postázással kapcsolatos kérdés (Alice's Collection)

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

postázással kapcsolatos kérdés (Alice's Collection)

HozzászólásSzerző: Jornorinn » 2013.03.14. 20:21

Namármost ez nagyon kezdő lesz, de szeretném tudni mielőtt megerősítem a rendelést. Alicetől rendelek nem babát csak apróságokat, nem lényeg. Ami viszont az, hogy mennyire biztonságos ha a "free airmail shippinget" választom? úgyértem volt már negativ tapasztalat? Én rendeltem elég sokszor ebayről és onnan mindig megérkezett hibátlanul a cucc ezzel a postával.

előre is köszi a válaszokat <3
Jornorinn

Re: postázással kapcsolatos kérdés

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.03.14. 20:35

Múltkor rendeltem tőlük ezzel, semmi probléma nem volt vele ^^ Ugyanígy máshonnan is jött már cégtől csak így simán és mindig minden ideért :)
Zi-chan

Re: postázással kapcsolatos kérdés

HozzászólásSzerző: Jornorinn » 2013.03.14. 20:41

Ó köszike, akkor jó lesz nekem is :D szerintem. <3
Jornorinn

Re: postázással kapcsolatos kérdés (Alice's Collection)

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.03.25. 07:46

Bocsi hogy ide írom de gondoltam nem hozok létre ùj témát mert végül is ez is Alices postázási kérdés. :D
Ha babát rendelek, mennyit írnak a csomagra? Mármint gondolom hogy keveset, de kb mennyit?
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: renibetti » 2013.03.25. 11:57

Amennyit kérsz Niu :)
Mi Vincentre 28 $ kértünk és annyi volt ráírva. A gift feliratot meg kérni sem kell tőlük, automatikusan bejelölték nekünk mindig.

Többször vittem már közöst, meg air mail is volt, de problémám velük sosem volt.
(megj.: Vincent esetében volt egy kis kavarodás, mert Illusion Spirit írta meg a dobozt és konyhai cég kategóriába volt feltüntetve a cég a tartalom meg tornacipő, így a vám rákérdezett, hogy miért van benne játékbaba... de végül vám nélkül postázták tovább a csomit ami pedig Alice érdeme, mert az összegre annyit kaptunk amennyit kértem és így nem érte el a vámhatárt.)
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.03.25. 12:34

Oh ez nagyszeű! Pont azért kérdeztem mert azt akartam tudni hogy rálehet-e iratni olyan összeget amit szeretnék ^^
Köszönöm szépen a választ! ^///^
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Kala » 2013.03.25. 12:53

Én nagyobb csomagot fogot Tőlük kapni és 80 dollárnál alább nem voltak hajlandók menni, mert gondolom, hogy nem lenne reális, nem tudom, próbáltam velük megbeszélni, írjanak kevesebbet, de azt mondta, 80 alatt nem. Nekem lesz egy SD fiú és egy test+kiegészítők.
Viszont EMS-re rá kell fizetni, ha nem akarod, akkor küldi Fedexel is pl. Hogy ne DHL legyen. :)
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.03.25. 15:41

Ez dícséretes hogy így gondolkoznak. A 80$-nál kevesebb elég szembeszökő lenne. A dulpa babákra én 100-at szoktam kérni. bevallom őszintén, hogy többet akarok ráiratni most is. De megnyugodtam hogy nem kötelezően a 20$-t írják rá
Kép

NiuKy+

HozzászólásSzerző: Kala » 2013.03.25. 17:34

Neem, teljesen lazák és készségesek, mindent meg lehet velük beszélni, és ha írsz kb. aznap válaszolnak is. :)
Kíváncsi leszek hogy jön be majd nekem a Fedex. :) Majd beszámolok róla. :)
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: Laguna » 2013.11.23. 17:01

Bocsi, ha nem jó helyre írom, de az normális, ha babarendelésnél a free shipping van automatikusan felajánlva? Vagy azt nekem kell átjelölni az EMS shippingre, ami kb 50 dollár? Mert gondolom a baba nem tartozik az accessory kategóriába, a free shipping meg arra van ^///^
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás