Arany (IH fantasy Chris, Granado Charles)

Oszd meg képeidet

Arany (IH fantasy Chris, Granado Charles)

HozzászólásSzerző: Smaug » 2015.01.11. 13:34

Tegnap volt BJDDay, és ráadásul nagyon jó idő is, úgyhogy kihasználtam az újonnan taktikailag megfelelő pozícióban lemenő napot
:nap:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

:nap:

Credits:
Nightowl - Granado Lads test, Monique Gold Ginger haj, Iplehouse EID felső, sál/kendő by Mithril, Sadol Hound méretű nadrág
Silverfox - [kölcsöntest Luts SSDF], Licht 439 haj, Eyes o.O szemek, Dollmore Model méretű garbó
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Arany (IH fantasy Chris, Granado Charles)

HozzászólásSzerző: Tifa » 2015.01.11. 14:16

Jujjjj! Nagyon csinik! Ez a két fejecske... meg a festésük, és a hajuk. Tetsziiiiik, tetsziiiik! XD
- azt már nem írom le, hogy a fotód mennyire jók... XD Mert sokszor írtam XD -
Tifa

HozzászólásSzerző: Mithril » 2015.01.12. 12:49

Hú, ez a Nightowl nagyon szereti a kamerát *.*
Az első kép a kedvencem, ahogy behajol és hullámzik a haja... nekem is kell ilyen haj! (Magamnak.) :D
Silverfox már nem örül ennyire, ahogy elnézem. [emoji14]
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Smaug » 2015.01.18. 18:05

Aw, örülök hogy tetszenek a képek! Mázlim volt hogy olyan jó idő volt aznap és egész sokáig kinn tudtam lenni anélkül hogy odafagytam volna a géphez :D

Heh, és szerencsére nagyon jó természetű mindkét karakter - Silverfox ugyan szigorúnak néz ki, de egyébként egy kifejezetten kooperatív személyiség XD (még a Christől kapott kölcsöntest is együttműködőbben viselkedik az ő feje alatt O_o )
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Vissza: Galéria