Melyik parókát válasszam? :)

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Melyik parókát válasszam? :)

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.14. 10:34

Az úgy jó lenne ha közös rendelésbe csinálnánk,de melyik parókára gondoltál Flittering? ^^;
Ennyire nem vagyok még benne járatos! :D
Alice

HozzászólásSzerző: Flittering » 2011.05.14. 11:51

mind a kettőnél figyelj arra hogy Kiránk a feje kisebb mint a többi Msd fejének vagyis nekem ez a tapasztalatom RS-al és BBB, hogy kisebb a babáik feje mint a többi cégnek. De javítsatok ki ha tévedek ^^; Bár az is igaz nekem fiaim vannak onnan ^^; Az első paróka UsagiHime ha azt választod akkor a rendelésbe én is szívesen beszállok. ^3^
Flittering

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.14. 12:53

Oké..csak nekem még nincs meg a rá való!! :D
De ha meglesz szólok!oké Flittering?:)
Alice

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.05.14. 13:00

Tudtommal Kira feje is kisebb az átlagnál. Érdemes gumis parókákból egy mérettel kisebbet választani és nem megijedni mikor nem akar elsőre felmenni a fejére - csak egy kicsit rángatni kell. A 7-8 méret valószínűleg lötyögne. Egyébként szerintem Usagihime lehet hogy ha adsz neki pontos fejméretet (centiméterben), akkor meg is csinálja pont akkorára. Viszont ha nem gumis a paróka, akkor nem kockáztatnám meg a kisebbet, mert az nem nyúlik, bármit is csinál az ember...

Sőt, szerintem neki a szürke parókából van fekete változat is. Miért ne legyen mindkettő? És akkor akár cserélgetheti is ;)

Viszont más: Közös rendelést légyszi véletlenül se szervezgessetek ebben a fórumrészben, jó? Szóval ennyi elég volt belőle, minden más a Piacon, vagy privátban menjen ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Flittering » 2011.05.14. 13:07

Bocsi Smaug igazad van ^///^ ^^;
Viszont köszi a tippet a parókával kapcsolatban hogy mérjem le a buksit hátha megcsinálják ;)
Flittering

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.14. 14:55

Bocsi Smaug ^^; ^///^
De ezek a parókák MSD-k,úgyhogy szerintem jó lennének Kirára :)
Alice

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.05.14. 15:51

Alice írta:Bocsi Smaug ^^; ^///^
De ezek a parókák MSD-k,úgyhogy szerintem jó lennének Kirára :)

elnézést hogy belekotyogok
Alice: nálam is volt itt többször Resinsoul msd kislány fej, resinsoul msd és sd fejei átlagtól eltérő méretűek, kisebbek, valamint a fejformájuk is olyan ami nem nagyon szereti megtartani a parókát, pláne a gumisakat (tapasztalat)
Az összes cég msd méretű parókája az átlag méretű msd babákhoz igazodik, ezért mondja neked mindenki, hogy vegyél kisebbet parókából, mert a te babád mérete hiába msd, ha a mérete nem átlagos :)
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.05.14. 16:33

Alice, nekem Sprite buksim van itthon és 7-8"-as gumis paróka van rajta. Körfogatra nem mondom hogy nagy, de az biztos hogy nem kell megerőltetnie magát ahhoz hogy rámenjen :D Viszont van benne egy kis... fölös tér, vagy hogy mondjam :P Szóval szerintem egy 6-7"-es is bőven jó a fejre, legfeljebb meg kell kicsit küzdeni a gumival :D (Szilikonsapival viszont már lehet nem menne fel...)
De szóval a lényeg, hogy nem vészes átlag méretű MSD parókával sem, ha nem zavar hogy "be lehet nyomni a fején a hajat" :lol: De én spec tervezem a kisebb méret beszerzését :)
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.05.14. 16:58

Nu fejére még az SD parcsi is nagy, pedig aztán 70cm-es a szentem :urjoke most a szilikonsapival próbálkozom majd meg.
Szóval csak csatlakozni tudok a fentiekhez, hogy rs max magasságban felel meg egy-egy kritériumnak ^^;

jah és az hagyján, hogy bele lehet nyomni a fejébe, de amikor beállítom, hogy szemben jól álljon, máshol válik olyanná, mintha bukósisakra húztam volna :gah: persze lehet ez az én bénaságom is (SŐT... ^^; )
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.14. 17:53

Tehát azt mondjátok, hogy inkább 6-7 méretű parókát válasszak? :)
pl. egy ilyen?
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alice 2011.05.15. 09:23-kor.
Alice

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás