5Stardoll rendelési infók (különösen Tong Tong)

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: 5stardoll-Tong Tong

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.05.11. 13:47

1, azaz 1 hét alatt haza is ért a kicsi! Semmiféle felakadás nem volt. :lol:
Vércukorszint emelően édes smink nélkül is ^///^ a kis cipő a haj és a szem is kérésnek megfelelően érkezett. A szarv mágnesen, és a mancsokkal együtt a buksiba volt elrejtve :P
A Buksi és a test külön volt egy átlagos cipős doboz méretű szép dobozban paplan alatt. Roppant erős a zsinórozása :O pár perc küzdés volt a fej felrakása. A szemek is külön voltak Eyeputty mellékelve. A paróka gumis, és nincs tépőzár hozzá.

Ha érdekel még valami infó, kérdezz nyugodtan! ;)
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: bjd-acktor » 2011.05.11. 14:11

Akkor én itt is nagyon Gratulálok a lánykához! :spark Várjuk róla a fotókat mihamarabb :lol: ^///^ ^3^
Kép
Itthon:Kimera - Rs Mei
Hayai - Luts 2010 Wintery fej
bjd-acktor

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.05.15. 15:21

Hű, köszi a sok infót! :D
Láttam a képeket is, és nagyon tetszik, gratula hozzá! :)
Ha nekem 3 hét után feladják, akkor az a mostani kedd lesz.. de amikor mailt írtam, ők 4hétre tippeltek, mire fel tudják adni. már nagyon várom.

ha tudsz még több, és több képet felrakni, amint van kedved és ráérsz.. szívesen fogadnánk! :fan:
Caelestis Umbra

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.05.15. 18:59

Ha sminkkel kérted akkor jogos lehet a 4hét, mert annak 4-5 napot mondtak, nah meg ugye ott a hétvége is.
Képeket pedig a skacok blogjában találsz :)

http://nuada-summerland.blogspot.com/
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
renibetti

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.05.16. 10:51

szia!

köszi a képeket, mindjárt megkukkolom, de most kaptam e-mailt, hogy feladták! :)
Nemsokára már itt is lehet akár! huhh... rég nem izgultam ennyire. :O
Nem festéssel kértem, csak white skinnel, meg egy extra wig és szemmel, plusz Chidnek jön még két szem vele.
neked a kezekkel minden rendben volt? nem tűnik túl picinek, vagy gyengének?
(pár képen elég áttetszőek az 5sd kezek a DoA-n)
Caelestis Umbra

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.05.16. 10:57

ja, igen, annyit kérdezni szerettem volna még, hogy az ár amit kértél rá volt írva a dobozra, vagy giftként küldték?
Caelestis Umbra

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.05.16. 15:35

rá volt írva
a kezekkel pedig nincs különösebb problémám. A gyanta tűnik kissé áttetszőnek, de egyébként nagyon jó és masszívnak tűnik, max annyi, hogy kissé hosszúkásabbak az ujjpercei, de nekem nagyon bejön ^///^
"Winter is coming!"
Úton haza:
renibetti

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.05.16. 16:11

Caelestis Umbra írta:ja, igen, annyit kérdezni szerettem volna még, hogy az ár amit kértél rá volt írva a dobozra, vagy giftként küldték?

Ha giftként küldenek valamit, akkor is kötelező az EMS nyomtatványon feltüntetni az értéket. És ajándékként küldött csomagot is megvámolnak ha elég nagy az értéke. Még akkor is ha TÉNYLEG ajándék.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.05.16. 17:45

Én nem mertem kisebb árral kérni az első babámat, főleg, h még Chidnek is rendeltünk pár szemet.. jobbnak láttam a biztosítékot.. ki tudja alapon.
Megpróbálom megkeresni a vámos topicban, hogy hol tudom kiszámítani, h kb mennyi vámra számíthatok, ha fennakadunk. Remélem megtalálom, ha nem, megkérdem ott tőletek. :)
Köszi szépen az infókat mindenkinek!
Örülök, hogy a kis kezek kicsit átetszőek ugyan, de masszívak, én is pont ebben bíztam. Már alig várom! :spark
Caelestis Umbra

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.05.19. 14:03

akkor is jó, ha épségben érkeznek meg nem? :)
Caelestis Umbra

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás