Deedlit - egy tünde portréja

Oszd meg képeidet

Deedlit - egy tünde portréja

HozzászólásSzerző: Tifa » 2015.03.03. 13:44

Legújabb babómnak igaz még csak a feje van meg, de az teljesen kész. - festés, haj, szem és fülbevalók :) -
Annyira szép a bucija, hogy gondoltam csinálok csak arról fotókat.

Deedlit egyébként egy anime szereplője, a Record of Lodoss War c. fantasy anime főszereplő tünde csajszija, akit érdekel milyen, nézze meg az animét. XD

Nem sok fülbevalós bjd-t láttam eddig, azoknak is max 2 fülbevalója volt. Deedlit-nek 8 van, szóval elég extrémnek mondható. :)

Kép

Kép

Kép

A szeme vakus képen nagyon szépen csillog.

Kép

És egy kép, haj nélkül, mert csak így látszik az összes fülbevaló. :)

Kép
Tifa

Re: Deedlit - egy tünde portréja

HozzászólásSzerző: Smaug » 2015.03.04. 20:42

Hát helló megint, szépkislány :) Ez már az új szeme, ugye? :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Tifa » 2015.03.04. 22:25

Smaug! Igen, az a másik szem, amit Angliából rendeltem, és kézzel készíti a csajszi. Nagyon szép szemecskéket csinál. Igazából a képen nem annyira látni, de méretben teljesen jó lett. :) - csak itt elég sötét a kép a szeménél, és a fekete rész, ami az írisze szélén van, az nagyobbnak mutatja ezeken a fotókon. Bár a vakus képen ott szerintem jól mutatja a méretet, elég sok fehér rész is marad a szeméből, és ez így jobban tetszik. :) De egyébként pont jó méret. Nem a teljes reális, de nem az óriás, animés szem. :) Átlag 14-es szem van most benne. - ami nálad volt annak nagyon nagy volt az írisze -
Tifa

HozzászólásSzerző: Shinku » 2015.03.19. 15:09

Hú, nagyon szép! :csill: És tök jók a fülbevalói!
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Tifa » 2015.06.02. 14:35

:) Köszönöm Shinku! Nagyon bírom én is a fülbevalóit. - remélem majd őszre, vagy év végére lesz teste, és akkor fülbevalóstul együtt fotózhatom -
Tifa

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2015.06.02. 20:19

Annyira szép ez a baba, hihetetlen! :fan: Alapból szeretem a hosszabb fülű babákat (kár, hogy nekem egy sincs, így belegondolva x,D), de ő minden eddigit überel, akiket láttam :D
Nagyon várom, hogy láthassam, milyen ruhákat készítesz neki, ha meglesz a teste is :3
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

Vissza: Galéria