Friends (SM Epidos mod & AS Julian)

Oszd meg képeidet

Friends (SM Epidos mod & AS Julian)

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2014.12.02. 12:10

**

Nem igy akartam az elso kozos kepeiket, de mivel a kozeljovoben nem jutok olyan fotokornyezetbe ami kell hozza(juk), ugy dontottem felteszem addig ezeket. :)

Erik es Adam ugyan annak az alternativ univerzumos/sci-fi-fantasy tortenetnek a tagjai amiben Hans (ID Hyperon) Nano (DZ Moment), Rory (DT Soi) es kesobb tobb babo is szerepel majd. Amolyan utcan lezengo fiatalok ok, akiket (de foleg Eriket) Hans igyekszik szemmel (es nagyobb galibakbol kint) tartani, mert latja bennuk a lehetoseget es az ertekeket. (Es mert Hans a rezidens ovobacsi, azert is :"DD ) Hosszu tavu terveim kozott szerepel egy nagy nagy kepsorozat, amiben mind benne vannak, autentikus kornyezetben... de ez magamat jol ismerve valoszinuleg meg eleg messze van... :facepalm:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

*

Es egy par Erik portre. :o)

Kép

Kép

*
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

Re: Friends (SM Epidos mod & AS Julian)

HozzászólásSzerző: IchiGo » 2014.12.02. 15:17

Nagyon helyesek a fiúk. :love: :spark
Itthon vannak: Kiara (Minifee Marcia), Willhelmina (Littlefee Luna), Dorothy (Dollzone Shoyo), Momiji (LUTS, 2009 Wintery Event head), Blain (Dream of Doll 01 Dream head)
Várjuk: Doll Legend Longyan *_*
IchiGo

HozzászólásSzerző: lilien » 2014.12.02. 19:55

Itt vigyorgok azon három perce, hogy Adam hogy támaszkodik Erik határa és ez a póz mennyire aranyos. *_*
Nagyon tetszik ez a sötét/borongós hangulat, ami körülveszi őket. :3 Kíváncsi lennék azokra a közös fotókra a többiekkel. u.u
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: libachan » 2014.12.08. 18:49

this is job well done! de mééég képeket a népnek és nekem haha <3 <3
mellesleg imádom Erik szepőit és Adam beesett szemeit :perv:
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.12.09. 01:03

Óóó, én fotókörnyezet nélkül is örülök minden fotónak, szóval kérünk még. Ilyen szép ábrándos srácokról meg pláne! Meg a többiekről, meg közösről, mindenféle kombinációról :love:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: barabara » 2014.12.09. 14:18

Én is aláírnám a "kérünk még képeket" petíciót. :perv: Szépségesek a srácok, meg a képek is! Annyira nagyon aranyos Erik pofija + a fülei, awww~ <3
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2014.12.11. 14:42

Koszonjuk szepen! ^///^ <3 Megfogadtam, es ezutan igyekszem majd tobb kepet csinalni a sajat sracaimrol is!

Lilien ~ Az a tamaszkodas hirtelen otlet volt, de utana en is sokat nyunyugtem rajta. Olyan jo hogy ra lehet tamaszkodni a hatara! XDD

barabara~ Ratapintottal a lenyegre... nekem is ezek a kedvenc reszeim! Azok a husis fulek! awww :csill:
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

Vissza: Galéria