Dollzone tapasztalok

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Dollzone tapasztalok

HozzászólásSzerző: Ririszu » 2009.07.14. 11:42

Sziasztok!

Én sajnos még nem tudok tapasztalatokról beszámolni, de szeretném a segítségeteket kérni!
Május környékén szerettem bele a Dollzone Yuu nevű babájába, amit kb egy év múlva tudhatok magaménak. Úgy döntöttem, hogy addig minden kérdésemre választ keresek, és ezt a fórumot tökéletesnek találom erre a célra.
Az érdekelne, hogy rendelt-e már valaki ettől a cégtől, és voltak-e esetleges problémái, vagy épp ellenkezőleg, kellemes tapasztalatai.
Ha talán valakinek pont egy ilyen típusú babája van nagyon örülnék neki, ha írna nekem üzenetet.

Várom a hozzászólásokat! :)

(Remélem jó helyre írtam a kis kétségemet, igazán sajnálom ha mégsem!)
Minél előbb meghalsz, annál tovább leszel halott.

Kép
Ririszu

Re: Dollzone tapasztalok

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.07.14. 18:05

nekem Dollzone babám van, de nem tőlük rendeltem, hanem forgalmazótól sikerült kifognom egy darabot. de azt hallottam/úgy vettem észre, hogy magára a cégre most elég sokat kéne várni új baba rendelésénél. persze ez biztos változni fog. én Mo-t vettem meg aki gyönyörű és tökéletes meg minden, úgyhogy ilyen tekintetben csak ajánlani tudom^^
so-fiii

HozzászólásSzerző: Ririszu » 2009.07.15. 08:56

Köszönöm szépen a választ! Szerencsére elég sok forgalmazónál találkoztam már Yuu-val, remélem ez így is marad még egy jó ideig! :D
Mo tényleg gyönyörű, bár ezt nem merném a szemébe mondani a kis vadócnak! :)
Minél előbb meghalsz, annál tovább leszel halott.

Kép
Ririszu

HozzászólásSzerző: Moon » 2009.11.06. 14:03

Lányok, DollZone ezennel kap tőlem egy hatalmas nagy FEKETEPONTOT!!! >:(
Képzeljétek, mi történt!
Egy Wilka fejet szerettem volna tőlük rendelni (és egy pár szemet hozzá). Előzőleg tájékozódtam a terjesztőknél, de sajnos mostanság nem láttam sehol sem ezt a fejet egyiknél sem, még előrendelésben sem. Lehet, hogy csak nekem kerülte el a figyelmem, nem tudom...
Szóval megírtam a mélt nekik (DollZone-éknek) annak rendje és módja szerint (ahogy az a honlapon is írva vagyon) és vártam, hogy visszaigazolják, mennyi a végleges összeg, szállítási költséggel együtt.
Erre ma érkezik a válasz, amiben DollZone Jessie azt írta, hogy MAGYARORSZÁGRA NEM SZÁLLÍTANAK. o.o Viszont rendkívül "kedves" volt tőle, hogy felvilágosított, hogy Olaszországban, Németországban és Cseheknél is van terjesztőjük, vegyem fel velük a kapcsolatot... >:(
Egyelőre még alig látok a döbbenettől és a csalódástól és tök tanácstalan vagyok, hogy mit is csináljak most...
DollZone viszont innentől persona nongrata nálam. >:(

(Jah és ez közös rendelés lett volna...) :(
Kép
Itthon: Amathea (Amy) - DIM Bellosse - Berry - Customhouse Bisou Ai Lilly
Tervben: Red - DollZone Wilka
Moon

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.11.06. 14:53

esetleg az ebay-es közvetítőjük?(Doll's singing) ha nagyon nem szeretnél Euróban fizetni, akkor tőlük is rendelhetsz.
so-fiii

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.11.06. 15:44

Dollzone úgy általában nem szívesen szállít közvetlenül sehová - ez nem titok, aktívan reklámozzák, hogy inkább terjesztőtől mint tőlük. Csak azért van saját honlapjuk, hogy ott megnézhessük a teljes kínálatot.

Egyébként terjesztőnél bármit rendelhetsz, olyat is amit nem látsz a honlapján. Írsz nekik, hogy te egy Wilka fejet akarsz és akkor ők Wilka fejet fognak rendelni neked ;) Dolls Singing külön ki is írja a DZ aukcióira hogy bármi egyebet akarsz a hivatalos holnapról az mehet, ők megszerzik (én is tőlük akartam DZ ruhát rendelni)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Moon » 2009.11.06. 19:58

Nekem ettől full unszimpik lettek. :(
Sehol sincs különben az oldalukon (vagy csak én nem tudok normálisan angolul?), hogy NEM LEHET, KIZÁRT, hogy tőlük rendeljünk.
De mostmár, ha "véletlenül" mégis lehetne, se rendelnék tőlük.
Kár, mert már nagyon vártam a kis buksiját Rednek... :(
Meg az is kár, hogy épp egy DollZone fejbe szerettem bele... :( De az biztos, hogy ez egy nagyon tanulságos eset a számomra. :(

Megpróbálkozom valamelyik terjesztőnél akkor. Most már csak azt kellene tudnom, melyiktől. :) Ez meg erősen postaköltség-függő, szóval jobb lenne minél közelebbitől... :)
Kép
Itthon: Amathea (Amy) - DIM Bellosse - Berry - Customhouse Bisou Ai Lilly
Tervben: Red - DollZone Wilka
Moon

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2009.12.25. 04:20

Hátez nagyon érdekes. Kérdeztem tőlük pár dolgot meg ugye itt olvastam hogy azt írták hogy nem szállítanak úgyhogy az is megkérdeztem hogy magyarba most akkor szállítanak vagy nem?

We can ship to Hungary...and you can also to order from our European agent...now we do not have agent in Hungary...but we have agent in Germany,Itlay, Czech,Poland and some other west European country...pls tell me you want to order from whom...

Szal most ezt nem nagyon értem :\
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2009.12.25. 04:49

Basically azt írták hogy tőlük is rendelhetsz, de vannak terjesztőik közelebb is és habár Magyarországon nincs még nekik ( naná lol XD ), tudsz rendelni Németből, Olaszból stb stb tehát több Európai országból is ahol viszont vannak terjesztőik, közelebb van és így gondolom olcsóbb a póstaköltség. A végén pedig azt kérték áruld el nekik honnan ( ergo melyik Európai terjesztőtől - országból) szeretnél rendelni.^^

All in all, arra akartak rávezetni hogy ne tőlük rendelj kukutyinból hanem egy terjesztőjüktől Európából ami ugye közelebb lesz. ; )
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2009.12.25. 11:32

Hát a szöveget értettem, csak az nem fért a fejembe, hogy ugyan az az ember miért mondja Moonnak,
hogy nem szállítanak MO-ra és nekem miért, hogy igen :D Amúgy is valami west european countyból fogok rendelni mert még egyszer nem szertném támogatni a magyar államkasszát...
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Következő

Vissza: Vásárlás és szállítás