Eosdoll?

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Eosdoll?

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.09.16. 18:59

Eosdollról mit lehet tudni? http://www.eosdoll.com/

Már régóta tetszenek ezek a babák, de eddig nem bírtam kibogozni, hogy milyen céghez tartoznak és hogy hol lehet őket fellelni. Ez az oldal vajon megbízható? Az árakról mit lehet tudni?
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Re: Eosdoll?

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.09.16. 19:02

Ez Limhwa új neve - vagyis az egyik legrégebbi egyszemélyes babakészítő vállalkozás, a méltán híres Limhwa Mano, Half Elf és Human babák megteremtője. Junky Spotnál rendszeresen vannak előrendelések hozzá illetve időnként in stock is akad egy-két baba. Az előrendeléseket Junkyspot fórumán fogod megtalálni, a boltos részben csak az in stock babákat listázza.

Nem tudom hogy közvetlenül lehet-e rendelni tőle, mindenesetre az Eosdoll weblap az ő közvetlen oldala és így teljesen megbízható, ha érdeklődni szeretnél a babái felől ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Eosdoll?

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.09.16. 19:08

Köszönöm a segítséget! ^^ Rémlett valami a Limhwa-król, és mostmár tiszta is a kép. :D Rohanok junkyspot oldalára. :D

Szerkesztés: B*sszus és olcsóbb, mint amire számítottam! És tényleg van több in stock baba is! :love: :spark
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Vissza: Vásárlás és szállítás