Mindennek eljön az ideje...egyszer (DollShe Saint) [1 kép]

Oszd meg képeidet

Mindennek eljön az ideje...egyszer (DollShe Saint) [1 kép]

HozzászólásSzerző: moniee » 2013.06.10. 16:20

Szóval William már itthon van úgy... két éve? Talán több is... Szegénykém pont akkor érkezett mire el kellett kezdenem a saját két lábikómra állni, úgymint elköltözés és munkába állás. Úgyhogy Will, mint 43 éves viktoriánuskorabeli türelmetes úriember, szépen kivárta míg összeszedem magam egy kicsit. Főleg mivel a két év alatt többször is próbálkoztam a festésével, de valahogy sose sikerült, és ez elvette a kedvem. De most megszállt az ihlet úgyhogy végre kikentem :D
Szerintem amúgy jobban ki tudom hozni a karaktert a csukott szemű fejből, aminek szépen neki is estem, felnyitom kissé a szemét. Ezzel az OE fejjel inkább valami dögös huszonévesre hasonlít semmint lóképű "öreg"úrra, amit én szeretnék kihozni belőle.
További szófosás helyett megmutatom azt az -!egy!- képet amit tudtam lőni ebben a kaki időben, de azt nagyon szerettem volna megmutatni mert örülök hogy végre sikerült a faceup szóval bocsi x)

Kép

Tudom nem a legjobb de most nagyon nagyon be vagyok pörögve mert végre sikerült :'D
Köszi ha megnézted!
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

Re: Mindennek eljön az ideje...egyszer (DollShe Saint) [1 ké

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.06.10. 16:29

Nekem nagyon tetszik (mint általában a festéseid vagy bármilyen munkád XD ) Olyan kis élő, a legnagyobb, hogy teljesen másnak néz ki mint a saint (bár neki félig csukott a szeme) aki nálam van, pedig színvilágában nagyon hasonló :D Szerintem nagyon jól sikerült és kíváncsian várom mit hozol még ki az úrból :D Aztán majd ha lesz rá alkalmam élőben is úgy megcsodálnám >3< Addig meg szeretnénk jó sok képet! Amint elvonul ez a szemét idő :/ (Ma akartam menni még fotózni árvízhez a kicsivel ;3; )
Zi-chan

HozzászólásSzerző: hayashihana » 2013.06.15. 17:38

De gyönyörű! Ritkán látok ilyen realisztikus babát. Komolyan, abszolút olyan érzése van az embernek, mintha élő lenne! :spark
itthon: ~Hiromi (Illusion Spirit Calos)~ ~Hitoshi (Illusion Spirit Qi Xiao)~ ~Hikari feje (Illusion Spirit Qi Xiao)~ ~? (DF-H Pratice Head - Xing Chen)~
hayashihana

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.06.16. 14:26

Szerintem is baromi jó lett! Tetszik a 'nyitott' arckifejezése! És, még a Saint arcot is elfogadhatóvá tette számomra ez a festés! xD
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.06.17. 08:24

Fantasztikus lett, annyira élethű! :spark :csill:
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Vissza: Galéria