Cégek szállitási költségei

Ide tessék írni a "hol kapható" és a "hogyan fizetek?" kérdéseket

Re: Cégek szállitási költségei

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.07.11. 15:50

Igazából mindegy, hogy 3.2% vagy 5%, mert Angell Studio úgyis 5%-ot fog számolni. Ők nem a fee calculatorral számolják ki pontosan (mert valószínűleg éppen annyira nem tudják használni, mint mi sem. Nekem egyébkét 4.2-t, plusz egy fix összeget adott ki a kalkulátor, ami kb. meg is felel az AS által elkért 5%-nak) hanem ennyit kérnek élből, mindenkitől.

Tehát ha most Kid Amy-t nézem mondjuk translucent bőrszínnel (mert az olcsóbb), akkor:

baba - $300
szállítás - $40
paypal fee - 340 x 0.05 = $17
összesen - $357

Szerintem ha van 370 dollárod, akkor már biztos beleférsz ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.07.11. 17:35

Úú, nagyon köszönöm a segítséget Smaug! :spark
Amúgy én egy $240-es Gus girl-t szemeltem ki. :) De akkor most már tudom, hogy kell kiszámolni.
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.07.11. 18:09

Angell Studio a hihetetlenül magas szállításával és a paypal fee-vel (erre külön pikkelek) egyébként egyike azon babacégeknek, ahol szerintem naggyon megéri körbenézni a terjesztőket, mert meglehet rá az esély, hogy olcsóbbra jön ki az ember, mint közvetlen rendelésnél. Sőt, ha esetleg raktáron van valamelyik terjesztőnél a kiválasztottad, akkor még a kb. ugyanannyi is vonzóbb, hiszen pár hónap helyett pár nap alatt nálad lehet ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.07.11. 18:27

Ez jól hangzik! :spark Mert már megörültem, hogy a baba maga nem is olyan vészes. ^^; Akkor próbálok keresgélni. :)
SZERK: Sajnos csak egy céget találtam, de ott meg nem árulják a kiválasztottamat. :T_T:
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

Előző

Vissza: Vásárlás és szállítás