Shinku babacsalád 2015

Oszd meg képeidet

Shinku babacsalád 2015

HozzászólásSzerző: Shinku » 2015.06.04. 20:36

Úgy döntöttem, hogy újra aktivizálom magam itt a fórumon. :) Jó régen tettem már fel ide képeket, úgyhogy most teszek.

KépUntitled by resincrew, on Flickr
Alvin mostani külseje. ^^

KépHappy Birthday Letuchaia! by resincrew, on Flickr
Letuchaia

Wayne

Lulu (neki azóta új festése van)

Egyenlőre ennyi. ^3^
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Re: Shinku babacsalád 2015

HozzászólásSzerző: Harag » 2015.06.07. 10:35

A kék szem tényleg befigyel mindenütt :XD:
Wayne pedig :fan: Ő milyen baba, ha szabad kérdezni? Nem írsz róluk a képekhez infókat? :spark
Harag

HozzászólásSzerző: Jume » 2015.06.07. 10:53

Imádom amikor együtt lehet látni a családot, meg a csoportképeket is! Én is szívesen olvasnék érdekességeket róluk. ^3^
Itthon: Estel - Dragon Doll Ying Ying,
Damasa - IOS Anarmonia head + Dollits D.A.D. body
Milo - Elfdoll Wu head + Doll Zone 62 boy body
Misha - LUTS 2014 even head + DF-A 62 cm boy body 3 ver.
Jume

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2015.06.07. 11:55

Igen, Shinku, úgy örülök, hogy akarva-akaratlanul te is osztozol a szőke haj - kék szem fétisemben, olyan jó tudni, hogy vagyunk azért páran x,D

De nagyon szépek a babáid (Istenem, hogy Lulu milyen bájos! :fan: ), nagyon jó látni őket, szerintem utoljára jó rég futottam össze velük a neten bárhol is ;3;
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2015.06.07. 12:21

Jaj, de rég láttam én is őket! Alvinnak azóta már új szeme van ha jól látom - naggyon tetszik, olyan intenzív kék <3 Lulut meg még egyáltalán nem is láttam szerintem o.o
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shinku » 2015.09.26. 20:09

Na, ennyit az aktivitásomról... megint elfelejtettem felnézni ide... xD ^^;

Harag: Igen, kék szem mániás vagyok. xD Wayne egy Souldoll Shaun, sandy brown (tan) színben. ^^ Ide írok róluk néhány infot: Az alapsztorijuk az, hogy Wayne (Souldoll Shaun), Illinois (MNF Chloe), Ren (MNF Elf Shiwoo) és Caro (MNF Miyu), Lulu (MNF Ante) és Violet (még nincs meg babában, de LTF Bisou lesz) testőrei. Letuchaia (Cherishdoll Vampire Beau) Violet játszótársa és barátnője, akit Wayne pátyolgat. Alvin (AR Cien) pedig Lulu gyerekkori barátja. Wayne és Illinois járnak, Caro és Ren pedig se veled-se nélküled viszonyban vannak. Már elkezdtem megírni a történetüket, csak bátorság kéne hozzá, hogy felrakjam a blogomra. xD

Jume: Én is szeretem a csoportképeket is, ideje lenne már abból is egy aktuálisat csinálnom. :)

Jigoku-chan: Éljenek a szőke hajú-kék szemű babák! :D xD Köszönöm a dicséretet! ^///^ A blogomon egyébként még aktív vagyok, meg flickr-ön, sajnos a többi helyre nem igen szoktam már feltölteni dolgokat. Pedig jó itt a fórumon beszélgetni, majd igyekszem visszaszokni ide, remélem ti is aktívak maradtok itt! ^3^

Smaug: Igen, új szeme van Alvinnak, nekem is nagyon tetszik. Kék-lilát akartam, de sehol nem találtam egymáshoz passzoló, 14 mm-es, megfelelő árnyalatú kék-lila szemeket, így maradt a csak kék. :) Lulut most nekem is úgy kellett visszakeresnem, hogy mikor is érkezett. ^^; 2014. januárjában jött, csak nagyon sok idő kellett neki, amíg meg lett minden saját cucca (face-up, haj, stb.) és teljesen összeállt.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Vissza: Galéria