5Stardoll rendelési infók (különösen Tong Tong)

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

5Stardoll rendelési infók (különösen Tong Tong)

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.04.05. 22:40

Sziasztok!

Én is őt fogom megrendelni, már egy ideje kinéztem magamnak, és most össze is gyűlt az összeg. :D
Chid segítségével rendelem majd meg kb. 2 hét múlva, ha megjön bemutatkozom vele együtt, és mindent megtudtok a cégről és a babáról. :)
Egyelőre egy e-mailt váltottam a céggel, nagyon hamar válaszoltak, főleg azt nézve, hogy ott hajnali 1 volt, amikor a válaszlevelet írták. Nagyon kedvesek voltak, és minden kérdésemre válaszoltak. Többet, majd, ha megérkezett!
Addig is szívesen várom a képeket és sztorikat, ha valakinek már van. :D
Caelestis Umbra

Re: 5stardoll-Tong Tong

HozzászólásSzerző: Shinku » 2011.04.06. 07:27

Vele én is szemeztem régen, tök aranyos! :D És LOL micsoda tinyeső lesz itt a fórumon! :lol: :spark
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Chid » 2011.04.06. 14:04

Énis megfertőződtem hála Umbrának :D..szal énis pályázok rá csak majd jóóókééésőőőőn...
Addig is csodálom majd az övét ha megmutatja :P..csak megmutatja...ha nem megszabadul a hajától >:D >:D >:D >:D
Itthon: Alisha (Luts KDF ANI),
Edward (By me ^^)
Zep (Felix Dolls Brownie Zeppelin)
Chid

HozzászólásSzerző: bjd-acktor » 2011.04.06. 14:25

Juj de jó! :spark Akkor én mindenkinek nagyon nagyon szurkolok a kis tinyikéhez :spark Várjuk őket haza szeretettel! ^///^ És az infokat is köszi! ^///^
Kép
Itthon:Kimera - Rs Mei
Hayai - Luts 2010 Wintery fej
bjd-acktor

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.04.06. 15:51

Aki innen szeretne rendelni (5stardoll), annak mondom az alapinfókat, amiket kaptam.
Vannak babák, akikhez más ajánlatok tartoznak, de nem tudni miért. pl rex-hez ingyen make up jár.
Az egész cucc, amit rendelünk ingyenes a szállítással kerül haza hozzánk, a babán felül rendelt parókák stb mellé jár az ajándék random gift is, így akár kettőt is kaphatsz. Nekem azt írták, hogy sok wigjük van raktáron, ezért meghatározhatom, hogy mi legyen a random parókám. Most azt fogom megkérdezni tőlük, hogy a honlapjukon látható parókák vannak-e más színekben is, mint a képen, mert akkor bővül a lehetőség, amiket megvehetünk. reménykedjünk, hogy csak lusták voltak felrakni. :)
Caelestis Umbra

HozzászólásSzerző: bjd-acktor » 2011.04.06. 16:15

Juj de jó! :spark Igen, az nekem is jól esne ha rákérdeznél, mert én is néztem ki parókát, csak épp más színben lenne jobb, szóval nagyon szépen köszönöm :spark ^///^
Kép
Itthon:Kimera - Rs Mei
Hayai - Luts 2010 Wintery fej
bjd-acktor

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.04.13. 18:17

Sziasztok!

Nos, új hírem van az 5stardoll-lal kapcsolatban. Sajnos a honlapon lévő wigekből már pár kifogyott, és csak abban a színben kaphatóak, ami a képeken látszik. VISZONT, ha van valamilyen paróka, amit konkrétan szeretnétek, érdemes rákérdezni, mert lehet, hogy van 1-2 utolsó darab nekik raktáron! Én reményeim szerint így kapom meg a hőn vágyott wigemet.
A mai levélben azt írták, hogy nem csak a random wig-et, hanem az összes random giftet kiválaszthatjuk, és igen nagy eséllyel meg is kapjuk őket. (azért nem írok biztosat, mert azt mondták, h megteszik ami tőlük telik, h teljesítsék a kérésünket)
Valaki tudja, hogy hogyan szállítanak? olcsóbbat írnak rá, vagy giftet? esetleg ezt kérni kell? előre is köszi a segítséget! :)
Caelestis Umbra

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.04.13. 21:41

Ebben a percben rendeltem meg a kicsi lányt, szóval amint reagálnak a kéréseimre jelentkezem a hírekkel!
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.04.21. 18:55

Sziasztok,

Én elvileg tegnap rendeltem, de még egy pár napig nem fognak semmit sem csinálni, mert a paypallal volt egy kis "bakink", és most várunk valami kódot, hogy használhassuk a kártyát. már csak 1-2 nap, megkapjuk, fizetünk, és útra indulhat!

renibetti: milyen skinnel rendelted meg? kértél valami extrát, vagy kérted, hogy mik legyenek a randomjaid? beavatsz? Annyira kíváncsi vagyok. ^^
Caelestis Umbra

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.04.21. 19:24

Szia!

Szem, haj és cipőből is megadtam 2-2 lehetséges változót, bár mikor korábban megkérdeztem, akkor voltak azok amiket kinéztem. Smink nélkül kértem, és extra az max annyi, hogy írtam a pk-ügyben.
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás