Elutasítja a kártyámat a paypal - mi lehet a gond?

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Elutasítja a kártyámat a paypal - mi lehet a gond?

HozzászólásSzerző: Freyja » 2010.07.12. 14:10

Csak egy ötlet, de ha van lehetőség rá, akkor kérjél netbanking-ot. Azzal otthonról állítgathatod a limiteket és nem kell minden alkalommal a bankba szaladgálni. ;)
Freyja

HozzászólásSzerző: lilien » 2010.07.12. 14:47

Sheila: igen, felemeltettem a paypal limitet is már, köszönöm. :3

Freyja: van netbankingom, a nő is mondta most a bankban, hogy onnan is tudom állítgatni a limiteket, úgyhogy tökjó. ^^

És jelentem, ki tudtam fizetni a rendelést, tényleg a limit volt a gond, 50000-es limit volt a netes fizetésen is...... De most már jó, és boldog vagyok. ^^"

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! *muffint oszt*
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.12. 14:59

Ó, dejó, örülök hogy sikerült megoldani!
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: sirin » 2012.08.23. 18:05

Nekem is bajom van azzal, hogy nem fogadja el, viszont én nem fizetni akarok (még XD), hanem az új kártyámat hozzáadni paypalhoz (mivel a régi lejárt és újat küldtek helyette).
Mikor hozzáadnám, ezt írja ki:
"This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."

Értem én, hogy elutasítja. Csak azt nem, miért.
OTP junior kártyám van; az előzőn még Visa jel volt, ezen viszont már Master Card van, de annak is jónak kéne lennie elvileg. Vagy csak én vagyok a hülye? @_@
A lényeg, hogy volt már nektek ilyen bajotok? És hogy oldottátok meg?
Asszem esélyes lesz egy túra a kedves nénikhez a bankba, bár máskor sem értették, hogy jön ehhez a paypal, mikor nem is dombor kártya >.>
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.08.23. 18:17

A szöveg szerint egyértelműen a bankod nem engedi használni.

Milyen bankod van ha szabad kérdeznem? Mert a Budapest Bank az utóbbi hetekben pl. nagyon is árgus szemekkel figyel és egy csomó tranzakciót megtagadnak, ugyanis egy csomó bankkártya információt elloptak tőlük és már több csalási próbálkozás történt is (pl. apum és öcsém bankkártya-számával is próbáltak ismeretlen személyek vásárolni Brazíliában...szerencsére a bank élből visszautasította a tranzakciót)

Szóval lehet hogy ilyen áll a háttérben. Ne azt próbáld elmagyarázni nekik, hogy mi a paypal, csak azt, hogy gondjaid vannak külföldi vásárláskor - mert lényegében a paypalnak megadni a kártyád számát ugyanaz a művelet, mint ahogy külföldi vásárláskor történik. Csak a paypal nem felejti el :P

PS.: És próbáld meg fordított sorrendben beírni a lejárati dátumot. Egy csomószor az a gond, hogy felcseréljük a hónapot meg az évet :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2012.08.23. 22:04

Nekem is ilyesmit írt ki, és azért, mert megkaptam a kártyámat, de akkor még nem volt aktiválva :) Neten simán aktiváltam, aztán PayPal is elfogadta. Nem lehet, hogy nálad is ez a baj? :) (Onnan gondoltam, hogy írtad, hogy új a kártya. Nekem is új volt, aznap már PP-re is regeltem, csak hát az a fránya aktiválás... :P )
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: sirin » 2012.08.24. 07:40

Hát Jigouku-chan, most hogy mondod, lehet nincs még aktiválva XD És akkor most majd elkezd vörösödni a fejem, hogy mekkora hülye vagyok, hogy eszembe se jutott xD (bár amennyit én használom a kártyát.. nem olyan meglepő O_o)
Akkor bank előtt egy ATM-hez lesz a túrám, hátha csak ennyi a gond és nem kell a néniket zargatnom. @_@

Smaug, nekem OTP junior kártyám van, elvileg jónak kéne lenni, vagyis eddig jó volt. ( De azért az elég durva, hogy Braziliában akarták használni apudék kártyáját. Nekem ez olyan felfoghatatlan kicsit, hogy hogy, mikor se kártyájuk nincs, és elvileg a kódot sem tudják hozzá o.o (de az megnyugtató, hogy a bank figyelt)

Köszönöm szépen a gyors ötleteket!
(így ezek után tényleg hülyének érzem magam, hogy bakker ezek eszembe se jutottak XD De hátha más is tanul az esetemből, na V_V)
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Mithril » 2012.08.24. 10:32

Ha jól tudom, a neten keresztül is lehet aktiválni. Vagyis nekem Jump kártyám/számlám van, és lehetett ott is. ^^
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2012.08.24. 17:49

sirin, ugyanilyen gondom volt nekem is, azért gondoltam, hátha neked is :lol: Én is elfelejtettem aktiválni, aztán már épp hisztizni akartam, hogy na mi van már, mikor leesett, hogy aktviálnom kéne... ^^; Igen, nekem is OTP Junior van, és lehet neten aktiválni seperc alatt :)
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

Előző

Vissza: Vásárlás és szállítás