Sold Out

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Sold Out

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2009.07.01. 22:32

A kérdésem a következő: Mi a teendő akkor, ha beleszerelmesedem egy kiegészítőbe, de az sold out?
Nekem ugyanis nagyon megtetszett egy kis cipellő http://www.dollmore.net/shop/step1.php?number=3977
Próbáltam máshol ilyesmi szandit keresgélni, de nem találtam sehol hasonlót se.

Vajon lesz még ebből a termékből? Ha igen, mennyi idő kb, mire újra lehet rendelni?

Bocsi, hogy új topicot nyitottam neki. Biztos már elmondtátok valahol párszor, csak én nem találtam meg (^_^")
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Re: Sold Out

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.07.01. 23:04

Dollmore- nál vissza szoktak térni a dolgok - ez csak azt jelenti, hogy most éppen nincs nekik raktáron. Lehet hogy egy hét múlva már lesz újra (de lehet hogy csak egy hónap múlva) :D

Sőt Dollmore néha le is veszi az oldaláról a dolgokat amikből huzamosabb ideig nincs raktáron - de aztán ha kapnak belőle új szállítmányt, akkor újra felrakják az oldalra^___^

Ne aggódj, a kérdés nagyon is jó és jogos :D. És szerintem még nem hozta fel senki^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Miuko » 2011.08.20. 20:20

Sziasztok!
Ezt a témát most nagyon megtaláltam magamnak, azt hiszem xD
Nos azt hiszem én is sikeresen így jártam... Csak én nem cipővel :S
Én egy igen bájos fiatalemberbe szerettem bele... és már ő sem kapható...
http://www.dollsoom.com/eng/shop/item.p ... 1308905822
Nem tudom menyire ismeritek a SOOM-ot, náluk hogyan megy ez? Én teljes betegséget kaptam, hogy a szépfiút már nem lehet kapni :S Valakinek valami vigasz, vagy ötlet, hogy mit tudok csinálni? Regisztráltam már külföldi fórumra is... de ott sem találtam semmi biztatót :S
Miuko

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.08.20. 20:41

Szia!
Soomnál sajnos sikerült beleszeretned egy limitált darabszámban kiadott babába.
Zinc 2011.Június.28.-tól 2011.Július.13.ig volt kapható.
Nem mernék rá megesküdni hogy soha többé nem lesz kapható, de az 1000% hogy ebben az évben már nem lesz kapható, ha soomnak olyan kedve van akkor majd talán kiadja még.
Mivel ő nem "Monthly Doll" fogalmam sincs mik a szándékaik vele. "Special order" létére nem látom alatta azt hogy "1st order" vagy hasonlókat és ez nem jelent jót az én olvasatomban ^^"
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.08.20. 22:00

Ebben a formában szerintem nem lesz újra kapható. Viszont könnyen el tudom képzelni, hogy majd valamikor a távoli jövőben (ahogy Niu mondta, én is kétlem hogy 2011-ben) kiadják egy másik verzióját. Valószínű még az is, hogy az egy ember-változat lehet - és eben az esetben érdemes nézegetned Soom Idealian vonalának a honlapját is, mert Zinc egy Idealian51-es testhez készült buksi - szóval lehet hogy nem a Gem oldalon, hanem az ID oldalon jelenik meg.

És abban is biztos vagyok, hogy lesznek még kentaur fiúk a jövőben ugyanezzel a testalkattal, de más arccal - érdemes őket is figyelni, hátha egyikük mégjobban elbűvöl mint Zinc. Bár ki tudja...

Ha minden kötél szakad, lehetőséged van még másodkézből megszerezni. Ez sok pénzt, óvatosságot, némi szerencsét és rengeteg türelmet igényel. De már régóta kering a hobbiban a mondás - ha valamit igazán akarsz, és elég kitartó vagy, akkor előbb-utóbb a tied lesz. ^///^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

SOLD OUT TERROR

HozzászólásSzerző: milky-sensei » 2011.10.27. 22:54

Sziasztok,

Erről nem láttam még cikket, de szeretném megosztani veletek ezt az élményemet, hátha tudtok hasznos instrukciókat adni.

Már csak 1,5 hónap választ el a rendeléstől, és egyre több cucca a babának sold outos lesz. Kezdek őszintén megijedni. Most nem tudom, mert már ezzel kapcsolatban egy pár embert megkérdeztem, hogy amit a kosárba teszek, arra tudom nincsen foglalóm, ergo nem rendeltem meg, és nem raknak félre nekem belőle.... :T_T: :T_T:

De annyira rossz mert most buktam egy egy pulcsit egy WIG-et, a pulóver még szárazon hagy, de Wig annyira nem, mert az lett volna a fő karakter jellegzetessége, és abban a színben. :T_T: :T_T: :T_T: :T_T: :T_T: :T_T: :T_T: :T_T:

Egyszerűen teljesen elvagyok keseredve. Abból a fajtából már csak egy sötétebb fajta van, ami nem is állna neki rosszul, még el is könyvelném, de neki az az alap haj formája is.
Ha az is Sold outot kap akkor nem tudom mit lesz....:(

Bármi megjegyzéseteket szívesen fogadom.

bye, Milky
"Not the goal is important but the road that led you there." -life/Milky-sensei(c)
Itthon: Cannon Mutsuri(Crobidoll Nia fullset) Patan Himu (D.I.M. Yvaine buksi) Adeli
Tervben:Iplhouse Luna, Iplhouse Tania, Migidoll Shion
milky-sensei

Re: SOLD OUT TERROR

HozzászólásSzerző: milky-sensei » 2011.10.27. 23:06

Cannon eredeti hajáról van szó, amit a Crobitól rendeltem (volna):
Kép

és ez a változat létezik még:
Kép
"Not the goal is important but the road that led you there." -life/Milky-sensei(c)
Itthon: Cannon Mutsuri(Crobidoll Nia fullset) Patan Himu (D.I.M. Yvaine buksi) Adeli
milky-sensei

Re: SOLD OUT TERROR

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.10.27. 23:10

Azt hiszem a Vásárlás/Szállítás részben van már ilyen téma...az hogy valami "sold out" nem jelenti azt, hogy itt a világ vége. Lehet hogy csak átmenetileg fogyott ki és majd újra jön raktárra - a nem limitált cuccokkal általában ez szokott lenni a helyzet (különösen a nagyobb babacégeknél, mint Dollmore, Iplehouse, Luts).

Persze ha limitált volt amit kinéztél, akkor nincs mit tenni - ezért érdemes naggyon alaposan átnyálazni az oda tartozó irományokat, és ha limitált, de az életed vágya, akkor gyorsan kell cselekedni.

PS.: Tudtommal Crobidollnál is visszakerülnek raktárra a dolgok.... ;)

PS2.: Kép helyett inkább linket, ha lehet! (vagy mindkettőt). Úgy féééényévekkel könnyebb bármilyen hasznos infót felkutatni neked, mint kép alapján feltúrni a honlapjukon...
Kép
Smaug

Re: Crobidoll tapasztalatok

HozzászólásSzerző: milky-sensei » 2011.10.28. 11:37

Sziasztok,

Nos én nem tudok még a kérdések alapján válaszolni, de jó tapasztalatot tudok írni!
Tegnap el voltam keseredve mert SOLD OUTOS lett egy wig (tudom túl spilázom a dolgot, de az első babánál ez normális...'remélem) Írtam is emiatt nekik, mert az a wig kell... :gah: @_@ ^^; :lol:

És már ma megkaptam a levelet, iszonyatosan rendesek és kedvesen írtak, hogy nincsen semmi baj, és hogy nagy valószínűséggel lesz már decemberre az a fajta. De az ügyintéző még azt is hozzá tette, sőt kérte, hogy írjak akkor, mert ha esetleg még nem is teszik ki a honlapra mint újra vissza jött terméket, nekem írnak minden féle képpen, hogy van. :blush2: :O ^3^ ^3^

Ez annyira jól esett most reggel, teljesen feldobta a napomat...XD

bye, Milky ^///^
milky-sensei

HozzászólásSzerző: Nyul » 2012.05.14. 09:55

Souldoll-nál hogyan szoktak menni a soldout-ügyek? Ha egy baba soldout lesz, akkor az még visszatérhet, vagy annak annyi?
Most tűnt fel, hogy egyre több a soldout baba náluk (vagy csak én nem figyeltem rendesen?), és kicsit tartok tőle, hogy az én kiszemeltem is így végzi. Eddig úgy voltam vele, hogy rendelni bármikor lehet, én meg ráérek megérlelni magamban a gondolatot, hogy akkor most kell vagy sem. Most meg aggódhatok, hogy talán a cég dönt helyettem. :(
Megszűnt a cég :'(
Nyul

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás