

Paypal-al próbálok fizetni rendelést, de azt írja, hogy

This payment cannot be completed because your credit card has been declined by your credit card issuer. Please use a different credit card or complete this payment by adding funds to your PayPal balance using your bank account (it takes 2-3 days).

Tehát a bankom utasítja el a kártyámat, vagy mivan? Ilyenkor tudok valamit tenni, vagy mégis mit csináljak? ;____;

Már többször használtam a paypalom, küldtem, fizettem, miegyéb... eddig nem volt semmi gond, és ezt most nem értem. : /

szerk.: Most nézem, hogy azt akarja, hogy előbb küldjem el a paypalra a pénzt... de eddig ez sose volt gond, mármint sose küldtem külön a paypalomra pénzt, és úgy fizettem, hanem csak levonta a kártyámról. Jóég, de hülyének érzem magam. *elássa magát*
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

Re: Elutasítja a kártyámat a paypal - mi lehet a gond?

HozzászólásSzerző: Freyja » 2010.07.12. 13:54

Nem lehet esetleg, hogy lejárt a kártyád?

szerk.: Igen a limit, ezt el is felejtettem... ^^ ;
Freyja

HozzászólásSzerző: moniee » 2010.07.12. 13:55

Hát amit én kilátok belőle a marhanagy hozzáértésemmel az az hogy a kártyádon limit van, mármint meg van szabva mennyit vehetsz le róla és ezért nem enged fizetni.
Bocsi ezt nem tudom biztosan...

Viszont olyan hogy előbb a paypalodra küldöd a pénzt, nincs- ami a bankkártyádon van mani azt a Paypal azonnal látja és használja hacsak a bankkártyádon nincs ugye iylen bibi mint pl fizetés korlátozása...
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: lilien » 2010.07.12. 13:56

Freyja: 2012 3. hóig jó, az van rajta... plusz ma voltam pénzt befizetni, szerintem szóltak volna, ha lejárt a kártyám. : /

Moniee: direkt megkérdeztem, mert kivételnél tényleg van rajta limit, 50 ezer, de azt mondta a nő, hogy ez netes vásárlásnál/fizetésnél nem érvényes, és teljesen más tészta. : /
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
lilien

HozzászólásSzerző: Sheila » 2010.07.12. 14:00

2 dolog lehet amikor ezt dobja ki. Az egyik hogy nem jó a kártyád, de mivel irtad hogy már használtad ez kilöve.
Nekem akkor dobja ezt ki mindig hogyha nincs elég pénz a kártyán a fizetéshez.
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Freyja » 2010.07.12. 14:03

Netes vásárlásnál is meg kell adni egy limitet, ami lehet más, mint az automatás levétel. Ha külön nem kérdeztek rá, hogy mennyi legyen, akkor valószínűleg az is 50 ezer.
Ebbe már én is belefutottam. >.>
A másik lehetőség meg az, hogy nincs annyi pénz a kártyádon, amennyit leemelnének.
Freyja

HozzászólásSzerző: lilien » 2010.07.12. 14:06

Annyi pénz van rajta, az biztos. Akkor lemegyek megint a bankba (immáron harmadszor xD♥) és megkérdezem, hogy mi a helyzet, mert ez már így nagyon nem jó az idegeimnek. =_="

Köszönöm szépen a segítséget! ^///^
lilien

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.12. 14:07

Yep.

Vagy nincs elég pénzed, vagy a bankos néni rosszul tudja (nem az első eset volna). A vásárlás általában kivételnek számít, szóval érdemes felállítanod a napi limitedet 150000-re a biztonság kedvéért. Aztán később visszaállíthatod...

Plusz azt is nézd meg, hogy nincs-e olyan limit a számládon, hogy x Forintnak benn kell lennie a számlán és csak az afölötti pénzt költheted el. Nekem ilyen volt - és hiába volt fenn (random példa) 70000 Ft, mert abból 50-nek mindig a számlán kellett lennie. Tehát csak a maradék 20 ezret engedte elkölteni.

Az is lehet hogy a bankod valamiért gyanúsnak tartja a tranzakciót. Bár engem ilyenkor perceken belül fel szoktak hívni, hogy mi van, tényleg én akarok-e fizetni...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: lilien » 2010.07.12. 14:09

Oké, köszönöm, megemeltetek mindenféle limitet, biztos, ami biztos. :) Aztán ha még mindig nem jó, sikítok.
lilien

HozzászólásSzerző: Sheila » 2010.07.12. 14:09

ÓÓÓ, igaza van Smaugnak. Gyanus fizetés, nekem is volt már. Söt a napi netes vásárlás limitet is kérdezd meg, mert ilyen is van és az nem ugyan az mint a napi leemelési limit.

A paypal limitjét már felemeltetted igaz? A 4 jegyü kóddal?!
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás