Melyik parókát válasszam? :)

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Melyik parókát válasszam? :)

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.05.15. 00:53

Tudtommal Sprite feje nagyobb, mint Ya feje, mert Sprite korai alkotás ;) Szóval akkor pláne a 6-7 irányába érdemes gondolkodni. De ahogy mondtam, szerintem Usagihime csinál hajat méretre, ha valaki megkéri és akkor biztos jó lesz.

Alice, attól hogy más méretet választasz, nem kell más fazont is. Csak kérdezd meg, hogy azt a szép szürkét megcsinálja-e neked Kira méretében. Persze ha ez a kis bubifrizura jobban tetszik, akkor nem szóltam semmit.

És nem győzöm elégszer hangsúlyozni: egy baba testmagassága és a parókamérete között nincsen egyértelmű összefüggés. Egy 70 centis babának is lehet 7-8-as fejmérete, és egy 40 centisnek is lehet akár 8-9-es is (de 6-7-es is...vagy 5-6-os is). Mindig meg kell nézni, hogy a babacég mekkora parókát ajánl, illetve hogy a tulajdonosok mekkorát használnak a valóságban! A testméret alapján parókát választani sok csalódás forrása lehet...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.15. 10:31

Értem..tetszeni tetszik ez a barna bubis is , de nem tudom, hogy Kira arcához illik-e mert neki olyan kis soványka az arca ! :)
Alice

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.15. 11:55

Megmértem hogy Kira buksija mekkora és ha jól mértem akkor kb. 17cm!
Akkor így mekkora parókát javasoltok? :D
Alice

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.05.15. 12:16

Hasznos inch-centi váltó, mellyel kiszámolhatod magadnak is: http://www.manuelsweb.com/in_cm.htm

17cm = 6.7 inch

Ez 6-7-es parókaméret. A füle felett mérted közvetlenül, ugye? ;)

A bubifrizura szerintem kifejezetten kerekíti a baba arcát. Azért fogok Chrisnek más parókát venni, mert olyan duci fejet csinál neki a bubi fazon >.> Viszont a hihetetlenül változó haj-anyagból amiket felvetsz arra merek következtetni, hogy esetleg te sem a hajat nézed magát, hanem a cuki babát aki hordja. Neked már van egy cuki babád, és nem fog egyik paróka sem úgy kinézni őrajta, mint a képen látható babán. Próbálj elvonatkoztatni, ha kell photoshoppold rá a parókát Kira fejére. Nézegesd a lányt, és találd ki először, hogy milyen hajat szeretnél neki - nem sürget senki - utána keress olyan fazont megfelelő méretben, akár több parókaboltban is és nézd meg melyik illik a legjobban az elképzelésedhez - ha nem tudsz dönteni, vegyél többfélét és majd elválik melyik is tetszik a legjobban^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.15. 12:45

Hát igen azt is nézem,hogy a parókát hordó baba milyen cuki ^^; :D ,de nekem a legcukibb Kira!! :D
Megpróbálom elképzelni Kirát a különböző parókákba amiket nézek! :)
Alice

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.18. 18:02

Úgy döntöttem hogy a szürke parókát választom! :)
Még egy utolsó kérdés..az nem baj,ha a baba feje 17 cm (kb), de azt írják,hogy ez a paróka 18-19 cm-s fejre jó? :)
Alice

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2011.05.18. 18:35

Hát, egy 17-es buksin a 18-19-es parcsi lehet, hogy nagyon lötyögni fog, ezért is mondta Smaug, hogy ha írsz Usagihimének, hogy neked egy 17-es buksira kellene, nem kizárt, hogy megcsinálja. :D
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Alice » 2011.05.18. 21:32

Rendben majd írok nekik.. köszi :)
Alice

HozzászólásSzerző: Shinku » 2011.05.18. 21:41

Szilikonsapival még jó lehet az a + 1 cm. :)
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.05.18. 23:31

Nem, nem lehet jó. Inkább ne próbálkozz. Mert az nem plusz 1 centi, hanem plusz 2 - hiszen a 19-es fejre is rámegy ugyanaz a méret. ÉS 2 centi, az pont egy méret. a 18-19cm a 7-8-as paróka álneve is lehetne. Ami - mint megtárgyaltuk - túl nagy Kirának.

Kivéve persze ha valaki kedveli az orr alá lógó frufrut, a lötyögős parókát és a benyomható fejtetőt. >.>
Kép
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás