Kérdések a vámról, átutalásról, meg mindenről

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Kérdések a vámról, átutalásról, meg mindenről

HozzászólásSzerző: Annanymus » 2011.02.28. 16:04

Köszi a segítséget mindenkinek!
Végülis kiderült, hogy az Unicreditnek gőze sincs arról, hogy mi az a 3DSecurity, úgyhogy áttértem a paypalra. ( Végülis minden failból lehet tanulni >.> )
De most már megint szerencsétlenkedek, úgyhogy mielőtt még nagyon eltolnék valamit, megkérdezem: a Paypal az account aktiváló kódját hova küldi? Mert marha jól leemelt 400 forintot, csak kódbácsi elbújt valahova...
¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
Kép
Annanymus

HozzászólásSzerző: moniee » 2011.02.28. 18:34

A paypal kódod a számlakivonatodban lesz benne, fel lesz tüntetve hogy Paypal, mellette a mínusz 400, és kommentben ott lesz az aktiváló kód :>
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.02.28. 22:19

Vagy, ha van netbankod a levélbeli számlakivonatodat sem kell megvárni, hiszen ott rögtön meg is nézheted mi volt a kód.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.02.28. 22:47

Áh, ezzel a kóddal kapcsolatban... pénteken vagy szombaton kattoltam rá hogy Confirm Credit Card, és ki is írta hogy akkor levonta a 400 forintot, és majd adjam meg a kódot... viszont nem ad ki semmit a netbankom, és én úgy látom pénz sem hiányzik, ráadásul már fizettem is vele, és meg is érkezett a pénz, úgy is hogy még semmit nem csináltam confirm terén, és úgy is hogy ilyen félkész állapotban van ^^;
Esetleg nem vonta volna még le a pénzt? És ebben az esetben... lehet ilyenkor fizetni? (Merthogy összejött...)
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.02.28. 23:07

Igen, lehet verifikálás előtt is fizetni vele, de csak egy korlátozott összegig. Tehát ne érjen meglepetésként, hogy ha egyszercsak már nem tudsz majd fizetni vele...

Azt, hogy esetleg miért nem vette le a verifikáláshoz a pénzt...hát, ha még pár napig nem veszi le (a hétvége bekavarhatott a dolog sebességébe), akkor feltétlenül írj a paypal help-be, hogy mi a gondod.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.02.28. 23:27

Köszi Smaug a segítséget, akkor majd szemmel tartom hogy leemeli-e pár napon belül :)
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2011.07.06. 21:17

Sziasztok! :)

Olyan kérdésem lenne, hogy ugye Nina teste egy DF-A 1/3 girl body, és mivel most akcióban van, meg is rendeltük Koffeey-val Happyhousetól.
Ezt írtam nekik az árírással kapcsolatban: (a pocsék angolomat tessék nem nézniXD)

Hello!^^
I would like to ask you that is it possible to write lower price (between 20$ and 50$) to the box? It is important to me, because of customs.
Thank you everything! :)

És a válasz:

Hi
We underestand your problems and we can change the products's values,but it might affect the indemnification when shipping have problems,we prefer to write your values about $100.
Should you have any questions just feel free to cotact us,thanks!
HappyHouse

Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnánk úgy megoldani a dolgot, hogy ne akadjon meg a csomim a vámon?=/ Meg ugye az sem lenne jó, ha bármi baja legyen a testnek! :T_T:
És ha "free gift"-ként jelölnék meg és írnának rá akkor egy 100$ körül árat, megakadna a vámon?=/ Vagy 100$ körül még nem megakadásgyanús a csomi? ^^;

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna válaszolni, méghozzá hamar, mert minél hamarabb vissza tudnék írni Happyhouse-nak, annál jobb lenne. ^///^
Előre is köszönök minden segítséget! *kétsébeesett fej*
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Riaber » 2011.07.08. 00:13

Az hogy a "gift" be van-e jelölve szerintem nem nagyon hatja már meg a vámosokat, mert szinte minden csomag így érkezik be az országba a távol-keletről. Ha meg tényleg ajándék, annak meg külön procedúrája van, hogy igazold... Viszont a 100 dollár necces lehet elkapás szempontjából...
Riaber

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.07.08. 00:33

Én tudok olyanról hogy 160akárhány dollárral átjött a vámon, sőt még ezer valamennyi dollárral is (gondolom mert nem hitték el hogy kerülhet ennyibe egy baba :D
Viszont! Nekem és még pár embernek is fogtak már meg 50$-al csomagot, és volt olyan hogy a párom csomagját fogták meg 25$-al

Szóval ez az egész megakad vagy nem dolog színtiszta vak szerencse. Minden attól függ hogy milyen kedve van épp a vámosnak, műszak eleje vagy vége van-e vagy van-e kedve használni az internetet. Mert most már keményen rákeresnek ám mindenre ami azonosítót találnak a csomagon vagy benne!
Én azt szoktam mondani hogy ne rakjanak a dobozba számlát, így nem tudnak a vámosok tutira menni hogy mennyibe került.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.07.08. 01:08

És volt olyan is akinek a saját használt cipőjét is megvámolták amikor a felesége utánaküldte külföldről. Értékes futócipő volt, de akkor is. Az, hogy gift, semmit nem számít, mert attól még hivatalosan megvámolandó minden tárgy a kiszabott értékhatár felett - kivéve ha igazolni tudja számlával és/vagy vámpapírral hogy a saját tulajdona és már befizette a megfelelő forgalmi adót utána. Ami számít, a doboz mérete, a ráírt érték és a hold állása, amitől függően van kedve, vagy nincs kedve a vámosnak vámolni...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás