Random képeink

Oszd meg képeidet

Random képeink

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2012.12.01. 15:27

Nos már gondolkodtam ezen egy ideje, és tuti nem csak nekem vannak olyan képeim amikről azt gondom, nem raknám fel külön témaként a galériába, de szeretném megmutogatni :) Nos ez a téma mindenkinek ad arra lehetőséget, hogy az ilyen egy-két darabos képeit megmutogassa, anélkül, hogy úgy érezné, telespammolja a galériát :)

Természetesen ide is érvényesek a témára vonatkozó szabályok, de mindenkit bátorítok arra, hogy minél több kép kerüljön ide is, szeretném én is látni azokat a képeket is amik csak úgy készültem és nem feltétlen egy fotósorozat részei :)
Zi-chan

Re: Random képeink

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.12.01. 20:41

Wheeee! *lecsap a témára*

Kép
bébi!Blair új hajáról még csak egy-egy képet sikerült csinálni...puha, mint egy nyuszi bundája :love:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Freyja » 2012.12.01. 21:16

Tüneményes képek!

Imádom Blairt! :love: Annyira édes, nagyon csini az új hajával.

Íme egy kép is, hogy ne lógjak ki a sorból.
Kép
Freyja

HozzászólásSzerző: moniee » 2012.12.01. 23:58

HOAZZZTA, Freyja! Ilyenekből miért nincs egy talicskával? KÉRÜNK!
Tök jó ez a téma :D
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Jesang » 2012.12.02. 00:09

szép csajszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jesang 2013.11.26. 16:18-kor.
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2012.12.02. 10:02

Smaug: aaah pici Blair~ Annyira kis ölelgetős :D És szeressük a puha hajakat :D Isaonak is annyira tapis~ de nem merem nagyon agyusztálni :D

Freyja: Annyira gyönyörű a csajszi ^///^ Még még :D
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.12.02. 13:19

Ez a legjobb téma! :spark Hamarosan én is hozok képet. ^^
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.12.02. 13:47

Bakker, Freyja, ha tudtam volna hogy csak ez kéne ahhoz hogy képeket tegyél fel, már rég nyitottam volna egy témát! :lol: (Buck még mindig odavan a nőcidért!)

Dex meg félhet, hogy lenézem róla azt az ezüst garbós pulcsit. Mi az hogy neki van, nekem meg nincs?! (oké, nekem is van, csak nem garbós. Egyszer össze kéne öltöznünk! :P )

És kedves mézszemű aranybogár, neked mikor lesz tested? ^///^

Kép
ez nem illett anno a fotósorozatba. Magányos kicsi Peyton :(
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Jesang » 2012.12.02. 13:52

Smaug: Lazán, Dex bármikor szívesen összeöltözik veled ;) Cserébe Ezráról szeretne hiányos öltözékű képeket XD Nyaaaa, szegény kicsi Peyton, ilyenkor úgy megszuttyongatnám :spark

Zi: Mikor találkozhatunk az aranybogaraddal? XD
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2012.12.02. 14:13

Smaug: legközelebbi talin összeölelget a mis magányosokat ;3; >3< És Isao-aranybogárnak van teste, mármint van test itthon amire rákerülhet, csak gumi nincs hozzá :'D de hamarost az is meglesz és összerakosgatom~ Bár ezért kár volt a testet szegedre hozni ^^;

Jesang: Én Dec 8ig csak az éterben létezek :'D Napi 6 kép mellett amit csak azért festek hogy ne húzzanak meg nemhogy a jobb jegyért :'D Szal utána lesz összerakva a drágaszág, Aiji nagy örömére, még masnit is kap rá hogy kicsomagolhassa >:D De már beszéltük Shinkuval hogy valami mikulásjellegű összeröfföt kéne tartani, ha mást nem akkor a buksit elviszem :'D
Zi-chan

Következő

Vissza: Galéria