Túl szép ajánlat,lehet hogy csaló?

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Túl szép ajánlat,lehet hogy csaló?

HozzászólásSzerző: Ayame-chan » 2011.02.05. 12:12

Egyik barátnőmnek megtetszett egy lányka és az egyik oldalon gyanúsan olcsó >>link<< mit gondoltok mennyire lenne megbízható?
Nagyon szép az ár de létezik az, hogy ennyire olcsó legyen? @_@ Bármilyen infót szívesen fogadnánk. :)
Itthon:
~♥~ Kiyoko (CH Rena) ~♥~ Rin (IS Calos) ~♥~ Calisto (B&G Rin buksi) ~♥~
Tervben: test Calistonak, Mylene, Lau-kun
Ayame-chan

Re: Túl szép ajánlat,lehet hogy csaló?

HozzászólásSzerző: Kala » 2011.02.05. 12:22

Itt van a lány:
http://www.mintoncardinc.com/dolls/brow ... ep+Eidolon
Blueberry. :)

Itt most van is raktáron, és 205 dollár+pk.
Ha tetszik a lány, érdemesebb Tőlük vásárolni.
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.02.05. 14:39

Csaló, csaló, csaló...

Ez egy Asleep Eidolon baba, ahogy Kala is mondta, és ők már korábban bejelentették, hogy sajnos hamisítják a babáikat. Az Alibaba egy nagykereskedőknek való ebay-féleség...

Egyébként sem rendelhető már az oldalról, valószínűleg mert lefülelték őket, de a leglátványosabb jel az alábbi:

Brand name: DZ (=Dollzone)

Még ha maga Asleep Eidolon (=AE) árulná őket, akkor sem rakná fel a saját babáját egy konkurens babacég neve alatt!! o.o A másik jel hogy ettől az eladótól at utóbbi 6 hónapban senki nem vásárolt semmit... :urjoke

Szóval ha tetszik neki a lányka, rendeljen Mint on Cardtól, ahol annyival nem drágább, viszont hivatalos terjesztő ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2011.02.05. 14:50

Viszont zárójelben megjegyezném, hogy a Mint On Card a FAQ szerint nem hajlandó kevesebb összeget ráírni a csomagra, szóval a vámot nem nagyon lehet megúszni, ha az ember tőlük rendel. Én végül ezért nem tőlük rendeltem Haru testét. ^^' Viszont az ügyintézőjük nagyon kedves és megbízható. ;) És szerintem más terjesztőknél nem is nagyon vannak Asleep Eidolon babák, ha jól emlékszem.
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Smiley » 2011.02.05. 15:11

*naugyeaSmileymegmondta* Sejtettem én, hogy ez így túlszépésjó... Azthiszem akkor meginformáljuk barátnőnket a mintoncardinről (régebben teszteltem, és a pk olyan 50$ ) a vám meg... na azok akkor lasan már előre köszönnek :urjoke
Kép
May I suggest that you consider moving to a hotel closer to the sea? Or preferably in it. Kép
Smiley

HozzászólásSzerző: barabara » 2011.02.13. 21:05

Chantals Dolls Alley is hivatalos AE terjesztő, és ők hollandok, szóval náluk meg lehetne úszni a vámot.
Éppen mostanában írtam nekik mailt, de még nem válaszoltak. :T_T:
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.02.13. 23:30

Barabara - sajnos a vámot nem tudod megúszni náluk sem, mert eleve bele van számolva az eurós árba :( Viszont nem biztos hogy mernék rendelni tőle, mert mintha már máshol is olvastam volna a kommunikációs gondjairól...az sem biztos hogy egyáltalán még mindig AE terjesztő-e...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: barabara » 2011.02.14. 19:46

Én úgy számolgattam, hogy így is olcsóbb lenne tőlük rendelni, mert kisebb az árkülönbség, mint amekkora a magyar vám lenne. Az AE honlapján meg DoA-n is azt írják, hogy Chantal hivatalos terjesztő, úgyhogy remélem... :T_T: De a bizti kedvéért lehet, h megkérdezem azért Lindsay-t v vkit. Bár, ha Chantal nem válaszol, akkor tökmindegy. :gah:
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.02.14. 23:18

Ó hivatalos terjesztő, az biztos - Lindsay is írta még korábban. Csak nagyon eltűnt a föld színéről, és nem vagyok biztos hogy nem csak egy üres honlap-váz maradt ott elárvulva...(ahonnan lehet rendelni, meg fizetni, csak éppen soha nem megy el a rendelés, mert már senki nem üzemelteti). Nem biztos ez, csak gyanús, mert Chantal nagyon eltűnt az utóbbi időben (kb. mikor meggyűltek a bajok Naiarával a festővel akivel ő is festetett AE babákat)
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: barabara » 2011.02.15. 17:30

Hümm, DoA-ra sem logolt be szeptember óta, ha jól látom. :T_T: Pedig olyan jó lett volna tőle rendelni... de úgy tűnik, nem fog összejönni. MoC-nál azt olvastam, hogy legközelebb áprilisban továbbítják a rendeléseket AE-nek, és abban is reménykedtem, h hátha esetleg Chantal már hamarabb. Bár tképp ráérek, csak mégis...
Köszi az infót!
Kép
barabara

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás