Szemkérdés

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Szemkérdés

HozzászólásSzerző: Shiri » 2010.08.29. 20:13

Szerintem sem, szal most már biztos vagyok benne, hogy 14 mm-eset fogok rendelni. :D
Köszi a segítséget, és alig várom már, hogy meglegyen az én kis drágám, és bemutassam nektek ^///^

Ui.: Még egy kérdés. Te meg vagy elégedve a Sprite-tal? Mik a tapasztalataid vele kapcsolatban? Jól pózol, az ízületei megfelelően működnek?
Kép
Itthon: Wang Dong Jiro(André) (Resinsoul Song)
flickr-en
Shiri

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.08.29. 20:29

Dollzone testen van, a Bobobie izületekről nem tudok sajnos nyilatkozni ^^;
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Shiri » 2010.08.29. 20:42

Koffeey írta:Dollzone testen van, a Bobobie izületekről nem tudok sajnos nyilatkozni ^^;

Ohh, értem. Majd akkor kikérem valaki más véleményét. De azért mégegyszer köszi a segítséget! ^^
Kép
Itthon: Wang Dong Jiro(André) (Resinsoul Song)
flickr-en
Shiri

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.04.15. 13:26

Nem akartam új témát nyitni, végül is teljesen hasonló a kérdésem. ^^

Szóval Cherishdoll Vampire Beau-ról van szó, akinek a cég az oldalon 12 mm-es szemet ajánl, ami nyilvánvalóan nagy neki. És ezt a szem első berakásakor is tudtam, csak ezt is egy élet volt beszenvedni, meg örültem, hogy végre van neki szeme. ^^; De így egy év után, meg hogy akcióban vannak a mimiwoo szemek, most rászántam magam, hogy új szemet kapjon. A kérdésem az lenne, hogy hányasat válasszak? Nem akarok másodjára is mellényúlni. Most így néz ki, a 12-essel: http://i559.photobucket.com/albums/ss40 ... c8daaa.jpg (Ha 12-es egyáltalán, mert a dobozán nincs ráírva, de szerintem azt a méretet rendeltem amit a cég ajánlott.)
Nem tudom eldönteni, hogy 8-as, vagy 10-es legyen? A szeme, amennyire meg tudtam mérni 8 mm-es. Úgy tudom, hogy akkor egy 10-es lenne a megfelelő, de olyan nagy ez a 12-es is, hogy bizonytalan vagyok, hogy elviselne egy 8-asat is.
Előre is köszönök bármilyen segítséget. ^^
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.04.15. 16:37

Én 10-essel próbálkoznék a helyedben, mert a 8-as az ő szemréséhez mérten szerintem nagyon apró lenne. :/ Bár Aközött is van különbség, hogy az akril 10-es és az üveg 10-es mekkora, az én tapasztalataim szerint az akril szemek mindig nagyobbak kicsit.
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.04.15. 16:49

Akkor szerintem megpróbálkozom a 10-essel, a 8-as lehet, hogy kiesne... Egyébként akril lesz majd. Köszönöm a segítséget! ^^
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.06.13. 15:17

Megint én... Minifee-hez szerintetek mekkora szemet vegyek? Még nincs itthon egyik buksi sem, akiknek lesz, így nem tudok bepróbálgatni szemeket. Általában a 12 és 14 mm-eseket javasolják, de én nem tudok dönteni. Illinoisnak (MNF Chloe) fogalmam sincs már, hogy mekkora van, mert ebayes és nem volt hozzá semmi doboz vagy papír, amire rá lenne írva. A kérdésem tehát az, hogy a 14 mm-es az nem túl nagy? Mert igazság szerint ilyen méretben találtam meg a két álomszememet, de hogyha nagyok, akkor tovább nézelődök... Lemértem amúgy Il szemét és a 14 milihez van közelebb. Előre is köszi bármilyen segítséget. :)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Mithril » 2013.06.13. 16:36

Attól függ, melyik moldról van szó.
Chloe-nek tényleg jó a 14mms, de pl. Sieanhoz (Sieanod lesz, ugye? Vagy tévedek?) 12 mms-et ajánlanak.
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

Előző

Vissza: Vásárlás és szállítás