Melyik parókát válasszam? :)

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Melyik parókát válasszam? :)

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.11. 14:48

Szeretném ha segítenétek abban, hogy melyik legyen Kira parókája!
Szerintetek ez legyen?
Kép
Vagy ez?
Kép
(a BJD-ket ne nézzétek csak a parókát :D )
Köszi :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alice 2011.05.11. 18:05-kor.
Alice

Re: Segítséget kérnék! :)

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.05.11. 15:31

Személy szerint egy ideje már nézegetem azt az ezüstös parcsit én is... (köröz, mint a nagy fehér a zsákmánya körül :cool: ) Viszont a fekete is nagyon klassz...
A stílus majdnem egyforma, szóval az alapján dönts, hogy melyik színvilág áll közelebb Kirához ;) Én egy leendő darkosabb leányzónak szántam volna azt a szürkét, hogy ne legyen totál fekete :lol:
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

Re: Segítséget kérnék! :)

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.11. 15:34

Köszi :)
Mert szerintem az aranybarna szeméhez valamilyen sötét haj állna jó!
De amint megláttam a szürke parókát :fan: :D
Alice

Re: Melyik parókát válasszam? :)

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.05.11. 16:22

Szerintem az legyen amelyiket te jobban szeretnéd ;) Bármelyiket is javasoljuk, neked kell látnod lelki szemeid előtt és majdan élőben is Kirán.

Egy tipp, mert sokaknak kellemetlen meglepetést okozott már: Ha azt akarod, hogy a paróka eltakarja Kira fél arcát, mindkettő tökéletes választás. A képeken nem látszik, de mindkét haj frufru-fazonja teljesen el fogja takarni az egyik szemet, hacsak nem szenvedsz vele jó sokat. Különböző az anyaguk, ezért különbözőképpen kell velük bánni:

1) Ez egy hőálló haj. Itt a képen a lány szempillája támasztja fel a frufrut - ez nem rossz megoldás, de hosszú távon tönkreteszi a szempillát. Mivel hőálló a haj, ezért a wax, vagy a hajzselé alig fog rajta - viszont be tudod szárítani formára.

2) Ez nem hőálló haj. Bár a fazonja alapból jobban eltakarja a fél szemet, könnyebbnek tűnik a félrefésülése, illetve a wax könnyebben helyben is tarthatja. Még az is elképzelhető, hogy ha eleget állítgatod, egy idő után magától úgymarad^^

Egy biztos - egyik haj sem fog így kinézni, ahogy a képeken, mikor megérkezik hozzád. Valahogy félre kell majd fésülnöd a frufrukat - kivéve persze, ha azt szeretnéd, hogy Kirának sejtelmesen csak a fél szeme látsszon a haj mögül ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.11. 18:04

Köszönöm Smaug! :)
Alice

HozzászólásSzerző: Freyja » 2011.05.11. 18:12

Bocsi, hogy belekotyogok, de a szürke haj fazonja nem olyan, mint a fekete. A frufru egyenesen van vágva, csak hosszabbra lett hagyva (Rosie-éknak az orrnyergéig ér kb), emiatt oldalra kell fésülni. ^3^
Freyja

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.11. 18:22

Nem baj Freyja! :)
Tehát szerinted melyik lenne jobb Kirának a szürke vagy a fekete?
Alice

HozzászólásSzerző: Freyja » 2011.05.11. 18:36

Én személy szerint csalódtam a DoD-os hajakban, de az a fazon (amilyen a fekete) mindig is tetszett. Az Usagihime hajak nagyon jó minőségűek és az a szürke haj kivételesen szép a valóságban is. De elkalandoztam, mert nem ez volt a kérdés. ^^;
Mind a két haj nagyon szép, de igazából neked kell döntened. Milyen lesz a babád karaktere, milyenek lesznek a színei és mindehhez szerinted melyik haj illene jobban?
Freyja

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.12. 19:26

Köszi Freyja :)
Alice

HozzászólásSzerző: Flittering » 2011.05.14. 07:56

Saját tapasztalat és jó tanács a BBB és az RS buksik kisebbek mit a nagy átlag vagyis nekem eddig ez a tapasztalatom velük mert mind a kettőből van bőven. Pl: Az ikrek (akik SD-k) fejére simán jó Luts 7-8 méret ^^; Yo Seob fejére meg simán jó Luts 6-7 méret. Bár azt is tudom Luts buksik hatalmasak ;) De az a borzasztó hogy eddig amiket próbáltunk parókák vagyis amikhez hirtelen hozzá jutottam pl: Crobi, anime, luts, meg egy neve nincs msd méretű paróka 7-8 méretben hatalmasak voltak Yo Seob sőt még Rui fejére is aki Dollzone :O Simán a füleikre is rá kell húznom a parókáikat :gah:
Viszont ha UsagiHime parókát választod szólj mert abba a rendelésbe én is beszállnék ;)
Flittering

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás