Dollzone tapasztalok

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Dollzone tapasztalok

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.10.25. 12:45

Ha jól tudom DZ oldaláról közvetlen nem lehet rendelni, hanem csak a terjesztőitől. (másik oldalakról) ^^
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Jesang » 2010.10.25. 14:00

uhhh :gah: Ki vagyok segítve én is. Valakinek van ötlete, hogy ezt a parcsit melyik terjesztőtől tudnám bezsákmányolni?
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.10.25. 14:08

Bármelyiktől.

Az összes terjesztőjüknél kapható az összes termékük - ha nincs éppen fenn a honlapján az illető terjesztőnek, akkor egyszerűen írni kell neki. Általában a hozzád legközelebb esőt érdemes választani, mert úgy a legjobb a szállítási költség - egyébként Dollzone előre megszabja az árakat a terjesztőknek, ezért nem lehetnek nagy különbségek köztük.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Jesang » 2010.10.25. 14:11

Köszi szépen, Smaug! *imádkozik, hogy a Denvernél is meglegyen ez a parcsi*
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.10.25. 15:34

Á pont most akartam belinkelni DZ terjesztőit. :XX: XD De megelőztél a válaszolással Smaug. :)
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Tristen » 2013.09.27. 23:54

Úgy néz ki, egy DollZone baba a nyerő nálam, eddig legalábbis. Az Angelsque kereskedőről van valami véleményetek? Korrektek? Azért gondoltam rájuk, mert így nincs vám, meg hogyan kerüljem-ki-a-vámot, stb.
Tristen

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2013.09.28. 19:19

Ha már Dollzone terjesztő, én Manus Doll Shop-ot ajánlanám (Németország), az én első babám (Dollzone Megi) tőle van. Rettentő aranyos, barátságos és közvetlen lány a tulaj, érdeklődés céljából is nyugodtan írhatsz neki levelet, a tőle telhető leggyorsabban válaszol is. (a Megim 3 hónap alatt ért haza hozzám, de ez nem az ő hibája, a Dollzone elég lassú cég. ráadásul Manuela felajánlotta, hogy megcsinálja ő a festést, hogy ne jelentsen plusz kiadást és várakozási időt nekem a gyári festés)
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: Tristen » 2013.09.28. 23:51

CyDiamond írta:Ha már Dollzone terjesztő, én Manus Doll Shop-ot ajánlanám (Németország), az én első babám (Dollzone Megi) tőle van. Rettentő aranyos, barátságos és közvetlen lány a tulaj, érdeklődés céljából is nyugodtan írhatsz neki levelet, a tőle telhető leggyorsabban válaszol is. (a Megim 3 hónap alatt ért haza hozzám, de ez nem az ő hibája, a Dollzone elég lassú cég. ráadásul Manuela felajánlotta, hogy megcsinálja ő a festést, hogy ne jelentsen plusz kiadást és várakozási időt nekem a gyári festés)

Hű köszönöm, nem ismertem eddig ezt a shopot, meg is néztem. Köszi szépen! :) Írok neki mindenképpen. Sajnos, éppen lekéstem a rendelést, ahogy nézem.
Tristen

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2013.09.29. 01:00

Igen, azt hiszem, minden hónap 25-én rendel :\ de legalább van időd kérdéseket föltenni neki, és tájékozódni :) Tényleg nagyon közvetlen és aranyos, ha írsz neki, szerintem hétfőn már meg is kapod a választ (én múltkor pénteken írtam neki, és hétfőn válaszolt, gondolom, hétvégén ő sem az íméljeit nézegeti,de hétfőn az az első :3)

Nekem eddig Emmerich jött tőle (vagyis ugye rajta keresztül), és egy DZ Raphael fej (tőle már megváltam), valamint nemsoká újra veszek tőle egy fejet. Ahogy hallottam, Angelesque és Thinkpink, az európai Dollzone terjesztők mostanában elég szétszórtak, de Manuelával minden gördülékeny :3
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: Tristen » 2013.09.29. 19:37

Már válaszolt is! Sajnos, mivel ugye későn kaptam észbe, és a szeptemberi rendelésről lemaradtam, most már Karácsonyra nem ér ide :( pedig olyan nagyon szupi lett volna.....
Tristen

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás