Segítség kérés rendeléshez (és szín egyeztetéshez) :)

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Segítség kérés rendeléshez (és szín egyeztetéshez) :)

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.26. 19:10

Nagyjából két héten belül megrendelésre kerül az első BJD-m, aki már kapásból hybrid lesz, mert beleszerettem Elfdoll Vivien-jébe, de Elfdollnál nincs fiútest ^^;, úgyhogy a Popodoll egyik 1/3-os fiútestét szemeltem ki mellé :perv:
Szerintetek a két cégnek van olyan bőrszíne, ami egyforma/nagyon nagyon hasonló?

A fő kérdés: Hogyan kell megrendelni egy ilyen babát? xD Azt már tudom, hogy minden cégnél regisztrálni kell (Elfdollos már megvan), és paypallal fogunk fizetni, de hogyan kell ezeket a dolgokat megrendelni? Bepakolom a "wishlist"-be? Őszintén szólva fogalmam sincs hogyan működik a rendelés :T_T:
A válaszokat/segítséget előre is köszönöm ^///^
Itthon: Impdoll Adela --> Hana <3
Luts 2013 winter event KDF head --> Buksi
Migidoll Jina hybrid --> Canis (még testre vár)
Noir

Re: Segítség kérés rendeléshez (és szín egyeztetéshez) :)

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.26. 21:02

Sajnos az elfdoll normál színe rózsaszín Popodollé viszont sárga úgyhogy még távolról hunyorítva se hasonlítanának színileg :(

Egyszer csináltam egy színegyeztetős fotót amiben volt elfdoll szín is. mindjárt összekaparom neked valahonnan
Amúgy az elfdoll mostani színe egy szolid barackospink. ezen az úton el lehet már indulni valamerre. :D

Na közben megtaláltam és azok közül a babák közül amik itthon voltak nekem, a dollzone pinkjével illett legjobban.

A rendelés úgy működik hogy beállítod a legördülő menükben amit be kell a baba mellett > kosárbatesz (add to cart) > aztán elvisz téged egy oldalra ahol kimutatja mit rendeltél kicsi kép balra, mellette a baba típusa és amit beállítgatták hozzá a legördülő menükben, mellette a súlya aztán a listaára, mellette hogy mennyi pontot kapsz hozzá ajándékba (amiket az ez utáni rendelésekben használhatsz fel) emellett a tényleges ára emellett pedig két gomb "Edit" és "Del"
Az edit a darabszám megváltoztatására való. az egyet átírod kettőre vagy százra amennyit akarsz, megnyomod az editet és elmenti hogy mennyit kérsz. a "del" gombal tudod kitörölni a kosaradból amit beletettél. ilyenkor csak az törlődik ami melletti del gombot lenyomtad és nem az egész kosár.

jobb allul narancssárgával írja a teljes fizetendő összeget azt kell majd nézni miután beállítod a szállítást.

ez alatt a sáv alatt találsz pár gombot. "continue to shopping" visszavisz téged az elfdoll főoldalára hogy további dolgokat tehess a kosaradba. amit addig beletettél bennemarad. "checkout" ha tobább akarsz menni és ténylegesen megrendelni a babát akkor erre a gombra kell kattintanod miután beállítottad a szállítási zónát. enélkül nem enged továb. a "recalculate" és a "remove all" egyértelmű. az elsővel újraszámoltatod a teljes összeget (a narancssárgát) a másikkal törlöd a teljes kosártartalmat.

ez alatt állíthatod be a szállítási opciókat mivel szeretnéd és melyik zónába. itt csak EMS-t lehet kiválasztani úgyhogy katt arra. kidob alatta egy pár zónát és mellettük felsorolja melyik ország tartozik bele. meg kell keresni hol van Magyarország és a legördülő menüben kiválasztani a megfelelő zónát. ezután megjelenik fent a kosarad tartalma alatt a szállítási költség és a narancssárga összeg immár egy szállításnyival többet mutat. ez a teljes összeg.

Ezután rányomsz a checkout gombra és bejön egy másik oldal, ahol a részletes szállítási információkat kell megadnod.
Itt tudsz megjegyzést csatolni a rendelésedhez legalul az order comment vagy hasonló elnevezésű szövegdobozban.
ez alatt van egy vissza gomb és egy rendelő gomb. most fejből nem tudom pontosan mi a nevük. rányomsz hogy order és hivatalosan is megrendelted. ezek után egy olyan oldal jön elő ami a rendelésed számát és a fizetési információkat tartalmazza, olvasd el figyelmesen és eszerint cselekedj. ^^

éés enyi :D
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.26. 21:11

Ó nagyon szépen köszönöm! :csill: <3 <3 <3
Azt az összehasonlítósat nagyon megköszönném > < Köszi még egyszer a sok segítséget!
Noir

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.26. 21:18

Ebből a testből a pink jó lehet a fejhez? Ha a képek alatt ott van a fejméret, akkor az most azt jelenti, hogy fej is jár hozzá? Mert azt látom, hogy fejjel együtt 65cm, de vajon fej is van alapból a testhez? O_o
Az a baj, hogy Mint on Card-nál ez is csak előrendelős, nincs most nekik raktáron és május 21.én rendelnek megint :T_T:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Noir 2013.04.26. 21:22-kor.
Noir

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.26. 21:21

azért nem küldöm el a képet mert nekem 3 pár elfdoll kezem van. egy nagyon sárgult, egy rózsaszínes, de sárgult (ezzel készült a fotó) és egy vadiúj ami tök rózsaszín és egy picikét barackos. Így a régi sárgult színnel készített kép nem használható hiszen neked az új rózsaszín kellene. viszont én azóta eladtam a dollzone testemet és nem tudom újracsinálni a képet :C
Nincs már nálunk rózsaszínű egyed csak egy lány aki elég erősen színmódosított úgyhogy nem mérvadó.
Esetleg a souldoll lábfejeimhez megnézhetem neked holnap napfénynél ha az segít. Így lámpánál kb minden egyezik mindennel :'D

Szerk:

Nemnem a fej nem jár a testhez de a test méreteit minden esetben a fejet beleszámolva adják meg. szóval a magassága 65cm ha rajta van egy fej.

a Dollzone babatest nyakmérete 10cm ellenben Elfdoll nyakmérete 9.5cm ami kisebb fél centivel. hát ez nagyon szájhúzogatós. sztem talán elmegy. max meg lehet csiszolni a nyakát. sajnos nem értek az elfdoll lányfejek fiúsításához. gyakran teszik őket fiú testekre úgyhogy nem lehetetlen a feladat :lol:
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.26. 21:29

Megnéztem a Souldoll testeket, és ami tetszik, az 400$ fölött van, úgyhogy nem nagyon kell hasonlítgatnod xD Annyiért nem vehetem meg, de a Doll-zone-os tetszik :D A Mint on Card-nál is úgy működik a rendelés, ahogy leírtad az elején? :)
Noir

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.26. 21:41

Mint on cardról még nem rendeltem semmit úgyhogy fogalmam sincs hogy működik náluk. egyszer próbáltam de elburjánzottak a fejem körül a kérdőjelek úgyhogy tetettem róla XD

Szerintem ne tőlük vegyél mert tőlük drága a szállítás és nem írnak kevesebbet a csomagokra, szóval garantált a vám.
Plusz én nem tudom most mint on card szállít-e tengeren túlra egyáltalán? O_O
Kép

NiuKy+

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.26. 21:48

Van két opciójuk, a USA meg a Global és én a Global-on belül kerestem rá. De ha nem tőlük, akkor melyik Doll-zone forgalmazótól rendeljek? ._.
Noir

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.26. 22:00

Angelesque! http://www.angelesque.co.uk/

Carol nagyon segítőkész édes és aranyos! plusz az únión bellül van (Anglia) = nincs vám és a szállítás is olcsó (volt mikor két éve rendeltem tőle)
Mint on cardhoz nem értek. Azt se tudtam hogy van global oldaluk :'D
Kép

NiuKy+

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.26. 22:00

Egyet találtam, ahova leírták milyen test: Dollmore. Ennek vajon melyik bőrszíne passzol? :/
Noir

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás