maszkok/álarcok babának

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

maszkok/álarcok babának

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.01.31. 00:02

Terveben van egy Fairyland 60-as Moe csajszi hazahozatala, csak még azt nem bírtam kitalálni, hogy ki is lehetne a megfelelő pofi a terveimhez...

No de a kérdésem az lenne, hogy a nemrég kihozott lánykák steampunk cucca Rin és Celine vajon mennyire kompatibilisek más fejekkel?
Rin féle szemüveget láttam, hogy gumis, szóval így gondolom az X méretű fejre stimmel, de mi lehet Celine arcmaszkjával a helyzet?
http://dollfairyland.com/shop/step1.php?number=1126&b_code=B20120725030719
Először azt gondoltam, hogy az is gumis, mivel a legtöbb képen látványosan oda van húzva a haja, ám az egyiken látszik az arca és ott nincs nyoma guminak :S Ráadásul mivel több helyen is felkerült már eladásra a szettjük darabjai az ottani fotókon sem láttam gumit :S látatlanban pedig nem mernék beleugrani a vásárlásba, mert még ha csak kisebb összeg, de ha nem lesz jó végül akkor túl nagy csalódás lenne :S

Továbbá láttam már nem egy cégnél gázmaszkot, félmaszkot, egyéb megoldású maszkot ilyen van itthon valakinek?! Mennyire passzolhat egy random baba arcához? /Tatán látványosan ki volt írva, hogy melyik fej konkrétan ami viseli/ :S
"Winter is coming!"
itthon: Nuada,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Nathaniel,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,BC
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

Re: maszkok/álarcok babának

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.02.02. 13:05

Reni talált egy ilyen fotót, bár nem lettem okosabb tőle :S
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10956057_10202772615111099_878597887441251580_n.jpg?oh=ef60a8101f11f6d3a37398acd36eb9e7&oe=55645E3E

Tényleg csak a közösség jóakarata tarthatja fent?! :'D :ded:
"Winter is coming!"
itthon: Nuada,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Nathaniel,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,BC
Úton haza:
renibetti

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2015.02.02. 14:28

Így a képet nézve lehet hogy tényleg a szentlélek hivatott ott tartani bár érdemes lenne megkérdezni fairylandet...vagy egy olyan tulajt aki aktívabban hajlandó válaszolni. (valszeg meg fogok kérdezni valakit akinek van ismerősi körömben, hátha tud valamit mondani)
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2015.02.02. 16:58

Kaptam választ! :'D

A lány azt mondta, hogy más hasonló fejekre is jó lesz a maszk, pl neki az FL65ös Cloe-jára is jó, csak nem legyen túl eltérő az arc, pl nagy orra nem valószínű hogy rámegy stb. De Fairylanden belül szerintem vannak olyan hasonló arcok, hogy bármelyikre jó ami méretben ott van ^^

Az hogy mi tartja ott, nos a konkrét válasz az, hogy semmi! Egyszerűen a szemhez használatos puttyval szokták odafogatni, a szájához rakják és akkor nem esik le...Én azért megpróbálnék egy olyan moddot rajta, hogy az oldalán két kis lyukat fúrok és egy áttetsző gumit átfűzök a két oldalon, és akkor biztos nem esik le és akkor a putty se marad a szájában.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.02.02. 17:47

váááá :csill: köszönöm a választ és, hogy utánakérdeztél. Nekem eddig még nem reagáltak egy üzire sem /bár nem épp aktív emberkéket találtam :S /
"Winter is coming!"
Úton haza:
renibetti

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2015.02.02. 18:20

Szívesen ^^ Aranyos volt a csajszi, szinte azonnal válaszolt :D Bár én mondjuk Flickr-en írtam olyanra aki nemrég töltött fel képet szal... :'D
Zi-chan

Vissza: Vásárlás és szállítás