Kérdések a vámról, átutalásról, meg mindenről

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Kérdések a vámról, átutalásról, meg mindenről

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.11.04. 23:10

Milyen böngészőt használsz? Vannak babacégek akiknek a honlapja nem támogatja a Mozillát és Internet Explorer-t kell használni. Olleaftól pl nem tudtam rendelni sem Mozillában (és a Q&A-ban sem tudtam kérdezni) mert egyszerűen hiányzott a "write" és a "send" gomb o.o Nem tudom DOD honlapja milyen ebből a szempontból, de érdemes megpróbálni egy másik böngészőt, hátha ^///^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: sirin » 2010.11.04. 23:22

Smaug........................Isten vagy! :spark
Eszembe nem jutott volna, hogy a böngésző nem kompatibilis a DoD Q&A részlegével @_@
A google chrome nem műkszik, de a firefox jó, jelentem alásan! :P
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Annanymus » 2010.11.21. 20:27

Hát, mégis lett mégegy kérdésem :blush2: ( Bocs, ha nem pont ide való, de nem akarok más témákba is ilyen n00b kérdéseket irogatni OwO )

Naszóval, megint Soomék oldalára tévedtem, és azon gondolkodtam, hogy, ha szemet akarnék venni, akkor a 'quantity'-nél, ha aszondom neki, hogy 1, akkor egy darab szemet ad vagy egy párat? O.O
¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
Kép
Annanymus

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.11.21. 20:37

Egy párat :P

Egy darab szemnél az "odd" a kulcsszó, és elég kevés helyen árulnak fél szemeket - asszem Dollmore-nál mintha lennének...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Annanymus » 2010.11.21. 20:55

Köszi szépen! :D
¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
Kép
Annanymus

HozzászólásSzerző: sirin » 2010.12.17. 12:58

Na még egy kérdésem lenne vámmal kapcsolatban, bocsánat, hogy mindig csak kérdezek :P
Megnéztem, van Kecskeméten "Vám- és Pénzügyőri Hivatal" (és nincs is messz tőlünk :spark ). Ide se hozzák le nekem a csomagot? Hanem fel kell vonatoznom Pestre majd?
*utálom a vizsgaidőszakot, előre látom, hogy ott fog csücsülni pár napot a csomag, mert nem jutok el érte :T_T: *
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.12.17. 14:59

nekem minden előzetes értesítés nélkül kiküldte a vám a csomagot utánvéttel ^^"
Lehet ha megfogják és kapod a levelet, meg lehetne őket kérni, vagy nemtom, hogy így küldjék ki neked.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.12.17. 18:15

Yep, lehet hogy azóta haladtak a korral és már kipostázzák utnvéttel...mint az értelmes országokban általában... ^^;

De egy sima Vámhivatal sajnos nem elég, mert ez közös akció a vám és az állami posta között - szóval posta- és vámközpontot kellene keresned és tudtommal az repülővel érkező csomagoknál csak BP-n van...
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: sirin » 2010.12.17. 21:28

Köszönöm szépen a válaszokat, na akkor majd kiderül! Karácsonyi meglepetés lesz, hogy lehozzák, vagy utazgatok :D
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Shinku » 2011.01.05. 15:12

Öhm.... nem tudom mikor kezdjek el aggódni. ^^; Tegnap óta nem mozdul a vámról -ha jól értelmeztem ezt a szöveget "Into Foreign Customs, January 04, 2011, 8:34 am, HUNGARY" A vámon van egyáltalán? @_@ ^^; - a fejecske amit rendeltem éshát mivel az eddigi csomagjaim egy nap alatt elhagyták a vámot és másnap már itt voltak elkezdtem kicsit aggódni. @_@ Normális az, hogy még nem hozták ki? Vagy egy nap még nem sok idő és várjak nyugalommal? Esetleg a karácsonyi csomagok feltorlódtak és előbb azokat viszik ki?
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás