PayPal gondok /FONTOS/

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

PayPal gondok /FONTOS/

HozzászólásSzerző: ·٠•Silence•٠· » 2011.10.12. 14:53

[Átnéztem az összes lehetséges témát, de még mindig tanácstalan vagyok...]

Sziasztok! Igen, megint én... ^^; Ezúttal a rendelésnél akadtam meg. :blush2:
Az lenne a kérdésem, hogy a PayPal kódra mennyi időt kell várni? A levelet már napokkal ezelőtt elküldték, de a kód, amivel el tudnám intézni a rendelést, még mindig nem láthstó... valaki, aki tapasztaltabb, fel tudna világosítani, hogy hogy megy ez? *teljesen kétségbe van esve* Mennyi időt kell rá várni?

Előre is köszönöm mindenkinek, és ígérem, többet nem jövök a hülye kérdéseimmel. ^^;

Silence
·٠•Silence•٠·

Re: PayPal gondok /FONTOS/

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.10.12. 15:55

Az első és legfontosabb kérdés, hogy milyen Paypal kódra vársz? Regisztráltál Paypalra és most a verifikáláshoz szükséges kódot szeretnéd? És milyen levelet küldtek el és kik? Mert ha megrendelted a babát, és arról kaptál bizonylatot, illetve fizetési felkérést, ahhoz nem feltétlenül kell paypalra regisztrálnod, elég ha van egy bankkártyád...uh, és még kb. 5 egyéb felállást is el tudok képzelni ami a leírásodra ráillik, szóval először sokat segítene ha tisztáznád, hogy milyen kódra is vársz, mihez kellene neked ez a kód, és ki küldött milyen levelet?

Egyébként ha Paypal regisztrációhoz, a verifikációs kódra vársz akkor az alábbi:

Ha postán kapsz bakni kimutatást, akkor a jövő havi kimutatáson lesz rajta. Ha van internetbankod, vagy egyéb módon meg tudod nézni a tranzakcióidat, akkor máris megtudhatod, csak meg kell nézned az adott tranzakciót, mert az ott szereplő név így fog kinézni: PAYPALxxxx <- az xxxx a kód ami neked kell a verifikáláshoz ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: ·٠•Silence•٠· » 2011.10.12. 16:05

Oh, az lesz az, nagyon szépen köszönöm. ^///^ :spark
·٠•Silence•٠·

HozzászólásSzerző: ránome-chan » 2013.04.24. 14:32

sziasztok nekem is lenne egy fontos kérdésem ide én is az érvényesítő v betűs kódot várom van telefonos értesítésem is lehet hogy nem jól adtam meg a tel. számot (+36 0630xxxxxx szám legalábbis így írja ki a playpal szóval lehet a 0630 nemkelet volna pl vagy csak a 06? de már leküldetem a hitelesítő v betűs kódot >.< )
help help help
Itthon : Yume <3( RS Dan fej Mu testen)
ránome-chan

HozzászólásSzerző: Riaber » 2013.04.24. 14:45

Szia!

Valószínű azért nem kapod meg a kódod, mert a telszámot nem jól adtad meg.
+3630xxxxxx, a 06 nem kell!
Riaber

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.04.24. 14:48

Nem kellett volna a második 06 - egy magyar telefonszám országon belül: 06-30-xxx-xxxx; külföldről: +36-30-xxx-xxxx

Egyébként a hitelesítő kódhoz a telefonszámot tudtommal nem paypalnál kell megadni (legalábbis én amikor regeltem nem ott kellett), hanem amit a BANKOD küld neked vásárlási értesítőt, abban lesz benne. Ha van mobilbankod a bankodnál, akkor elméletileg kapnod kell egy sms-t a tranzakcióról. Ha nincs, akkor megnézheted internetbankon. Ha az sincs, akkor várnod kell míg jövő hónapban kiküldik neked postán a számlakimutatásodat.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: ránome-chan » 2013.04.24. 19:31

köszönöm valahogy sejtetem hogy ez a baj ^^; akkor kérek még egy kis segítséget hogyan változtatom meg a megadott telefonszámot?
ránome-chan

HozzászólásSzerző: ránome-chan » 2013.04.24. 19:49

köszönöm a segítséget megtaláltam :blush2:
ránome-chan

HozzászólásSzerző: ránome-chan » 2013.04.25. 18:23

ujjab problémám akadt a werificart kóddal sajnos :ded: meg változtattam a telefon számot amit rosszul írtam. de a kódot még mindig nem kaptam meg ha van sms értesítőm akkor is meg kaphatom a kódot a havi kimutatáson?
k&h bankos kártyával próbálkozom nem dómbor nyomott vagyis nem egészen egy kicsit az maestrós nemtudom hogy másnak mi a tapasztalata evvel a kártyafajával ? lehet semmikép nem is fogadná el ?
ránome-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.04.25. 22:18

A banki kimutatásodon lesz rajta, ezt mondtam korábban is! ;)

Amikor sms értesítőről beszélünk, azt NEM a Paypalnak adod meg, hanem a bankoddal van egy szerződésed, hogy minden tranzakcióról kapsz sms-t a banktól (pénzfelvétel, Spar-ban vásárlás, paypalos fizetés, stb.). Olyankor lényegében a banki kimutatásodat kapod meg azonnal, darabonként és ezért van benne a paypal azonosító az sms-ben.

Szóval a banki kimutatásodon BIZTOS benne van, de ha van internetbankod, vagy mobilbankod, ott is meg tudnád nézni. Ha már a verifikációnál tartasz, az egyébként azt jelenti, hogy a paypal elfogadta a bankkártyádat, különben nem tudtál volna regisztrálni.
Kép
Smaug

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás