Mire jók a pontok?!

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Kérdések egy kezdőtől

HozzászólásSzerző: Shinku » 2009.10.24. 21:48

Előre is millió bocsi, ha rossz helyre nyitottam... ^^"

Szóval az lenne a kérdésem, hogy mit kell érteni a rendelésnél a "pontok" alatt? Mert tesztelgettem az egészet, hogy megnézzem mennyibe kerülne összesen minden és rá kelett jönnöm, hogyha nincs annyi pontom ami oda van írva, akkor nem is tudom megrendelni a babát. Hogy lehet ilyen pontokat szerezni? Vagy én értettem félre valamit?
Bocsi ha ez le van már írva valahol, de végignéztem a fórumot és nem találtam meg...
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Re: Kérdések egy kezdőtől

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.10.24. 22:33

Hehe, valamit nagyon félreérthettél a pontokkal kapcsolatban ^^;

Amikor tesztelgeted a dolgokat és kijön a végösszeg, akkor neked annyit kell majd kifizetned nekik dollárban. A pontok, amiket látsz pedig azt mutatják, hogy hány pontot kapsz te tőlük ezért a rendelésért.

Minden rendelésért kapsz pontokat és azok összeadódnak. Általában a pont a rendelés értékének a százada szokott lenni és ha összegyűjtesz x pontot (cégenként más...10 szokott lenni, de van ahol nincs is ilyen határ) akkor később felhasználhatod őket egy másik rendelésnél úgy, mintha dollárok lennének.

Tehát ha rendelsz 300 dollár értékben, akkor kapsz érte 3 pontot.

Ha valamikor később akarsz rendelni, mondjuk 100 dollár értékben, akkor van 3 dollárnyi pontod, amit felhasználhatsz, ha szeretnél. Így 100 dollár helyett csak 97-et kell fizetned.

A pontokat nem kötelező rögtön a következő rendelésnél felhasználni (ha van költési határ akkor nem is lehet, míg azt el nem éred), nyugodtan lehet gyűjtögetni, és aztán egyszerre felhasználni mikor kedved tartja.

Sok helyen szabály, hogy ha úgy rendelsz, hogy pontokat is felhasználsz a fizetéskor, akkor azért az adott rendelésért viszont nem jár neked semmilyen pont.

Szóval az első rendelésnél még ne foglalkozz a pontokkal, nem jelentenek semmit a rendelésedhez. Majd később...;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shinku » 2009.10.25. 11:38

Hú hát akkor ezt elég durván félreértettem ^^; Csak mert úgy volt, hogy próbáltam rámenni a "buy-ra" vagy az "add to cart-ra" de nem engedett rákattolni egyikre sem, aztán megnéztem opera böngészővel, mert pl. a hajaknál se engedett lapozni firefoxban -.- és ott meg csak az utolsóre engedett rámenni, ezért azthittem, hogy nem rendelhetek. xD Meg már hozzá vagyok szokva, hogy szinte minden szolgáltatásnál nekem kell még valamit pluszba fizetni vagy csinálni... De aztán megnéztem i. e.-vel és minden sikerült, meg tudtam nézni mindennel együtt mennyi lesz. :) Köszönöm a segítséget. :D
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.10.25. 12:01

Igen, többen panaszolták hogy DOD honlapja nem működik rendesen, vannak akik rendelni sem tudnak emiatt. Amiket tapasztaltál az ebből fakad, de tényleg riasztó lehet hogy így elsőre nem tudni miért csinálja.

Remélem IE-ben minden rendesen működik, mert elég szomorú lenne a DOD-tól egyáltalán nem lehetne rendelni az új honlap miatt :(
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shinku » 2009.10.25. 18:17

Igen, nagyon aggasztó, de remélem i. e.-vel mindig jó lesz mostmár...
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Mire jók a pontok?!

HozzászólásSzerző: zakuro » 2010.11.16. 15:14

Nos gondoltam (mivel nemtaláltam... lehet h vakvagyok) aki esetleg kiváncsi és aki válaszol, arra hogy a vásárlás után kapott pontok mire szolgálnak akkor az tegye meg :3
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama

Re: Mire jók a pontok?!

HozzászólásSzerző: moniee » 2010.11.16. 15:31

Esetleg egy légyszívest tanácsolnék

A pontok elvileg arra vannak, hogy mikor legközelebb vásárolsz a cégtől, a pontok is beleszámítanak, tehát majdnemhogy pénzt érnek. Végülis egy levásárolható utalvány-féle izéhozé.
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Aearunim » 2010.11.16. 16:15

Itthon: ♥Yuri♥ (Iplehouse Asa SID)
Aearunim

HozzászólásSzerző: zakuro » 2010.11.16. 18:23

Bocsánat :T_T: Igazatok van ^^; :( bocsánat :blush2:
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama

Vissza: Vásárlás és szállítás