5Stardoll rendelési infók (különösen Tong Tong)

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: 5stardoll-Tong Tong

HozzászólásSzerző: bjd-acktor » 2011.04.21. 22:21

waaaa :fan: Én mind a kettőtöknek nagyon gratulálok!!! :spark Nagyon nagy szeretettel várjuk haza őket :D
az infokat pedig én is köszönöm ^///^
Kép
Itthon:Kimera - Rs Mei
Hayai - Luts 2010 Wintery fej
bjd-acktor

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.04.28. 13:12

renibetti: Milyen bőrszínnel rendelted meg tong tongot? Van valami adatod arról, hogy merre jár? mennyi idő után adták postára?
(én fehérben kértem)
Végre sikerült kifizetni őt, meg voltunk átkozva ezzel a paypallal és a húsvéttal. :)
2 nap telt el, de a shippingje még mindig pending kategóriában van. :urjoke remélem hamarosan bedobozolják a kis drágámat, és hazaküldik. :love:
Caelestis Umbra

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.04.28. 13:31

Caelestis Umbra írta:renibetti: Milyen bőrszínnel rendelted meg tong tongot? Van valami adatod arról, hogy merre jár? mennyi idő után adták postára?
(én fehérben kértem)
Végre sikerült kifizetni őt, meg voltunk átkozva ezzel a paypallal és a húsvéttal. :)
2 nap telt el, de a shippingje még mindig pending kategóriában van. :urjoke remélem hamarosan bedobozolják a kis drágámat, és hazaküldik. :love:

Öm...bocsánat a beleszólásért...in stock volt a kicsike amikor rendelted? Meeeert a honlapjukon ezt írják elkészítési időnek:

Usually dolls are sold as "Pre-order", it usually takes us 3-6 weeks to ship a doll

Szóval ha nem in stock volt Tong Tong, akkor még nagyjából 5 és fél hetet kell várnod mire elküldik neked (ami egyébként kifejezetten átlagos elkészítési időnek számít^^)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Chid » 2011.04.28. 17:22

Óóóóó pont ezt írtam neki mailbe xDDD
Itthon: Alisha (Luts KDF ANI),
Edward (By me ^^)
Zep (Felix Dolls Brownie Zeppelin)
Chid

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.04.28. 22:45

Köszi szépen Smaug! ^^
Csak annyira be vagyok sózva.. ^3^
Caelestis Umbra

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.04.29. 00:01

Normál színben kértem, és 2,5 hétnél járok még csak, szóval odébb lesz, mire bedobozolják. Bár a sminkelés miatt, illetve hiányában pár nappal remélem hamarabb elérkezik az ideje :)
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.05.04. 13:46

Megkaptam a követőt (EMS) és fel is adták Hanit :fan:

Nem hittem volna, hogy ennyire komolyan vegyék az alap küldési időpontot, ugyanis pont ma 3hetes a rendelés és a szállítási ígéret 3-6hétre szólt :D
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
renibetti

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.05.04. 17:04

Jaj de jó, gratulálok!!!!
Majd kérlek írd le hány napon át érkezett a kicsi, és ha nem nagy kérés, légyszi csinálj dobozbontós képeket! :spark
Megkérdeztem, hogy nekem körülbelül mikor adják fel, nekem 4 hetet írtak, pontosabban május 25-öt tippeltek.
Ha megkérdezhetem, akkor regisztráltál nálunk, és ott láttad meg az EMS kódodat?
Caelestis Umbra

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.05.04. 21:04

Küldtek egy emailt, hogy feladták a lányt és, hogy jelentkezzem be az oldalon. ott a rendelés adatainál van feltüntetve a követő kód+ az EMS oldal belinkelve

És persze :) lesz dobozbontás és jelentkezem, ha hazaért.
"Winter is coming!"
Úton haza:
renibetti

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.05.04. 21:20

Köszi az infót, már alig várom a képeket! :fan:
Caelestis Umbra

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás