Sold Out

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Sold Out

HozzászólásSzerző: karasu » 2012.05.14. 10:41

Na jó, most őrülök meg szintén miattuk! Volt Souldollnál bármiféle előzetes bejelentés arról, hogy a régebbi double moldjaik közül jópárat, köztük Ize-t is, visszavonnak, vagy csak az én figyelmemet kerülte el és ért most sokk-ként a látvány? Ilyen esetekben szoktak időt adni és szólni... Ősszel akartam, de ha ezt tudom most rendelem. Szóval tényleg, mi ez most náluk? :'(
Kép
Lilica ♥ Luka ♥ Jack "Frost" Hunter ♥ Dyfan ♥ Jean-Claude ♥
Nathaniel Graison ♥ Hollyn Plantae ♥ Mika ♥ Ritsu ♥ Jin ♥ Karasu
karasu

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.05.14. 11:32

És miből gondolod, hogy visszavonták volna? A "sold out" csak annyit jelent hogy jelenleg nem kapható, de később még kapható lehet. IZE oldalán sem láttam olyan kérdést-választ ami azt sejtetné hogy visszavonták volna.

Egyébként nem volt ilyen bejelentés tudtommal - 2011. Augusztusban visszavontak jópár babát, de IZE nem volt közöttük. Korábbra mondjuk nem néztem.

Szerintem a legegyszerűbb ha fogod magad és megérdezed Souldoll-t hogy mikor lesz legközelebb kapható. NiuKy tudtommal éppen Ize miatt áll levelezés alatt Souldollal szóval lehet hogy ha már neki öntenek, akkor akár jól is jön nekik ha többet önthetnek ugyanabból a formából. Szóval ne késlekedj, kérdezd meg őket minél hamarabb!
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Nyul » 2012.05.14. 11:36

Uh, jobban megnéztem az oldalakat, Ize-re is ezt írják:
Souldoll írta:This doll is sold out temporarily due to a big rush of orders.

Tehát akkor ez csak átmeneti, és egyiket sem fenyegeti tartós beszűntetés veszélye. :)
Megszűnt a cég :'(
Nyul

HozzászólásSzerző: karasu » 2012.05.14. 12:34

Ez a sold outosdi engem is csak azért kavart meg, mert semmi infót nem olvastam sehol arról, hogy miért is kerültek sold out alá... hirtelen jött a pánik, de akkor ezek szerint csak ideiglenes és így már rendben is van. Azért beregiztem hozzájuk és írtam is nekik. :)
Kép
karasu

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.05.14. 13:13

En mar egy ideje hadban allok a souldollal ize miatt. A full baba mar X honapja nem kaphato, a fejet pedig kb ket hete tettek soldoutra. Masodkezes informacoim szerint, souldoll koltozik es nagy a fejetlenseg naluk.
Souldoll azt mondta nekem hogy ize moldja vagy az eredeti szobor ( ezt nem tudtam jol kivenni a szovegukbol) megserult, de probaljak javitani. Ma kaptam toluk egy uzenetet, hogytalan silerult megjavitani.
remelem tenyleg silerult nekik mert igen sokat szenvedtek vele.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: karasu » 2012.05.15. 08:50

Remélem Niu, most már tényleg minél hamarabb megkapod őt és nem kell addig várnod, mint amit nekem írtak.
Ezt a választ kaptam:
"We are repairing the mold.
We are expecting that the head will be restocked about Oct."
Kép
karasu

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.05.21. 15:32

annyit tudok segíteni hogy az én sleeping izem megérkezett, és egész jó állapotban van. igaz a szeme belsejénél bele van szakadva a kékeszöld öntőforma (lol?)
és a szeméről a sorják egy részét is nekem kellett leszedni. de itt van, megvan, szép és fehér!
Reméljük tartják magukat az októberi újrakiadáshoz
(bár a Zenith Kentaur test is minden előjel nélkül lett sold out és az is maradt)
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: GokYuuSa » 2012.05.30. 15:02

Sziasztok! I.O.S nál vannak visszatérő babák? ugye az összes sold out
Itthon: Asagi [Souldoll Chu]
Tervben: Hirai [SOOM Dia boy]
Kép
GokYuuSa

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.05.30. 15:52

Azért mert IOS rendelési periódusokban dolgozik. Pár havonta egy-két hétre megnyitják a rendelést, mindig előre megmondják, hogy melyik babák, vagy fejek lesznek kaphatók. Egyszerre nem kapható az összes babájuk, és van amelyek gyakrabban, van amelyek ritkábban bukkannak újra fel.

Érdemes figyelgetni a honlapjukat, vagy a Den of Angels fórumot, mert ott általában naprakészen kiírják hogyha új rendelési periódus közeleg ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: GokYuuSa » 2012.05.30. 18:02

áááá értem :) köszönöm szépen ^3^
Itthon: Asagi [Souldoll Chu]
Tervben: Hirai [SOOM Dia boy]
Kép
GokYuuSa

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás