Unoa Lusis fej?

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Unoa Lusis fej?

HozzászólásSzerző: Azumi » 2010.09.19. 18:47

Nem igazán tudom, hogy hova nyissam a témát. A lényeg, hogy egyedülálló Unoa Lusis fejet keresek, akár másodkézből is jó használtan, csak olcsó legyen és festetlen, normál bőrszínnel :D Amióta megláttam ezt a babát, eldöntöttem, hogy nekem lesz egy ilyenem (csak az bizonytalan, hogy mikor) Kb. 2 napja tudtam megnézni egymás mellett az 1.0 és az 1.5 fejet, így rájöttem, hogy nekem 1.0 fej kell bármi áron ^3^ :gah:
Itt van róla egy kép ^///^ Kerek szemek, résnyire nyitott szájacska, áá... :L
Kép
Előre is köszi annak, aki tud ilyen lelőhelyet ^///^
Kép
ハーメルン ~ HAMELN ~
@ egyenlőre aktív pénzgyűjtő életmód. : D
Azumi

Re: Unoa Lusis fej?

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.09.19. 18:59

Azumi, te akkor tulajdonképpen nem képeket szeretnél, hanem Unoa Lusis fejet vásárolni?

Csak mert ebben az esetben nagyon nem ide tartozik a téma. Ha határozott vásárlási szándékaid vannak, akkor ez a Piactér -> Veszek részébe tartozik, ha egyelőre csak szeretnéd tudni, hogy "hol kapható egyáltalán?", akkor pedig a Vásárlás és Szállítás a megfelelő részleg.

Kérlek mondd meg hogy melyik és akkor átrakom oda a témádat ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Azumi » 2010.09.19. 20:31

Igen, vásárolni szeretnék, csak nem voltam biztos benne, hova kell tenni, és ez egy elég jövőbeli terv. Úgyhogy ha áttennéd a Vásárlás és Szállítás részbe, akkor azt megköszönném ^///^
Kép
ハーメルン ~ HAMELN ~
Azumi

HozzászólásSzerző: etelä » 2010.09.20. 11:33

Hú, ha tegnap meglátom hogy van ilyen téma, még lehet hogy tudtam volna neked egyet... Tegnap rendeltem ugyanis egy Unoa arctáblát és aki árulta annak volt többféle is, szerintem Lusis is ha jól emlékszem. Rákerestem most, de már nincsenek fent, de lehet hogy majd újra feltölti őket. Úgyhogy szerintem ebay-en nézelődjél, ott elég gyakran szoktak lenni. Ha szerencséd van még olcsóakat is ki lehet fogni, mert egyébként piszok drágák sajnos T-T
AoD Wang Zi - Hayato DZ Shoyo-2 - Savannah Unoa B-El hybrid - Oliver Unoa L-bi fp - Seryozha

http://www.tokyogarnet.com/
etelä

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.09.20. 12:03

És jó ha tudod, hogy Lusisnak nincs feje - neki arctáblája van, tehát egy fél fej. Ahhoz hogy rárakd egy babára szerezned kell egy "headback" részt is, ami tulajdonképpen a fej hátsó része, a nyakréssel együtt. Ilyen fejdarabot vagy egy Unoa testtel együtt tudsz szerezni, vagy felkutatsz egyet a pár keringő darab közül amit Kazekidz csinált, vagy csinálsz egyet magadnak...

Egyébként egész Unoa lányt értelmes áron a Crescent Shop előrendeléseikor lehet rendelni. Kitben jönnek, tehát neked kell összerakni a babát, de legalább megfizethető. Ha másodkézből szeretnél, akkor türelmesnek kell lenned - mivel az Unoák ilyen viszonylag kiszámíthatatlanul kaphatóak ezért a piacon iszonyat magas árakon mennek el másodkézből.

Illetve Alchemic Labo-nak van webshopja, ahol lehet hogy lehet arctáblákat venni? Nem tudom, japánul van és le kéne fordítani...de itt egy érdekes kis fórum ahol elméletileg a webshop aktuális hírei vannak leírva, meg van útmutató a rendeléshez:

http://unoa.in/forum/viewtopic.php?p=1834#p1834

Úgy látom mintha most lenne Lusis arctábla...

Egyébként ha az 1.0 verziót szeretnéd (én személy szerint nem látok nagy különbséget a kettő között...az igazi nagy változtatások a testen voltak, nem az arctáblákon) akkor készülj fel, hogy a gatyádat is oda kell adnod olyan drága lesz - mert már réges-rég nem kapható, ritkaságnak számít. Persze vannak tündérmesék, és lehet hogy ráakadsz egyre pont megfizethető áron...de ahhoz nagyon-nagyon-nagyon türelmesnek és szemfülesnek és szerencsésnek kell lenned. Az 1.5 a jelenleg kapható verzió, ezért abból sokkal valószínűbb hogy találsz megfizethető verziót záros határidőn belül.

(megj.: a kép amit linkeltél megszólalásig olyan mint egy Lusis 1.5 verzió. A résnyire nyitott száj ugyanolyan mindkettő verzióban, a szeme meg az 1.0-nak szerintem kevésbé kerek...de persze lehet hogy csak a festés teszi, mert festetlen összehasonlító képet nem láttam)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Azumi » 2010.09.21. 19:41

Bocsi, hogy későn válaszoltam, mindig elkezdtem a választ írni, aztán mindig félbeszakadt :( Bepótoljuk :D
Etelä: Áá xD Kár.. :'( Nem baj, ami késik nem múlik :D Köszi az infót, majd gyakrabban rákeresek, hátha egyszer kiteszi :)
Smaug: Az egész Unoa lány nem lenne rossz ötlet, csak Anyukám nem fog besegíteni anyagilag, csak a postaköltséget állja :T_T: (nyolcvanezer forint a felső limit..)
Viszont lehet, hogy az 1.0-ból 1.5 lesz.. :lol: Egyrészt azért, mert találtam egy 1.5 fejet Ebay-en (csak elvetettem, mert ki van festve, de azon lehet változtatni), másrészt mert ha a képen 1.5 van, akkor nekem az kell, harmadrészt mert amit láttam olcsó volt :blush2: Úgyhogy köszönöm az információt, nagyon sokat segítettél ^///^
Kép
ハーメルン ~ HAMELN ~
Azumi

Vissza: Vásárlás és szállítás