Dollzone tapasztalok

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Dollzone tapasztalok

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.12.25. 19:05

Szerintem ez kb. az "elméletileg tudunk, de nem fogunk" hosszas megfogalmazása volt :lol: (hiszen kínából ide is jön posta...csak ők nem kívánnak ezzel foglalkozni személyesen... @_@ )
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Moon » 2010.01.12. 13:14

Gondolom, épp azért írtak neked lightosabban, mert én már előttük egyszer megkérdeztem. :D (Még mindig fujj DZ, nah nem a gyönyörű babáikra, hiszen az Redecském is tőlük lesz, hanem az "üzletpoilitikájukra"...) >.<*
Kép
Itthon: Amathea (Amy) - DIM Bellosse - Berry - Customhouse Bisou Ai Lilly
Tervben: Red - DollZone Wilka
Moon

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.01.12. 13:24

Jaj, Moon, tényleg! Akartam neked írni, hogy láttad-e DZ új bejelentését? Azt írták, hogy kijönnek egy új 60cm-es testtel, aminek duplaízületei lesznek - és ha az eddigi felújított testekből ki lehet indulni, akkor nagyon jól fog pózolni!

(így aztán tényleg nem lenne gondod a színegyezéssel^^ Egyébként hogy állsz a buksival?)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Moon » 2010.01.12. 13:27

A fejet akármikor meg tudnám rendelni, csak újfent azon hezitálok, honnan?! :D Ez már kóros, szerintem. :D Szegény Red... :D
Nem láttam még, de máris süvítek fel DZ-ékhoz! Nagyon nagy királyság volna, ha kijönne az a test, bár másfelől meg mégsem, mert akkor meg azzal fogok kínlódni, AZT honnan is szerezzem be?!
Áhhh... ^^;
Kép
Moon

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.01.12. 13:37

Hehe, még ne süvíts sehová, mert csak készül a test, de még nincs kinn. Csak 1/3 Mo-nál írták, hogy jó lesz a hamarosan megjelenő 60cm-es új testre is^^

De akkor akár megvárhatnád egészben is Redet, nem? Az új test tuti kapható lesz az összes fejjel^^
Kép
Smaug

about DollZone(?)

HozzászólásSzerző: TOWA » 2010.02.28. 14:13

Személy szerint (rendelés és egyéb célzattal, persze) tárgytalan a dolog, de ha netán valaki rendelt akármit tőlük (ruha, szem, testrész, fej, netán egész doll), legyen szíves, írjon a tapasztalatairól (fogott a ruha-tól a kancsal a szem-ig bármi rossz, és persze minden jó ;) ).
Köszönet ^3^
The party's over... when the laughter dies an angel cries...” ~~ from Humanity by SCORPIONS
Yearning for: LD Rei Cristopher OR AS Leira
43 USD / ??? USD xP hoorray...

A gyüjtögető életmód átmenetileg szünetel! T-T
TOWA

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.02.28. 14:36

TOWA, áthelyeztem a kérdésedet, mert már volt egy pont ugyanilyen máshol. A Cégek részlegbe csak tényszerű beszámolók mennek a megadott kérdéssor alapján ;)

Egyébként a kancsal szemről csak annyit, hogy az nem a babacégtől függ, hanem attól, hogy te hogyan teszed be a babádba. Szóval minden szem lehet kancsal, ha nem figyel oda a babatulaj :D
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: TOWA » 2010.02.28. 15:29

Smaug írta:TOWA, áthelyeztem a kérdésedet, mert már volt egy pont ugyanilyen máshol. A Cégek részlegbe csak tényszerű beszámolók mennek a megadott kérdéssor alapján ;)

Egyébként a kancsal szemről csak annyit, hogy az nem a babacégtől függ, hanem attól, hogy te hogyan teszed be a babádba. Szóval minden szem lehet kancsal, ha nem figyel oda a babatulaj :D

Upsz, bocsi, elkerülte a figyelmem, hogy itt már van DZ topik ^///^ ritkán nézek be a vásárlás-szállításba. És vettem (a figyelmeztetést)! ^^; @_@ ^///^
A kancsal meg csak egy példa volt, atomatikusan gépeltem befele, de jogos, nem jó a szóhasználat, kezd kimerülni a szókincsem. Igazából oda akartam kilyukadni, hogy mittudom én, mondjuk egyik szemgödre balrébb áll, vagy hasonló :D

Moon, lehet megint hülyeséget írok, ha igen, sorry, de úgy rémlik hogy Spanyolhonban van DZ (talán még ide a fórumba is írták, hogy van). Esetleg onnan betudnád rendelni a buksit, ha még aktuális (esetleg kiderül, hogy rég megvan, csak ez is elsüvített a figyelmem elől??? oO ). Csak ott tuti euróban számolják, és nem tudom, én valahogy euró ellenes vagyok, nem túl bizalomgerjesztő valuta (tény, hogy az ár mindenhol azonosnak kell hogy legyen, csak hát na, doli mennyivel jobban cseng xD ).
The party's over... when the laughter dies an angel cries...” ~~ from Humanity by SCORPIONS
Yearning for: LD Rei Cristopher OR AS Leira
43 USD / ??? USD xP hoorray...

A gyüjtögető életmód átmenetileg szünetel! T-T
TOWA

HozzászólásSzerző: Moon » 2010.02.28. 20:05

Spanyolban is csak DZ-forgalmazó van.
Nem, még nem rendeltem meg a fejet (egyébként Angelesque-től fogok rendelni nagy valószínűséggel), mert - hallgatva Smaugra - inkább bevárom az új, duplajointos testet és egyben rendelem majd meg a fiút... ^^ Legalábbis eddigi reményeim szerint ez így lesz. ^^
Kép
Moon

DollZone rejtélyes rendelés

HozzászólásSzerző: Jesang » 2010.10.25. 11:03

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy van egy nálam bújkáló férfiállat, akinek ez a parcsi kéne:

http://www.doll-zone.com/pro_detail.asp?id=420

De egyszerűen nem tudok rájönni, hogyan kell itt rendelni. Ötlet?
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás