Magyar Posta rulz...

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Magyar Posta rulz...

HozzászólásSzerző: Kala » 2011.07.25. 15:26

Nos a magyar posta, még mindíg azt állítja, amit, az Ír meg dettó. Megy az egymásra mutogatás.
Ma az ír csaj írt nekem, hogy csütörtökig várunk, ha addig nem lesz meg a csomag, bejelenti, hogy eltünt....
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: Riaber » 2011.07.25. 16:06

Akkor mégsincs Magyarországon?! Én már teljesen abban a hitben voltam, hogy a csomagelosztóban dekkol. Ajj, Kala...*hug*
Riaber

HozzászólásSzerző: Kala » 2011.07.25. 16:45

Riaber! "Hivataosan" nincs Magyarországon.... szal.. ki tudja hol van... Az Írek szerint itt van. Az Ír csaj, nem hajlandó lekövetést kérni a csomagra, azt mondja, ő nem tud mit tenni, a postán neki megmondták, hogy itt van a cucc Magyarban, innentől kezdve nekem kell intézkedni....
Kala

HozzászólásSzerző: Kala » 2011.07.26. 09:57

Nos.... Miután a tegnapi nap folyamán az Ír ügyfélszolgálat munkatársa nyomatékosan felszólította a magyar postát, hogy adják ki az általuk július 9-én küldött levelet, melyen 13-a óta méltóztatnak ülni, különben olyan pert akasztanak a nyakukba, hogy a Magyar állam egy életre eladósodik... két perccel később a követőn megjelent, hogy a csomag megérkezett Magyarországra, és ma ki is szállították hozzám.

Azért a vicc kategóriája, hogy ez kellett, ahoz, hogy megemeljék egyesek a feneküket, és tegyenek is valamit.
Kala

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.07.26. 10:17

Hát ezt komolyan nem hiszem el... nem is tudok rá mit mondani, nincs is szó már rá... talán csak hogy "Magyarország..." >.> Nevetséges, szánalmas, felháborító, egyik se elég ahhoz hogy leírja...
Na de hát a lényeg hogy megkerült, és örülök hogy végül megkaptad a csomagot Kala!! ^^

Én nagyon is csodálkozok, hogy nekem eddig ilyen problémáim nem voltak. Eddig hálisten' minden csomagom épségben megérkezett, belföldi is, külföldi is *lekopogja*, de ezek után már komolyan félek bármit is rendelni. Főleg hogy a csomag alkalomadtán gond nélkül átszeli a fél világot, és itthon, a "saját" országomban képesek ilyeneket alkotni. Hát komolyan nem is tudok már rá mit mondani...
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: DaikiKyoki » 2011.08.02. 10:16

Nyugi nem reagálod túl én is tutira kiakadtam volna...de magamat ismerve én még meg is mondtam volna a magamét nekik! XD
Ilyet csinálni? Belese merek gondolni, hogy me lett volna ha egy baba van benne....megölték volna????? Szemetek, nem képesek odafigyelni más tulajdonára... -.-
DaikiKyoki

HozzászólásSzerző: libachan » 2011.08.02. 19:12

Kala írta:Nos.... Miután a tegnapi nap folyamán az Ír ügyfélszolgálat munkatársa nyomatékosan felszólította a magyar postát, hogy adják ki az általuk július 9-én küldött levelet, melyen 13-a óta méltóztatnak ülni, különben olyan pert akasztanak a nyakukba, hogy a Magyar állam egy életre eladósodik... két perccel később a követőn megjelent, hogy a csomag megérkezett Magyarországra, és ma ki is szállították hozzám.

Azért a vicc kategóriája, hogy ez kellett, ahoz, hogy megemeljék egyesek a feneküket, és tegyenek is valamit.

Igen. Magyarorszag. De ez komolyan szanalmas. A banki allapot is hasonlo. 3 nap kell neha egy belfoldi utalashoz. Sz**janak le, vagy nyaljak meg a nagylabujjam... >.>

Ha legkozelebb perrel fenyegtoznek, pliz szolj, mert akkor eltunok az orszagbol x'D
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: Shinku » 2011.09.19. 16:05

Imádom a magyar postát... -.- Ez már a második csomagom, ami nem ért ide 10 napon belül... az előző legalább megérkezett, meg kiderült, hogy mi van vele, de erről nem tudnak semmit. -.- Igaz, hogy nem ajánlva volt, de akkor is elkeveritek b*meg, ha ajánlott elsőbbségi. >.> >.> Részemről ezután offolva vannak a közös rendelések, max szervezőként vagyok hajlandó részt venni bennük. Persze -mielőtt félreértés lenne- abszolút semmi gondom nincs a rendelés szervezőivel, hiszen ez 100%-ban a magyar posta hibája, de még egyszer nem fogom megkockáztatni, hogy a magyar posta kezébe kerüljön a csomagom. Inkább kifizetem egyedül az EMS-t, de ezek ne nyúljanak hozzá. >.<*
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.09.24. 16:57

Itt most a védelmére szállnék a postának (bocsánat érte)
Én alapból nem adok fel semmit ajánlás nélkül, mert nem szeretek hazárdírozni. Ajánlva amit eddig én feladtam életemben, az min megtalálta az illetőt akinek küldtem, ajánlás nélküli levelet csak egyszer veszített el a posta. Elég sokat postáztam már ide oda az országban és nemzetközileg is, ezért hiszem hogy ami veled történt az nagyon szerencsétlen egybeesés csupán, mindenesetre egy tárgyat ajánlás nélkül feladni könnyelműség :s (szerintem) Az ajánlottan feladott dolgokban az a jó, hogy ha elkeverik akkor kisebb-nagyobb körülményességek árán, de visszatérítik neked a feladás értékének a 10xesét asszem, de nem biztos hogy jól tudom.

De ez nagyon frusztráló dolog, főleg egy közös rendeléssel külföldről szerzett tárgynál, amihez nem lehet akárhogy hozzájutni :\
Az én véleményem hogy ha ajánlva van feladva egy csomag, akkor legalább "létezik" valahol, mert van száma meg minden, aminek a segítségével az idegeire mehetsz a postának ha nem érkezne meg.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Előző

Vissza: Vásárlás és szállítás