Cégek szállitási költségei

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Cégek szállitási költségei

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.07.02. 18:22

Smaug: Alice elméletileg bármit beszerez neked zoktól a cégektől akikkel kapcsolatban áll. a minap két lábszárat vett tőlük valaki.
szerintem érdemes megkérdezni. Nem tudom a mechanikus kezekre a ringdolltól mennyi lehet a pk de az eddigiek alapján nem túl kecsegtető x.x
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.07.02. 21:22

Ahh, mindenképp meg fogom kérdezni akkor őket, mert egyébként maradna Mint on Card. Mondjuk velük sincs problémám, csak ritkán rendelnek Ringdolltól. De RD-tól közvetlenül véletlenül sem rendelnék - postaköltségtől függetlenül. Amilyen lassúak és megbízhatatlanok voltak az utóbbi egy évben, nem akarnék befürödni velük. Customhouse-t is megoldottam közvetlen rendelés nélkül, biztos Ringdollt is meg fogom (pláne hogy neki vannak terjesztői is. Bár a nagyrészüket elveszítette így az utóbbi időkben, de azért MoC és Alice még kitart ^^; )

Egyébként sem sietek sehová :D
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.07.10. 00:41

Valaki esetleg tudja, hogy Angell Studionál egy Kid babára mennyi a szállítási költség? Mert ha jól olvastam, emailben tájékoztatnak róla, de ehhez már el kell jutni a rendelésig, nem? ^^;
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.07.10. 07:03

Írhatsz nekik emailt is, amiben megkérdezed hogy mennyi volna. Sokra számíts - nagyon-nagyon-nagyon sokra.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.07.10. 11:49

Handy: Én annyit tudok segíteni, hogy mikor 2010 végén Vincent-et rendeltem (SD), akkor a következő költségeket kaptam emailben. Szállítási költség: 79 USD + Paypal fee: 25.80 USD
(Ebben benne volt még paróka + 1 szett ruha)

2011. áprilisában jött Elizabeth (ő is SD). Szállítási költség: 80USD + Paypal fee: 31 USD
(Szintén paróka + 1 szett ruha)

Neked biztosan kevesebb lesz - mert kisebb babát rendelsz - de nem hiszem, hogy sokkal. :XX:
Riaber

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.07.10. 12:40

Jézusom, ez dupla annyi, mint amire számítottam... :T_T: De nagyon köszönöm a segítséget!
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.07.11. 12:30

Na írtam nekik a Message-ba, $40-et írtak, viszont a paypal fee-t még mindig nem tudhatom meg? @_@
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: lilien » 2012.07.11. 12:32

Talán ez az oldal segít, hogy kiszámold, ha már nem írták meg... x.x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lilien 2012.07.11. 12:45-kor.
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.07.11. 12:39

De jó, nagyon köszönöm! :O Akkor ezt a PayPal Fee Calculatort kell néznem? Kicsit elvesztem ezen az oldalon. ^^;
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: lilien » 2012.07.11. 12:46

Igen, csak én pl Kína személyében tölteném ki a dolgot valahogy... 8D Tehát mintha te lennél angelstudio, és hogy mennyi fee-t számol nekik, ha kapnak x összeget. u_u" De lehet rosszul gondolom... ^^'

Szerk.:Nya én kiszámoltam így, és 5% fee-t ír. Jó, megzavarodtam, elvileg 3.2%, de most már semmiben sem vagyok biztos. :Đ Irigylem azokat, akiknek elsőre egyértelmű, hogyan kell használni ezt az oldalt... x"D
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

ElőzőKövetkező

Vissza: Vásárlás és szállítás