Rövid fiúhaj

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Rövid fiúhaj

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.03.27. 11:36

Rövid fiús hajat keresek, MSD méretben. Lehetőleg nem furt, hanem olyat, ami élethűen adja vissza a rövid haj érzetét (ezt a mondatot xD). Ha létezik egyáltalán ilyen. Vagy tippeket is elfogadok, hogy hogyan lehet ilyenre megnyírni egy fur hajat, vagy érdemes-e egyáltalán?
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Re: Rövid fiúhaj

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.03.27. 12:03

Hátha valamit segít:
http://www.flickr.com/photos/26721508@N04/
Nála láttam gyönyörű rövidre nyírt hajakat, de nem rémlik hogy lett volna msd, oroszul meg sajnos nem tudok ^^;
Nem tudom ilyesmire gondoltál e vagy azért kicsit hosszabbra. ^^;
Zi-chan

HozzászólásSzerző: barabara » 2013.03.27. 14:03

Wow, ezek a hajak! :fan: Pont tegnap találtam egy tutorialt rövid wigek készítéséhez, és most ahogy nézem, lehet, hogy pont ez a Ju.kosh csinálta. o.O De nem tudom, az mennyit segítene... Szintén oroszul van egyébként. x'D Ezek az oroszok... :T_T:
Na meg ezek a rövid, "normális" pasis hajak... Mi is nagyon megszenvedtünk a témával, hála Kelének. ^^' Ebayen találtunk elérhetőbb verziókat, de azok mind hullámosak voltak valamennyire, nem tudom, olyan szóba jöhet-e.
Ame végül megnyírta Kele fur wigjét, bár nem nagyon akart neki furt, de még ez volt a legéletképesebb a karakterhez a lehetőségeket tekintve. Az az előnye megvan mindenesetre, hogy elég könnyű rövidebbre vágni úgy, hogy ne nézzen ki hülyén. Apránként kell haladni vele, nem túl nagy tincseket levágni egyszerre... kb. ez a lényeg szerintem, de nem vagyok expert fodrászolásban. ^^'
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.03.27. 22:25

Zi: Ilyenre gondoltam, köszönöm a linket! Bár nemhiszem, hogy fel tudom venni vele a kapcsolatot. ^^" xD

barabara: Ebay-en én is néztem őket és én is csak hullámosakat találtam. :/ Nemtudom, hogy abból menyire lehetne kiszedni a hullámot meg, hogy mennyire könnyű megfodrászolni.
Köszönöm szépen a tanácsot! Szerintem akkor én is egy furt nyírok meg. Van is itthon egy használatlan, csak kicsit nagy, de beveszek belőle és kísérleti alanynak jó lesz. Megnyírom, és ha jól megy, akkor nekiesek Wayne rendes hajának (ha lesz merszem, mert nem akarom ezzel elrontani. T_T). Bár ez a Dragonball style már nagyon gáz, meg hogy mindenhol tök hosszú még a fülénél is és tök gáz szerintem. :XX: Pláne, hogy eredetileg rövid, felnyírt haja lenne. :T_T:
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.03.29. 20:07

Na, megfodrászoltam Wayne-t, mert nem hagyott nyugodni a dolog. ^^; Sokkal könnyebb volt, mint hittem. Még mindig nem lett full rövid, meg olyan iszonyat élethű, de fényévekkel jobb szerintem, mint az a félhosszú, ami volt, meg amiket kapni lehet. A következő fiúbabámnak is bátran megveszem ezek után a hosszú fur-t, és majd személyre szabom. :D
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Vissza: Vásárlás és szállítás